6 keisčiausios mados tendencijos visame pasaulyje


Mados dizaineriai bei menininkai neriasi iš kailio, kad sugalvotų kažką originalaus ir dar nematyto. Tačiau dažnai žmonėms jų kūriniai būna ne tik, kad nepriimtini, bet netgi juokingi. Tad štai 6 keisčiausios mados tendencijos visame pasaulyje.


Akių aksesuarai
Ar kada yra tekę matyti akis, kurios būtų papuoštos? Kalbu ne apie tuos atvejus, kai akys yra padažomos ar spalva pakeičiama su kontaktinėmis linzėmis. Kalbu apie tikrus papuošimus ant pačios akies. Būtent tai sugalvojo Olandai. Pasigirsta daug kalbų, kad tai kenkia akims, tačiau ši tendencija nenustoja populiarėjus.
"Elfo" batai
Ilgi ir smailūs – būtent tokie batai yra ganėtinai madingi pietų Meksikoje. Kalbama, kad juos apsiauna vyrai, kai nori atkreipti moterų dėmesį, tačiau tai tampa tik proga pasijuokti. Įdomiausia, kad tokiais batais dėvint galima pastebėti ir aktorius, bei kitus Meksikoje garsius žmones.
Akių tatuiravimas
Šis tatuiravimo būdas yra praktikuojamas tūkstančius metų, tačiau pastaruoju metu ypatingai išpopuliarėjo Kanadoje. Keisčiausia, kad žmonės ryžtasi akių tatuiravimui, nors daugelis akių specialistų įspėja, jog procedūra gali sukelti akių uždegimą ar net regos praradimą.
Veido apdangalas
Kartais naujos mados atsiranda dėl žmonių poreikio. Būtent taip nutiko su šiais veido apdangalais, dar kitaip vadinamais "facekini", kurie buvo išrasti Kinijoje. Padaugėjus odos ligų susirgimams Kinai sugalvojo, kaip apsaugoti veidus nuo saulės – ganėtinai keistai atrodančius veido apdangalus.
Riestainiška galva
Tai trumpalaikis modifikavimas, kuris trunka nuo 6 iki 24 valandų, išrastas Kanadoje, tačiau didžiulio populiarumo sulaukęs Japonijoje. Toks efektas gaunamas per dvi valandas į kaktos sritį suleidus fiziologinio tirpalo, kuris suformuoja riestainį primenantį patinimą. Iš tiesų, procedūros yra labai brangios ir tik didžiausi kūno modifikavimo fanatikai išdrįsta išbandyti tai.
Mamba
Tai stilius, kuris išsivystė iš Granguro ir yra populiarus Japonijoje. Merginos, kurioms patinka būtent toks stilius, padengia savo veidą tamsiai ruda spalva bei išryškina akis baltais apskritimais. Taip pat svarbus akcentas - dirbtiniai ir spalvoti plaukai bei ryškūs, įvairių spalvų drabužiai.
*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

6 Komentarai

 1. labai keista skaitant, bet straipsnis įdomus (y) :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Siaubas kaip tie žmonės išdurnėjo su kvailom "naujovėm"... Bet straipsnis įdomus, tik pateikimas galėtų būti kokybiškesnis ir daugiau teksto. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis įdomus, bet tai tikrai nėra gražu man. Kam šitaip išsidirbinėti, ypač su tom akim..,

  http://gabijasun.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis man patiko, ko tik tie žmonės neprisimasto :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man straipsnis patiko, bet tie žmonės tikrai nepatiko. O ypač ta paskutinė 'žmonių grupė', nes tikrai nekaip atrodo..

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis geras,bet žiauriai čia su tom akim...

  AtsakytiPanaikinti