Garsiausi modeliai pasaulyje.

Jos žinomos visame pasaulyje, o už savo grožį uždirba milijonus..Argi ne tobulas gyvenimas? Didžioji dalis sutiktumėte su šiuo teiginiu, bet pasirinkusios modelio karjerą merginos turi įdėti ne tik pastangų, bet ir pinigų į savo grožį. Juk negalima valgyti, ką nori ir kada nori. Svarbu išlaikyti savo figūrą tokią, kokia ji yra..Ir dar nesibaigiančios treniruotės. Bet už visa tai - milžiniškas pripažinimas visame pasaulyje bei uždarbiai siekiantys bent penkis milijonus..

Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą populiariausių pasaulio modelių, sužinosime kiek jos uždirba bei keletą faktų apie jas.. Skamba įdomiai, tiesa?

ADRIANA LIMA

 Adriana Francesa Lima - Brazilijos supermodelis. Nuo 2000 metų pradėjo dirbti 'Victoria's Secret'.
Nuo 2003 iki 2009 buvo puikiai žinoma, kaip Maybelline firmos modelis.
Adrian'os Limos atlyginimas per metus siekia apie 7 milijonus JAV dolerių t.y apie 18 milijonų litų.

Duomenys:
Ūgis : 178 cm.
Svoris : 51 kg.
Krūtinės/liemens/klubų apimtys : 85 - 58 - 90 cm.
Plaukai : rudi.
Akys : žalios.

GISELE BUNDCHEN

Gisele Bundchen - brazilų fotomodelis. Visame pasaulyje geriausiai apmokamas modelis. 2000- aisiais metais jos atlyginimas siekė 35 milijonus JAV dolerių t.y apie 89 milijonus litų. Ilgą laiką kol modelis Gisele Bunchen nesusilaukė vaikų, sklandė gandai, kad ji - hermafroditė. Vaidino filme 'Ir velnias dėvi Prada'.

Duomenys :
Ūgis: 179 cm.
Svoris: 62 kg.
Krūtinės/liemens/klubų apimtys: 89–67–91 cm.
Plaukai: šviesiai rudi.
Akys: žalios.

HEIDI KLUM


Heidi Klum - televizijos prodiuserė, laidų  vedėja, vokiečių modelis.  Žurnalo 'Vogue' duomenimis 2000-aisiais modelio atlyginimas siekė  14 milijonų JAV dolerių t.y apie 35 milijonus litų. Heidi buvo pasirašiusi sutartį su 'Victoria's Secret' vadovais, kurie griežtai draudė keisti įvaizdį ir norint gimdyti pirmagimę Leni jai buvo iškeltos sąlygos, jog per nėštumą priaugtus kilogramus turės numesti per trisdešimt keturias dienas, kitaip bus nutraukta sutartis.

Duomenys :
Ūgis: 176 cm.
Svoris: 54 kg.
Krūtinės/liemens/klubų apimtys: 87–61–87 cm.
Plaukai: šviesūs.
Akys: šviesiai rudos.

ALESSANDRA AMBROSIO

 
Alessandra Ambrosio - brazilų modelis. Geriausiai žinoma, kaip 'Victoria's Secret' angelas. Alessandra per metus uždirba maždaug 7 milijonus JAV dolerių t.y apie 18 milijonų litų.Vaikystė pati sau nepatiko, nes nemėgo savo atlėpusių ausų. Po, kurio laiko pasidarė plastinę ausų operaciją, tačiau ji buvo su komplikacijomis, kurios tesėsi apie du metus.

Duomenys :

Ūgis: 178 cm.
Svoris: 51 kg.
Krūtinės/liemens/klubų apimtys: 90–58–87 cm.
Plaukai: rudi.
Akys: rudos.

MIRANDA KERR


Miranda Kerr - australijos modelis. Žinoma, kaip viena iš 'Victoria's Secret' angelų. Išleido knygą pavadinimu ' Treasure Yourself '. 2008 - 2009m. jos uždarbis siekė 3 milijonus JAV dolerių, t.y ~8 milijonus litų. Miranda praktikuoja budizmo šaką - nichiren.

Duomenys :
Ūgis :  175 cm.
Svoris : 54 kg.
Krūtinės/liemens/klubų apimtys : 81–61–86 cm
 Plaukai : tamsiai rudi.
Akys : mėlynos.

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA

4 Komentarai

  1. O kur Cara Delevingne? Barbara Palvin? Jei jau sakai, kadrašai apie garsiausius, tai taip ir daryk.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Baba nėra. Pasirinkau keletą iš garsiausių,kadangi norint aprašyti jas visas neužtektų vieno straipsnio..:)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Man patiko. :) Pritariu Ingridai. Jug visų neaprašys, nes tai nėra įmanoma.

    AtsakytiPanaikinti