Aloha!

Ar žinot, kad žodis "aloha" reiškia ir pasisveikinimą, ir meilės prisipažinimą? Na, dabar jau žinot. O ką gi aš myliu? Apskritai esu įsimylėjusi visą pasaulį, kad ir kokių negražių dalykų jame pasitaiko (nors gražių ne ką mažiau), bet šiuo metu mano širdis apsigyveno Teenage Dreams blog'e.:))
Labai labai apsidžiaugiau, kai šiandien visai netikėtai elektroniniame pašte radau laišką nuo Vilijos, kuris skelbė, kad esu priimta į šią šaunią rašytojų bendruomenę! Ačiū Jums labai!!! Mano veide šviečianti šypsena padidėjo dar bent du kartus :))

Bet toliau - šiek tiek apie pačią mane.
Kiekvieną kartą, kai privalau save apibūdinti, iškyla šiokia tokia problemėlė - nežinau, kaip tai padaryti normaliu būdu. Pasiskaitau pavyzdžių, paklausinėju, bet vis tiek nesugebu įtilpti į tas nusistovėjusias normas. Gal šį kartą nors kažkiek pavyks, nes bent įžanga jau šiokia tokia yra.

Vardu esu Aušrinė, bet šitą jau ir taip supratot, užtat kiek man metų ir kur gyvenu - cha! - nežinot! Taigi, man 14 metukų, gyvenu Kaune - nuostabiame mieste. Nors duobėtos gatvės ir tarybinės konstrukcijos namai man nelabai patinka, bet pats Kaunas yra fantastiškas... Senamiestis, parkai, įvairios lankytinos vietos - visur jaučiama kažkokia dvasia. Istorija. Praeitis. Bet apie Kauną dar spėsiu parašyti, o prisistatymas - tik vienas.
Gimiau po jaučio ženklu, šiltą balandžio 30-ąją. Gal dėl šios priežasties taip dievinu pavasarį. Esu visiškas pavasario ir gamtos žmogus, nors ir gyvenu mieste. Ir nors Kauną mėgstu, bet dar labiau man patinka iš jo ištrūkti, grožėtis gamta ir aplinkiniu pasauliu...
Esu menininkė, mokausi Kauno dailės gimnazijoje (šauni vieta, nors ir turi nemažai minusų) bei mėgstu veikti begales dalykų! Aš piešiu ir fotografuoju, užsiimu rankdarbiais, sportuoju, groju gitara, rašau visokias istorijas, blog'ą ir dienoraštį, skrebinu, skaitau knygas, vaikštau į įvairius renginius, labai mėgstu domėtis ir sužinoti kažką naujo. Kiekvieną akimirką noriu kažką veikti ir tobulėti :) Todėl, jei tik kokia idėja šauna į galvą, iš karto puolu ją vykdyti. Kaip ir šiuo metu: užsimaniau rašyti - ir rašau!

Taip pat yra kitų dalykų, kuriuos labai labai mėgstu:

 • Muzika. Be jos negaliu gyventi. Na, ne visai taip, bet ji mane lydi visą gyvenimą, todėl jei (tfu tfu tfu) apkursčiau, tai būtų siaubinga. Klausausi labai įvairių, nuo prancūziškų iki meditacinio tipo dainų. Mėgiamiausios grupės/atlikėjai: "Of Monsters and Men", "Arctic Monkeys", Andrius Mamontovas, "Imagine Dragons", "Coldplay", "Muse", "The Beatles", "Bombay Bycicle Club", Daughter, "Avalanche City", "Observer Drift", "BOY", na, ir begalės kitų.
 • Katės. Esu turėjusi tris kates, bet, deja, visos jos iš manęs buvo atimtos dėl tam tikrų priežasčių. Jau kelis metus zyziu mamą, kad įsigytume kokį kačiuką. Kada nors pavyks.
 • Knygos. Labai mėgstu skaityti ir svajoti, lankytis kituose pasauliuose!..
 • Barniai. Tie valgomi meškiukai (...būkime draugais, mano vardas Barnis..:D). Turiu tam tikrą priklausomybę nuo jų.
 • Žvaigždėtas dangus, į karį galiu žiūrėti valandų valandas...
 • Teptukai, pieštukai, dažai ir anglis. Be piešimo - nė iš vietos!
 • Fotografija. Nors šiuo metu laiko tam turiu ne per daugiausiai, bet fotografuoti labai mėgstu, tad vos tik atsiranda galimybė ką nors "nupleškinti", čiumpu fotoaparatą ir - pirmyn!
 • Vanilė, vanilinė arbata, vanilės kvapo žvakės, vaniliniai kvepalai... Viskas, kas kvepia "vaniliškai".

Taip pat esu nepastovios būsenos, labai jausmingas žmogus. Vieną akimirką šypsausi iki ausų, kitą - verkiu. Ir tai visiška tiesa. Tokia jau aš.

Kontaktai:
FB - Aušrinė Lekstutytė
Skype - ausrine162
E. paštas - nekornelija@gmail.com
Mano blog'as - Aguonų laukai..
Ilgokas įrašas išėjo, bet tikiuosi, skaityti nepabodo,
Iki kito karto!

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

13 Komentarai

 1. Laukiu nesulaukiu Tavo straipsnių!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Laaaabas! :) Labai smagu, jog prisijungei prie mūsų komandos. Iš kart matosi, kad esi pozityvus žmogus, todėl, manau, į blogą įneši daug teikiamos nuotaikos tau. :) Linkiu, kad visas laikas, kurį iki šiol turėjai, nedingtų, todėl tikiuosi pamatyti daug nerealių tavo darbų čia! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiūū, merginos!! :)) Taip smagu prisijungt!

  AtsakytiPanaikinti
 4. O, Aušrine! Smagu tave čia matyti! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sekmės! Lauksim tavo straipsnių:>

  AtsakytiPanaikinti
 6. Prisistatymas tikrai šaunus, tad būčiau nesupykusi, jei jis būtų buvęs ir ilgesnis.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man Tu tikrai patikai ir atrodai labai optimistiškas žmogus! Sekmės toliau (:

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveikinu prisidėjus prie rašytojų :) Lauksiu tavo straipsnių. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Laaabai smagu, kad tapai TD rašytoja! Labai laukiu tavo straipsnių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Aušrine, tu labai įdomi!
  Beveik visas tavo apibūdinimas sutampa su mano! Pradedant muzikos grupėmis ir baigiant vanile!
  Lauksiu tavo straipsnių cc:

  AtsakytiPanaikinti
 11. Ačiūū, labai labai!! :))
  Goda - žaibazz :D

  AtsakytiPanaikinti
 12. Labas, Aušrine! O pagaliau tu ir čia, dar dažniau skaitysiu tavo post'us. Laukiu nesulaukiu! Sėkmės :*

  AtsakytiPanaikinti