Kaip rasti sau tinkantį vaikiną?


Esi graži, linksma, stilinga, bendraujanti ir dar nesutikai savo išrinktojo? O gal tu tiesiog dar nepasiruošusi rimtai įsimylėti? Atrodo, lyg ir visos tavo draugės jau turi vaikinus, o tu dar vieniša. Ir kaip gi susirasti sau tinkantį vaikiną? Šie klausimai kartais neduoda ramybės. Taigi pateiksiu keletą pavyzdžių, kurie turėtu jums padėti.

1. Nesėdėk užsidariusi namuose, juk vaikinas neateis pas tave į namus, nepasibels į namų duris ir nepareikš noro susipažinti su tavimi. Taigi savaitgalius leisdama namuose tikrai nesutiksi sau tinkamo vaikino. Todėl dažniau išeik iš namų prasiblaškyti, lankykis draugų vakarėliuose, įvairiose veiklose, bei renginiuose ir svarbiausia - plėsk savo pažįstamų ratą.

2. Nefantazuok per daug. Kiekviena mergina turi susikūrusi savo vaikino idealą. Tačiau neverta ieškoti būtent tokio vaikino, kurio idealą esame susikūrusios ir atmesti kiekvieną sutiktą, tik todėl, kad neatitinka kelių kriterijų, ar svajonių princo savybių - kvaila. Pasaulyje tobulų vaikinų labai retą, o serialuose ar filmuose jie būna smarkiai pagražinti ne tik kosmetikos, bet ir įvairių programų, kurių pilna kompiuteryje. Kas geriau - ar būti su tokiu vaikinu, kuris tave myli ir rūpinasi tavimi, ar ieškoti tobulo vaikino?

3. Pasistenk atkreipti vaikinų dėmesį.
 Norint būti pastebėtai, turėtum pabandyti atkreipti į save dėmesį. Tai tikrai nereiškia, jog turi elgtis kvailai ir tapti pajuokos centru. Visada atmink tris taisykles: galvok, kad esi patraukli, jauskis patraukli ir žinoma stenkis atrodyti patraukliai. O norint atrodyti patraukliai, teks pasižvalgyti po savo spintos ir kosmetinės turinį.

4. Kad ir kas nutiktų - būk savimi. Pasinėrusi į vaikino paieškas nepamiršk kas esi, neapleisk savo užsiėmimų, pomėgių. Neapsimetinėk tuo, kuo iš vis nesi, nes vaikinas greitai supras, kad melavai ir tada tikrai bus nejauku. Tik išlikusios savimi laimėsite patinkančio vaikino simpatiją.

5. Daug šypsokitės. Didžiosios Britanijos psichologai nustatė, jog merginos šypsena veide - vienas reikšmingiausių dalykų norint patikti vaikinui. Taip pat buvo darytas dar vienas eksperimentas, kurio metu buvo nufotografuotos dvi savanorės merginos - viena su makiažu ir niūra išraiška, kita natūrali, bet plačiai išsišiepusi. 70 procentų vaikinų ir vyrų pasakė, jog mieliau rinktųsi besišypsančią merginą, negu rimtą, nes pasak jų rimta mergina pasirodė neįdomi.

6. Nebūk pesimistė. Pesimistams visos dienos - niūrios ir nuobodžios, žmonės - melagiai ir aferistai, muzika - liūdna. Žmonės randa meilę netgi keistose situacijose. Bandyk visur įžvelgti bent jau dalele gėrio, tada ir gyvenimas turės spalvas. Ir atmink, kad net ir su gražiausia paniurėle nenorės niekas bendrauti - taigi būk linksmų plaučių.

Kiekvieną kartą, kai tik pagalvosi, kaip galėtum gauti svajonių vaikiną, prisimink, kad esi geriausia, ką jis galėtu gauti. Todėl jeigu tu jam neįtiksi - nenusimink, nes jis daug praras, o ne tu.Mini testas: Ar esi pasiruošus didžiajai meilei?

1. Nuo kada jau galima pradėti kalbėtis apie tikrąja meilę?
a) Praėjus pusei metų nuo santykių pradžios.

b) Po metų
c) Visai nesvarbu, kiek laiko esame kartu. Apie tikrąja meilę galima spręsti iš jausmų.

2. Jam nepatinka tavo stilius. Ką darysi?
a) Nieko. Jei nepatinku tokia, kokia esu, jis manęs nemyli.
b) Pataisau savo stilių, tačiau leidžiu jam suprasti, kad ir pats nėra tobulas...
c) Pakeisiu viską, ką tik galėsiu.

3. Kas tau šiuo metu svarbiausia?
a) Studijos ir mano ateitis.
b) Šeima.
c) Meilė

Daugiausia A:
Santykiai?  Aukosiesi, bet saikingai.

Meilė - labai smagu, tačiau gyvenimas ja nesibaigia. Nestatysi ant kortos viso gyvenimo, kad tik būtum laimingai įsimylėjusi, ir be meilės turi ką veikti. Esi pasiruošusi įsileisti ką nors į savo gyvenimą, tačiau nori turėti vietos ir sau pačiai. Ieškai tokio, kuris nereikalaus iš tavęs per daug ir supras siekį būti nepriklausoma.

Daugiausia B
Taip! Tu pasiruošusi mylėti.

Jei nori būti su kitu žmogumi, privalai prisitaikyti. Puikiai išmanai šią meilės žaidimo taisyklę ir visiškai, kad gali būti nuo ko nors priklausoma. Tau patinka šis jausmas. Esi pasiruošusi aukotis dėl gražios ir laimingos ateities. Myli savo antrosios pusės privalumus ir trūkumus.

Daugiausia C:
Dar ne laikas...
Taip trokšti rimtų santykių, kad esi pasiruošusi bet kam, kad tik juos užmegztum. Tokiu būdu atbaidai vaikinus, nes jiems atrodo, kad į viską žiūri pernelyg rimtai. Atsipalaiduok, nes jausmai ateis tik tada, kai būsi jiems pasiruošusi. Negali mylėti per jėgą. Kad išgyventum tikrus jausmus, privalai pažinti save, suprasti, kokia esi ir kokia nori būti šalia kito žmogaus.*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*


2 Komentarai