Maistas pagal zodiako ženklą!

Ar tau kada nors teko domėtis tavo valgomo maisto astrologija? Tikriausiai, kad ne. Šis straipsnis - puiki proga pažiūrėti, ką tau sako žvaigždės ir apžvelgti, koks yra tavo maistas pagal zodiako ženklą. Pažiūrėk, ar žvaigždės, didžiosios mūsų patarėjos, sako tiesą!

AVINAS
Žmonės, turintys avino zodiako ženklą, paprastai neturi visiškai jokių problemų su maistu. Jei tu tikrai nori valgyti, pasiimi pirmą po ranka pasitaikiusį kąsnį, ir valgai. Tačiau turi labai opią problemą - esi įpratusi valgyti skubant, tiksliau tariant - greitai. Avinai labiausiai mėgsta tradicinę virtuvę - taip, kaip tau kažkas gamina ar gaminiesi pati. Tu nemėgsti delikatesinio maisto. Ikrai, omarai ar kitas neįprastas maistas tavęs visiškai nežavi. Mėgsti patiekalus, kurių sudėtyje yra česnakų, bazilikų ir petražolių. Astrologai sako, kad geriausiai avinams tinkantis maistas galėtų būti kepenėlių paštetas su braškės skiltele. O ar mėgsti tai tu?

JAUTIS
Jei ant stalo būtų išdėliota pačių įvairiausių patiekalų, tikras jautis pasirinktų tik tuos, kurie kvepia gardžiausiai ir atrodo žavingiausiai. Jaučio ženklui yra ypatingai būdinga savybė - viską greitai įvertinti ir pasirinkti. Labiausiai tokie žmonės mėgsta kaimišką maistą, kurį dažniausiai ir renkasi. Taip pat dažnai renkasi greitą maistą, kuris kaip žinia, yra ypač nesveikas. Jaučiai mėgsta valgyti greitai ir gausiai, todėl juos dažnai kamuoja viršsvorio problemos. Šie žmonės labiausiai mėgsta maistą, pagardintą krienais ar salierais.

DVYNIAI
Kas yra pačios energingiausios ir aistringiausios asmenybės? Žinoma, dvyniai! O kas yra patys didžiausi smaližiai? Ir vėl gi, dvyniai! Jie be proto mėgsta saldų maistą, saldumynus. Atrodo, jog visas jų mitybos racionas sukasi vien tik apie saldų maistą. Šį zodiako ženklą turintys asmenys, nemėgsta valgyti itin gausiai. Mieliau jie renkasi užkandžius ir užkandžiauja gan dažnai, todėl paprastai neturi problemų su antsvoriu. Ir tai vien dėl to, jog visos nereikalingos kalorijos būna sudeginamos savo ypatingai didelio energingumo dėka. Dvyniai dažnai renkasi maistą, į kurio sudėtį įeina kmynai, petražolės, saldymedis.


VĖŽYS
Priešingai nei dvyniai, vėžiai yra labai jautrios asmenybės. Tokių žmonių nuotaikos itin dažnai kaitaliojasi, o savo jausmų protrūkius šie žmonės mėgsta raminti gardžiais maisto kąsneliais. Labiausiai vėžiai mėgsta save palepinti delikatesais. Jei turi šį zodiako ženklą, tikriausiai esi iš tų, kurie virtuvėje jaučiasi lyg karaliai, kadangi maisto gaminimas tau lyg hobis. Sakoma, kad gera išvaizda - vėžių estetinių pažiūrų dalis. Todėl žmonės, turintys šį zodiako ženklą, stropiai rūpinasi savo figūra. Vėžiai dievina maistą, kuriame gausu laiškinių česnakų, ramunėlių ar melisų žolelių. Astrologai sako, kad idealiausias patiekalas vėžiams - daržovių sriuba ir pieno kokteilis.

LIŪTAS
Liūto zodiako ženklą turintys žmonės yra labai išrankūs. Jiems tinka tikrai ne bet kas. Jie vertina kokybiškai paruoštą šviežią maistą, kurio niekuomet neatsisako. Liūtai yra didžiausios vakarėlių sielos, todėl taipogi niekada neatsisako valgyti su draugais. Jie mano, kad lieknumui ribų nėra ir tokią nuomonę susidaro tik todėl, nes saiko jausmas liūtams yra svetimas. Šios asmenybės vertina maistą, kurio sudėtyje galima rasti laurų lapų, agurklės ar rozmarino. Astrologai liūtams pataria kuo dažniau valgyti karštus, t.y. nepravėsusius patiekalus, pavyzdžiui, keptus uogiene įdarytus obuolius.

MERGELĖ
Mergelės ženklui priklausantys žmonės yra už ekologiją ir natūralumą, todėl dažnai renkasi šviežią, ekologišką, švarų maistą. Tau svarbu, kad maistas būtų paruoštas tvarkingai, gražiai pateiktas, serviruotas. Mergelės nepriskiriamos tiems žmonėms, kurie jei bent truputį nori valgyti, eina per šaldytuvus ir ieško bent mažo maisto kąsnelio. Jei reikia, gali visai nesunkiai susivaldyti ir nevalgyti. Saldumynams mergelės taip pat neturi didelės priklausomybės. Šie žmonės dažniausiai renkasi maistą, kuriame galima rasi pipirmėtės, krapų, salierų ir netgi kiaulpienių! Astrologai mergelėms pataria neužmiršti grūdinių produktų. 

