Lakas plaukams - ne tik plaukams.

Mes įpratusios, kad plaukų lakas yra skirtas tik šukuosenomis sutvirtinti, bet pasirodo, jog jis praverčia ir kitose situacijose, taigi pravartu jį turėti ne tik namuose, bet ir rankinėje.1. Naminių gyvūnų kailio šalinimas. Dauguma panelių turi namuose naminį gyvūnelį ar šuniuką, ar kačiuką, ar triušiuką ir labai jį myli. Tik problema tame, kad nuo jų visuose namuose pilna jų kailio. Norint jį lengvai pašalinti reikia valymo šepetį papurkšti laku ir stropiai visur išvalyti, o norint  pašalinti kailį nuo kokios nors medžiagos reikia
medžiagą tiesiog papurkšti laku ir plaukai nusiima ranka.

2. Sausas šampūnas. Jeigu jūsų plaukų šaknys susiriebalavo ir jūs neturite laiko kada  išsiplauti galvą - jums puikiai padės lakas. Lake esantis alkoholis panaikins riebalus, plaukai atrodys purūs, o jūs - pasiruošusi naujai dienai.

3. Piešinio užtvirtinimas. Paklausus kiekvieno menininko jis papasakotų šią keistą versiją su plaukų laku. Jeigu esate pradedantysis menininkas ir neturite reikiamų priemonių - plaukų lakas tiks užtvirtinti grafito ir pastelės piešinius.4. Rašalo dėmės. Rankinyje ar kuprinėje išsiliejęs rašalas - nemenka bėda. Tai reiškia, kad likot ir be rankinuko, ir be parkelio. Bet pasirodo, kad dėmę vis dėlto galima pašalinti, tik pirmiausia reiks išpurkšti dėmę laku, ją šiek tiek palaikyti, po to kruopščiai ištrinti dėmę šepečiu.

5. Batelių už tvirtinimas. Atsikėlus ryte kūnas dar būna lyg miegantis, o kojos lyg susitraukusios - bateliai pradeda smukčioti. Ypač nepatogu, jeigu dėvite madingas balerinas. Koją ir vidinę batų pusę papurkškite laku - ir bateliai priglaus kaip reikiant.


6. Pėdkelnių remontas. Neleiskite, kad įplyšusi pėdkelnių eilutė sugadintų jums dieną. Laku apipurkškite ir pačią skylutę kaltininke, ir nubėgusią eilutę. Taip pat galima vietoj lako panaudoti bespalvį nagų laką.

7. Siūlo vėrimas į adatą. Mėgstančioms siūti rankomis, be to ir siuvimo mašinos yra pagamintos taip, kad reikia taip pat įverti siūlą. Sutvarkyti nepaklusnų siūlo galą padės tik lakas. Supurkškite siūlą ir jis taps standus ir paklusnus ir puikiai įsivers į adatą.

8. Vabzdžių naikinimas. Jeigu namuose ramybės jums neduoda įkyriai skraidanti musė ar uodas, nereikės jų vaikytis su laikraščiu ar rankšluosčiu, užteks juos apipurkšti laku. Lakas plaukų neveikia toksiškai, bet vabzdžius tai veikia neigiamai.


9. Atplyšęs vidpadis. Dar vienas nemalonus atvejis su avalyne. Laikinai priklijuoti vidpadį galima su laku. Ir diena nebus sugadinta, ir nuotaika gera.

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA

5 Komentarai

 1. Buvo tokių vietų, kurias reikia taisyti: pvz "Madingus balerinas" ar kaip ten.
  Bet pats straipsnis patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man irgi tas sakinukas užkliuvo už akių "Madingus balerinas". Straipsnis tai tikrai neblogas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. vienas dalykas - alkoholis kenkia plaukams, tad kaip sauso šampūno aš jo nedrįsčiau naudoti :D
  o šiaip, Tu kaip visad stebini praktiškais straipsniais ^^ šaunu!

  AtsakytiPanaikinti