Eurovizija 2014


Eurovizija nesustabdomai artėja. Prieš kelias dienas baigėsi ir laikas, kai šalys galėjo pristatyti 2014 Eurovizijos dalyvius. Taigi, visi dalyviai žinomi, o jų dainų video galima rasti internete. Vienintelė Rusija dar nepristatė jo. Tačiau niekas nelaukia ir spėliojimai, kas gali laimėti šiais metais, jau prasidėjo. Vargu, ar youtube peržiūrų skaičiuos ką nors atskleidžia, tačiau pasižiūrėti vistiek smalsu. Iš 37-ių šalių Lietuva užima 14 vietą. O dabar pažiūrėkime, visgi kas slepiasi po tais skaičiukais.

Aram MP3, Armėnija
Visur šnekama, kad Aram yra be galo linksmas ir darbštus žmogus. Taip pat pasirodo, jog muzika išgydė jį. Aram mokykloje turėjo kvėpavimo problemų ir nesustodavo kosėti. Gydytojai jam davė keistą patarimą - išbandyti dainavimą. Nepatikėsite, bet visos kvėpavimo problemos išsisprendė. Kita vertus, Aram iš pradžių turėjo kitokių planų - baigė medicinos universitetą ir tik vėliau prisijungė prie televizijos laidos "32 teeth", kur parodijavo žymių dainininkų dainas. Būtent čia jis gavo pravardę MP3, kuri jį lydi ir dabar. Kalbama, kad jis turi didžiausius šansus laimėti Euroviziją. O ką manote jūs?


Anastasia ir Maria Tolmachevy, Rusija
Savo gyvenimus dvynės seserys susiejo su muzika dar vaikystėje. Jų motina buvo muzikos mokytoja, todėl pilnai palaikė jas. Visos pastangos nenuėjo veltui: 9-erių metų seserys 2006 metais laimėjo Vaikų Euroviziją, kur surinko 154 taškus. O šiemet Anastasija ir Marija užsibrėžė dar didesnius tikslus - laimėti Euroviziją. Merginos yra įvardijamos kaip talentingos, kylančios žvaigždės.

Conchita Wurst, Austrija
Nenutyla kalbos apie šį atlikėją, kurio tikrasis vardas Tomas, tačiau buvo pakeistas į Conchita. Pirmą kartą Conchita, ilgaplaukė mergina su barzda, pasirodė 2011 metais, o nuo to laiko jis tapo tolerancijos ir meninės laisvės simboliu. Būtent dėl to dalyvavimu eurovizijoje Conchita džiaugiasi dar labiau. Conchita nori parodyti, kad Austrija toleruoja ir pripažįsta tokius kaip jis.


Ruth Lorenzo, Ispanija
Gimimo dieną Ruth riksmas buvo toks garsus, kad gydytoji teigė, jog mergina taps dainininke. Iš tiesų, jie neklydo. Ruth išgarsėjo 2008 metais dalyvaudama projekte "X factor UK", kur užėmė 5-ąją vietą. Ji turėjo galimybę dainuoti su tokiomis žvaigždėmis kaip Beyonce ar Take That ir buvo pripažinta kitų garsenybių, pavyzdžiui Johnny Deep.Mei Finegold, Izraelis 
Pasakojama, kad Mei būdama tik 8 mėnesių jau švilpavo įvairias melodijas, todėl tai buvo tik laiko klausimas, kad mergina taps žinoma visame Izraelyje. Viskas prasidėjo 18-ais Mei gyvenimo metais. Iš pradžių ji prisijungė prie Armijos grupės, o po trejų metų tarnavimo armijoje ji išgarsėjo ir visoje šalyje.Sergej Ćetković, Juodkalnija
Sergej turi daugybę apdovanojimų ir gali pasigirti didele patirtimi muzikos srityje, kuri siekia daugiau nei dešimt metų. Jis pardavė daug  CD kompaktų, bilietų, o dabar nusprendė jėgas išbandyti ir Eurovizijoje. 


Dilara Kazimova, Azerbaidžanas 
Nuo vaikystės Dilara buvo apsupta įvairia muzika nuo klasikos iki roko. Mergina išbandė skirtingus stilius ir iš kiekvieno kažko išmoko. Būtent dėl to Dilara balsas pasižymi unikalumu. Ji taip pat yra baigusi Baku konservatoriją kaip operos solistė. Ir kaip jums šie atlikėjai? Nors buvo aptarti tik kelis iš jų, bet gal jau turite favoritą?

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

4 Komentarai

 1. Nei viena daina man nepatinka iš šitų duotų, net nežinau kodėl. Geras straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kokia nuostabi Azerbaidžano daina! :) Ta 'moteris' su barza tai košmaras, tolerantiška aš, bet čia jau kažkoks debilizmas, arba moteris būk, arba vyras. :)) Šauni apžvalga, Terese, galėjai ir Lietuvos dainą pridėti. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Gintarija, ji Odeta. :D :D
  O šiaip, labai originali straipsnio idėja, man patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai keista žiūrėti šiuos video ir išsirinkti favorit'ą yra labai sunku, nes visi tiek video tokie skirtingi. :) Ačiū už straipsnį. :)

  AtsakytiPanaikinti