SVARSTYKLĖS
Sakoma: kaip tikros svarstyklės pasveri tai, ką valgai. Taigi svarstyklės iš tiesų visada apgalvoja visus pliusus ir minusus maisto, kurį valgo arba ruošiasi gaminti pačios. Kartais šių zodiako ženklų atstovai praranda savi kontrolę, tačiau visada stengiasi ją atitaisyti. Šie žmonės ypač mėgsta tokius desertus kaip pyragėliai ar keksiukai. O dar geriau, kai viskas būna patiekta gražiai ir subtiliai. Paprastai svarstyklės labai mėgsta riešutus, todėl renkasi maistą, kuriame gausu riešutų. Taip pat nevengia maisto, į kurio sudėtį įeina čiobreliai, krienai ar paprastieji rėžiukai.

SKORPIONAS
Skorpionai yra tie žmonės, kurie net valgydami ar gerdami nukrypsta į kraštutinumus. Bet jie stengiasi, kad niekas to nesuprastų ir nepastebėtų. Skorpionai labiausiai mėgsta ir vertina kiaulieną. Pačią įvairiausią! Ir keptą, ir virtą, o kartais neatsisako net ir troškintos. Šie žmonės daug domisi sveika mityba, sveiku gyvenimu būdu, tačiau savo sukauptų žinių ir patarimų visai nerealizuoja. Ir tai vien dėl didelės priklausomybės saldumynams. Skorpionams skaniausias maistas yra tas, kuriame gausu bazilikų, garstyčių, česnakų, šeivamedžio. O pasak astrologų, skorpionams yra patariama valgyti daugiau patiekalų su krevetėmis.


ŠAULYS
Šauliai, kaip ir avinai, su maistu problemų neturi. Jie nėra išrankūs, todėl jiems tinka viskas, kas yra patiekiama ant lėkštutės. Bet dėl to šauliai dažnai valgo nesveiką ir kaloringą maistą. Būkite atsargūs! Šauliams mėgstamiausias maistas tas, kurio sudėtyje yra šalavijų, svogūnų bei jazminų. Žvaigždės sako, kad šauliams labiausiai tinka vištiena arba triušiena. Šiems žmonėms patinka įvairus, bet lengvas maistas.

OŽIARAGIS
Ožiaragiai yra itin užsiėmę, daug veiklos turintys žmonės, todėl laiko galvoti apie maistą - nėra. Tačiau šio zodiako ženklo savininkai paprastai neturi jokių problemų su viršsvoriu, kadangi gali valgyti tiek, kiek lenda - jų svoriui tai neturi įtakos. Ožiaragiai mėgsta maistą, kuris yra paprastas ir nebrangus, kuriame gausu garstyčių ar kitų netradicinių prieskonių. Ožiaragiai nemėgsta egzotiško maisto. Dažniausiai šie žmonės būna vegetarai, maistą gamina patys. 

VANDENIS
O vandenius, priešingai nei ožiaragius, žavi kitoks, netradicinis, originalus ir tiesiog vienu žodžiu tariant - neįprastas maistas. Jei tektų rinktis iš kasdienių ir pirmą kartą akyse matomų patiekalų, be jokios abejonės vandenis pasirinktų antrąjį variantą. Vandenio ženklo atstovai mėgsta ryžius, avižines košes, sriubas. Taip pat maistą pagardintą ridikėliais, rozmarinais, ramunėlių žolelėmis. Vandeniai paprastai renkasi lengvą maistą arba tiesiog užkandžius. Gausiomis porcijomis valgo retai. 

ŽUVYS
Žuvys yra pačios darbščiausios būtybės, todėl nenuostabu, kad kiekvieną dieną šio ženklo turėtojai atranda ką nors nauja. Žuvys yra žuvys, todėl kaip ir pridera, žmonės, turintys šį zodiako ženklą, turėtų valgyti daug žuvies. Ir pačios įvairiausios! Įprastai žuvys valgo daug jūros gėrybių, mėgsta patiekalus su ridikais ir kitomis daržovėmis. Šio zodiako atstovai turėtų džiaugtis, kadangi paprastai jie neturi problemų su antsvoriu. Tačiau jeigu užplūsta problemų lavina, valgo beatodairiškai ir dėlto priauga nereikalingų kilogramų. Pasak astrologų, idealiausias užkandis žuvims - šilta ir gardi žuvienė.

O ar tavo zodiako ženklas sako tiesą? Kokia ji? 
Simona Š. 

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

8 Komentarai

 1. Iš tiesų labai patiko, aš dvynys, tiesa... Tiesa parašyta. :D Patinka man tie saldumynai, nu ir ką daryt? :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visų pirma, esu žuvis ir visiška tiesa, kad kartais valgau beatodairiškai, tačiau kalbant apie jūros gerybes, ne itin jas mėgstu. Bet kuriuo atveju, straipsnis įdomus :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū už straipsnį su horoskopais!
  Esu ožiaragis ir šiaip gana daug kas atitiko: mėgstu netradicinius prieskonius, maistą dažnai pati gaminu, patinka paprastas ir nebrangus maistas. Tik va, dėl garstyčių ne tiesa.

  AtsakytiPanaikinti
 4. patiko, tik bent jau man atrodo, kad nesu išranki. :ccc
  atitiko, kad kaip liūtas vertinu šviežiai paruoštą maistą

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš esu žuvis ir aš nekenčiu žuvies

  AtsakytiPanaikinti
 6. Patiko, tik manęs visai neapibūdino :D. Esu mergelė, esu pamišus dėl saldumynų, o vaikščiojimas prie šaldituvo - mano mylimiausias sportas. :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Esu pusiau jautis - pusiau dvynys, bet labiau į jaučio pusę.. Ir jie abu mane puikiai atitiko. :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Mane tai maždaug atitiko - esu išranki maistui, ne viską mėgstu valgyt, bet valgau kas man skanu ir man nereikia lieknintis kiek valgau vistiek liekna esu ;)

  AtsakytiPanaikinti