Pižamų vakarėlis

Pižamų vakarėlis - tai lyg merginų relikvija, kuri leidžia pasijusti lyg tikroms mergaitėms - pokalbiai apie berniukus, pagalvių mūšiai, siaubo istorijos ir kiti dalykėliai mus priartina prie rožinio pasaulio. Juk mums visoms to reikia! Išsiverkti, paplepėti ir prisivalgyti - visus šiuos dalykus patirsi per pižamų vakarėlį.

Pasiruošk
Niekas nesako, jog jau prieš mėnesį turi sukviesti visas drauges, nupirkti maisto, atsisiųsti muzikos ir paruošti aplinką pižamų vakarėliui, tačiau bent minimaliai paplanuoti vakarą privalai. Likus savaitei iki vakarėlio pakviesk drauges į šauniąją merginų naktį ir primink joms, kad atsineštų pižamas (šis vakaras yra merginų - koks skirtumas kaip atrodai?), dantų šepetėlius, miegmaišius ir t.t. Dieną, kurią vyks vakarėlis apgalvok, ar tikrai turėsite ką veikti (sugalvok bent keletą extra užsiėmimų, su kuriais išsklaidytum miegus ir nuobodulį), parsisiųsk filmų bei muzikos, padaryk vietos kambaryje, kurioje galėsite išsitiesti miegmaišius, šokti, valgyti... jeigu užsakinėsi maistą į namus - užsakyk iš ryto, kad vėliau nereiktų ilgai laukti užkandžių.

Maistas
Turi nuspręsti, ar vakarėlyje maistą gaminsi kartu su savo draugėmis ar jį paruoši pati? Juk visą naktį nemiegant privaloma turėti užkandžių...
Žinoma, lengviausias būdas būtų užsakyti maisto į namus, tačiau juk daug skanesnis naminis maistas?
Paruošk įvairiausių želė gardumynų, sausainių, sumuštinių, spragintų kukurūzų (kurie yra tiesiog būtini, jeigu ruošiates žiūrėti filmus) ir t.t. Taip pat nepamiršk, kad po aktyvios veiklos (pvz: pagalvių mūšis) arba tiesiog prie maisto norėsis ir gėrimų - pagamink kokteilių, nupirk ar išspausk naminių sulčių.


Veikla
Filmai
Svarbiausia nepasirinkti tokio filmo, kuris būtų sukrečiantis, psichologinis ar tiesiog rimtas. Merginų vakarui to nereikia, slogiai nuotaikai - čia ne vieta! Pats tinkamiausias filmas būtų linksma ir banali komedija. Štai keli pasiūlymai, kurie puikiai tiks kai nebesinori valgyti spragintų kukurūzų, o tik mėtyti juos į nemylimus veikėjus:

