New York mados savaitė 2014Ne taip jau seniai praūžusi Niujorko mados savaitė nustebimo ir visko mačiusius. Ne veltui garsiausi šukuosenų, makiažo ir manikiūro meistrai stengėsi sugalvoti kažką tokio, ko grožio pasaulis dar nėra matęs. Jų rezultatus galite įvertinti pačios:~„Rodaste“ kolekcijoje didžiulio dėmesio susilaukė ypatingai žvilgantis makiažas. Sukurti tokį įvaizdį prireikė išties daug blizgučių. Ką jau kalbėti apie jų kiekį ant lūpų, nuo kurių blizgučių perteklių teko šalinti su specialia lipnia juosta.


~Įdomus sumanymas - spalvoti ir prie nagų priderinti "brūkšneliai" ant pirštų.
~Į madą sugrįžta ir 90-jų makiažo tendencijos. Tamsios lūpos, šaltos spalvos, blyški oda ir „metalinės“ akys – būtent tokį įvaizdį sukūrė makiažo meistrė Pat McGrth.  


     

      ~Turbūt didžiausią įspūdį paliko „įmerktų pirštų“ manikiūras. Kam gi vargti stengiantis nulakuoti nagus, kai galima juos tiesiog įmerkti į specialų skystį?~Manikiūro meistrės Rebecca Isa išradimas - nagų pusmėnulių ryškinimas vietoj įprastinio nagų galiukų ryškinimo.

~O štai vadinamasis madingiausias pavasario makiažas - pora sluoksnių blakstienų tušo ir vienspalviai blizgūs šešėliai.

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

9 Komentarai

 1. Patiko.
  Aiškus, galbūt kiek trumpokas straipsnis.
  Labiausiai sužavėjo pirmoji mergina c:

  AtsakytiPanaikinti
 2. Galėtumėt ir dažniau parašyti tokių straipsnių, manau daugelį sudomintų, juk įdomu, ko prigalvoja :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 3. Įdomu, bet taip pat - kažko trūko. (:

  AtsakytiPanaikinti
 4. Hey, kaip naujai rašytojai pradžia tikrai nebloga. Skaičiau tavo atrankinį straipsnį ir laišką, tai iškart Gmaile žvaigždute pažymėjau, labai patiko! :)

  Kalbant apie 'straipsnį', puiki tema, nes trūksta 'TD' tinklaraštyje mados straipsnių. Šauni apžvalga, tik per trumpa. Straipsniu to nepavadinčiau, nes nuotraukų daugiau, tikriausiai, nei teksto. Įžangą rašant siūlyčiau naudoti lygiuotę iš abiejų pusių, tas pat s ir su išvadom/apibendrinimu, kurio pas tave visai nebuvo. Spaudžiu naudinga ir patiko bei laukiu kito STRAIPSNIO. Sėkmės tobulėjant. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. O tu kartais ne iš Panelės visą informaciją ėmei? Nes net nuotraukos tos pačios yra atrodo :/

  AtsakytiPanaikinti
 6. Jap, rėmiausia panele (žinoma, informaciją perfrazavau), nes maniau, kad ne visos ją skaito, todėl būtų ir nesužinojusios apie tai :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. manau, kad truputi per trumpas :))

  AtsakytiPanaikinti