Ar žinojai, kad?Ar žinojai, kad stručio akis yra didesnė už jo smegenis? Arba, kad sraigė gali miegoti 3 metus ir nevalgyti, o tarakonas be galvos gali išgyventi 9 dienas kol numirs iš bado?  O kaip dėl Havajiečių abėcėlės, kurioje yra tik 12 raidžių. Skaityk šį straipsnį ir rasi dar 15 įdomių faktų.


1. Keletas langų valytojų apsirengia kaip superherojai ir taip nustebina vaikus, gulinčius ligoninėje.


 2. Vyras, kuris įgarsino kempiniuką, yra vedęs moterį, kuri įgarsino Planktono kompiuterį.3. Jeigu dirbtinai juoksitės pakankamai ilgai, jūs iš tiesų pradėsite juoktis.4. Kai jūs gimėte, buvote pats jauniausias žmogus visame pasaulyje (žinoma, tik kelioms sekundėms).5. Švedijoje yra konkursas, kuris vadinasi "Kaninhopping" (triušių šokinėjimas per kliūtis).


6. Drugeliai naudoja savo kojas tam, kad pajaustų skonį.


7. Vėžliai gali kvėpuoti per užpakalį.


8. Karvės turi geriausias drauges.


9. 1957m. per melagių dieną BBC paskleidė istoriją apie tai, kad Šveicarijoje yra tokie medžiai, ant kurių auga spageti. Tuo patikėjo daugybė žmonių, kurie skambino norėdami sužinoti, kaip pasisodinti tokį medį.


10. Sliekai bendrauja vieni su kitais prisiglausdami.


10. The Beatles dainose panaudojo žodį "love" ("meilė") 613 kartų.


11. Kiekvienais metais atsiranda tūkstančiai naujų medžių vien dėl to, kad voverės pamiršta, kur pasidėjo savo giles.


12. Miegodamos ūdros susikimba rankomis tam, kad neišsiskirtų ir nepasimestų.


13. Google, periodinės elementų lentelės, DNR struktūros ir The Beatles dainos "Yesterday" idėjos buvo sugalvotos sapnuojant.


14. Tinginiai kartais nukrenta nuo medžio vien todėl, kad sumaišo savo ranką su medžio šaka.15. Ūdros turi kišenėlę odoje, skirtą savo mėgstamiausiam akmeniui.   Tikiuosi skaitydamos šį straipsnį sužinojote kažką naujo.


*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

16 Komentarai

 1. Oho, patiko. Įžangoje tokie girdėti faktai, tai buvau vos vos prie nusivylimo ribos, bet turinys nustebino. Šaunuolė, Odeta, man patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 2. faktai patiko ir labai! bet ar tai rimtas straipsnis ? :/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šaunu, kad patiko :)
  Anonime, na taip, tai rimtas straipsnis. Tiesiog faktus parinkau linksmesnius :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomūs ir man dar negirdėti faktai, tačiau to nedrįsčiau pavadinti straipsniu. Tai buvo tik sausi faktai. Jei faktai būtų išplėsti, tuomet ir būtų galima pavadinti tai straipsniu. :) Sėkmės kituose straipsniuose :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. labai paprastas, grazus, idomus ir tvarkingas straipsnis. Patiko! (y)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sutinku su Gabija. Tavo straipsniai dažnai būna linksmi, vardini kokius nors faktus, bet kad tie straipsniai tikrai būtų straipsniai, reikia daugiau informacijos :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sutinku su Gabija, bet šis straipsnis tuo ir sudomino, kad yra įdomiai ir trumpai perteikta informacija. Šaunuolė tikiuosi bus tęsinys! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tiesiog toks mano stilius ir tokia esu aš - mėgstu konkretumą ir aiškumą. Bet ačiū už jūsų pastabas :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. O tą tavo tokį rašymo stilių, kaip tu sakai, reikia apšlifuoti ir tobulint, nes iš tiesų drįsčiau pasakyti, kad tai toli gražu ne straipsnis. Apskritai, kaip pastebėjau, visur mėgsti rašyti trumpai, o tai kai kur yra gerai, kai kur ne. Reikėjo išplėsti tuos faktus, parašyti apie juos plačiau, kad straipsnį skaitytojai galėtų perskaityti kiek ilgiau nei per minutę. Tiesiog reikia mokėti atskirti, kur reikia rašyti plačiau, o kur tiesiog trumpai ir aiškiai. Tu tikrai sugebi rašyti, moki puikiai dėstyti mintis, todėl tikiu, kad sekantys straipsniai bus tokie, po kuriais pasipils pagyrimų lavina. :) Linkiu tobulėti ir nenusiminti! Šaunuolė, kad stengiesi. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sutinku su merginomis. Nepavadinčiau to straipsniu, veikiau trumpa apžvalga apie įdomius faktus. Kitą kartą lauksiu ilgesnio ir labiau išplėtoto straipsnio. Sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Patiko, 11 zinojau :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Skaiciau ir kartojau "geras".. :D

  AtsakytiPanaikinti
 13. Man patiko! Spaudžiu visas reakcijas! Taip ir toliau ;>*

  AtsakytiPanaikinti
 14. Trečią faktą pabandžiau.Geras,tikrai veikia :D.

  AtsakytiPanaikinti