 • Naujokė (Mean Girls) - visoms puikiai žinomas filmas su paprastu, "mokykliniu" siužetu. Šis filmas mums dar kartą įrodo, jog grožis yra tik įrankis, o ne priežastis pasauliui užkariauti.
 • Turtingos mergiotės (Uptown Girls). Turtingosios mergaitės istorija, kuri turėjo didelį palikimą (tėtis - buvusi roko žvaigždė), o jos mylimiausia veikla buvo - apsipirkinėjimas. Į kur tai veda? Atsakymą jau žinote, bet pažiūrėkite kaip su šia problema susitvarkys Molė. Be to, šioje komedijoje vaidina dar mažytė Dakota Fanning!
 • Jokio supratimo (Clueless). Dar viena sena, bet smagi bei juokinga komedija, kuri leis Jums palyginti dvidešimtojo ir dvidešimtpirmojo amžiaus mokyklines madas - vis dėl to, nedaug kas pasikeitė...
 • Aukšta klasė (Pitch Perfect). Universitetas yra svajonių vieta - juk kartais tikrai galvojame, kaip būtų smagu tapti pilnamete, turėti daugiau atsakomybės, gyventi bendrabutyje ir daryti tą, ką tu NORI daryti. Prisiliesti prie tokio gyvenimo leis šis filmas.
 • Užsispyrusios blondinės (Legally Blondes). Dar viena rožinio pasaulio istorija, apie dvi seses - blondines, kurios atvyksta iš kito miesto ir bando surasti sau vietą... tačiau juk visada būna tos "piktos" merginos, kurios bando viską sugadinti...
Grožio procedūros
Merginos yra būtybės, kurioms patinka jaustis gražioms. Nors tai yra pižamų vakarėlis, kuriame nėra vyriškosios lyties atstovų, vis dėl to norisi, jog ši naktis atneštų ir naudos. Grožio procedūros namie - smagi ir mergaitiška veikla! Nusilakuokite nagus, pasidarykite veido kaukes, susišukuokite įdomiai bei stilingai plaukus...Dar viena naudingesnė veikla - pasisiūkite sau drabužius arba tiesiog juos apdailinkite įvairiomis sagutėmis, kaspinėliais ir kitais niekučiais. 
Karaokė
Nori kartu su draugėmis prisijuokti? Dainuokit karaokę! Prisiregistruok šioje internetinėje svetainėje - http://www.karaokeparty.com/ ir duok valią savo draugams varžytis su žmonėmis iš viso Pasaulio! Čia rasite populiarias dainas, kurias turite kuo geriau sudainuoti, tačiau žinoma, jog nevisada tai pavyksta, kai yra daug žmonių. Tačiau ne tame esmė, tiesa? Svarbu yra kuo linksmiau ir nuotaikingiau praleisti laiką, kad išliktų daug prisiminimų iš šios mergaitiškos nakties.
Gaminkite maistą
Kulinarija - tai nėra nuobodus užsiėmimas, kurį būtina daryti, kad atliktum pareigą. Pabandyk pasigaminti ką nors skanaus kartu su savo draugėmis - išbandykite kuo įvairesnius receptus, eksperimentuokite ir galbūt net pavyks sukurti pačioms receptą, kurį pagaminus Jums kiekvieną kartą primins drauges...
Taip pat galite pasidaryti FONDIU, kurie puikiai tinka didesnei grupelei žmonių, nes kiekvienas gali valgyti ką nori. Pavyzdžiui, saldžioje FONDIU lekštėje galėtų būti "Nutella", bananai, zefyrai, kondensuotas pienas, bražkių uogienė, mėlynės ir t.t. Nepamiršk šalia patiekti dantų krapštukų, ant kurių galėsite mauti gardėsius!

Žaidimų maratonas
Yra tiek daug žaidimų, be kurių neapseina joks pižamų vakarėlis - "Monopolis", "Alias", pagalvių mūšis, kortų žaidimai... žaiskite juos taip, jog kiekviena mergina, kuri laimėjo bet kurį žaidimą gautų sutartiną sumą taškų, kuriuos galės kaupti, kol žaisite įvairiausius žaidimus. Pabaigoje susumuokite visus taškus ir paskelbkite nakties žaidimų karalienę! Kad būtų smagiau, laimėtojai galite sugalvoti malonią staigmeną ar prizą.

Svarbiausia, jog vakarėlį būtų tau patinkantys žmonės, su kuriais niekada nebus nuobodu! Nesuplanuok visko ir leisk laiką spontaniškai!

Smagių vakarėlių linki,
Simona A.

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

5 Komentarai

 1. Senai norejau padaryti pizamu vakareli, bet nebuvo progos ir taip ir pamirsau. Dabar vel uzsimaniau tokio vakaro ir dar gavau geru patarimu. Aciu :)!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonime, *awwwww* ačiūūū! ;))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai didžiulis ĄČIŪ.
  Labai padėjo. Taip pašėlom per vakarėlį!!!! :* :) XD

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai labai padėjo šie punktai... Buvo tikrai labai linksmai praleistas vakaras su draugėmis. :)

  AtsakytiPanaikinti