Romantinė komedija - "Apelsinai"

Po sunkios mokslų dienos, po visų užbaigtų darbų ir sėkmingai paruoštų pamokų, reikia save apdovanoti. Ne, ne, nereikia pirkti sau brangiausių daiktų ar praleidinėti pamokų. Galima tiesiog išsisprogdinti spragėsių, išsivirti šiltos kakavos ir susisukus į šiltą paklodę, pažiūrėti filmą. Mes tau siūlome romantinę komediją - "Apelsinai"!

FILMO APRAŠYMAS
Kaimynystėje gyvenančios dvi šeimos palaiko itin tvirtus ir draugiškus santykius. Jie vieni pas kitus dažnai eina į svečius, kartu vakarieniauja, leidžia laisvalaikį. Ostrofų šeimos dukra Nina, jau penkis metus atostogauja ir gyvena užsienyje, kuriame susipažįsta su žaviu vaikinu, kuris netrukus jai pasiperša. Deja, vestuvės neįvyksta, kadangi mergina lieka įskaudinta ir išduota. Visai netikėtai, namo pas šeimą, Padėkos dienai sugrįžta Nina. Vos tik jai grįžus, ramybė ir draugiški santykiai tarp kaimynystėje gyvenančių šeimų dingsta. Ir dėl to kaltas tik vienintelis žmogus - Nina. Vos dvidešimties metų ribą peržengusi mergina, vietoj to, kad susipažintų su žaviu kaimynų sūnumi, užmezga romantiškus santykius su suaugusiu žmogumi, kaimynų šeimos galva - Dovydu. Ninos šeima niekaip negali suprasti tokio dukros poelgio, ir padėtį stengiasi taisyti. Tačiau ar jiems pavyks? 

FILMO TRILERIS
 

AKTORIAI
Leighton Meester - amerikiečių aktorė, dainininkė ir modelis, visiems gerai žinoma kaip paauglių dramos "Liežuvautoja" herojė, filme "Apelsinai" įkūnijanti palaidūnės Ninos vaidmenį. Leighton gimė 1986 metų balandžio 9 dieną, Teksase. Aktorė turėjo nelengvą vaikystę, tačiau dabar gali pasigirti puikiais rezultatais. 


Hugh Laurie - visiems puikiai pažįstamas aktorius, komikas, muzikantas, dainininkas, įgarsintojas, rašytojas ir režisierius. Hugh labiausiai yra atpažįstamas kaip kultinio serialo "Daktaras Hausas" pagrindinis veikėjas. O štai filme "Apelsinai" garsus aktorius atliko Dovydo, užmezgusio santykius su Nina, vaidmenį. 


Allison Janney - garsi amerikiečių aktorė, nusifilmavusi daugybėje filmų ir pelniusi daug garsių apdovanojimų. Allison yra gimusi 1959 metų, lapkričio 19 dieną. Šiuo metu aktorei yra 54 metai. Moteris filme "Apelsinai" atliko Ostrofų šeimos narės - mamos Keitės vaidmenį.


Oliver Platt - amerikiečių aktorius, gimęs 1960 metais, sausio 12 dieną. Oliveris yra atlikęs vaidmenis tokiuose garsiuose ir kritikų pripažintuose filmuose, kaip "Trys muškietininkai", "Betovenas" ir pan. O štai romantinėje komedijoje "Apelsinai" aktorius atliko Ostrofų šeimos galvos, geriausio Dovydo draugo vaidmenį - Terį.


Catherine Keener - amerikiečių aktorė, kuri nominuota buvo netgi Oskaro apdovanojimui. Aktorė gimė 1959 metais, kovo 23 dieną. Šiuo metu Katerinai yra 54 metai. Filme "Apelsinai" aktorė atliko Volingsų šeimos narės, mamos Peidžės vaidmenį. 


Adam Brody - jaunas amerikiečių kino ir televizijos aktorius, gimęs 1979 metais, gruodžio 15 dieną, Kalifornijoje. Jaunasis, vos 34 metus teturintis aktorius, yra pelnęs daug "Teen Choice" apdovanojimų. Komedijoje "Apelsinai" Adamas atliko Tobio vaidmenį.


Alia Shawkat - taipogi jauna amerikiečių aktorė, teturinti 24 metus. Alia gimė 1989 metais, balandžio 18 dieną, Kalifornijoje. Labiausiai ji yra žinoma dėl savo vaidmens "Fox" televizijos seriale. "Apelsinuose" Alia atliko dukros Vanesos vaidmenį.


ATSILIEPIMAI 
"SUPER filmas! Pirmiausiai tai vien dėl to, kad čia vaidina vieni iš mano mėgstamiausių aktorių (Leighton Meester, Adam Brody ir, aišku, Hugh Laurie. Labai buvo smagu žiūrėti kaip Hausas šypsosi! Tik gaila, kad pasibaigė ne taip, kaip norėjau, tačiau pabaiga nebuvo banali. Nėra kažkuo labai išskirtinis filmas, bet vakarui jis puikiai tinka!"

"Labai geras filmas, kuris privertė susimąstyti apie savo gyvenimą ir jo prasmę. Rekomenduoju pažiūrėti visiems - tiek mažiems, tiek dideliems. Nenusivilsite!"

"Labai smagus, nuotaikingas ir linksmas filmas. Jei ieškote kokio nors smagaus filmo - rinkitės šį!"

"Žiauriai geras! Ypač labai tinka ramiam savaitgalio vakarui. O aktorė Leighton Meester, kaip visada nuostabi!" 

"Iš pradžių pagalvojau, kad bus nesąmonė, tačiau pasirodo, smarkiai klydau. Filmas labai patiko, likau sužavėtas"

MANO NUOMONĖ
Romantika, drama, humoras, truputėlis ironijos - štai žodžiai, kuriais galiu apibūdinti šį filmą. Ir jei kas nors paklaustų, kokį filmą aš siūlyčiau pažiūrėti penktadienio vakarą, be jokios abejonės užtvirtintai atsakyčiau - "Apelsinai"! Filme buvo momentų kai norėjosi juoktis iki nukritimo, todėl galiu drąsiai sakyti, kad filmas pakels nuotaiką visai dienai. Ar man patiko? Taip! Labai! Labai gera ir nebanali filmo idėja, be proto talentingi aktoriai, šaunus siužetas. Sužavėjo. Ir jei kas nors pasiūlytų šį filmą pažiūrėti dar kartą, nieko negalvodama atsakyčiau tik teigiamai. Labai rekomenduoju šį filmą pažiūrėti visiems, tačiau ypatingai tiems, kurie nori kažko lengvo, linksmo ir smagaus. Tiems, kuriems atsibodo filmai apie merginas, kurios išteka už svajonių princo ir ilgai bei laimingai gyvena. Filmą vertinu aukščiausiu balu - 10/10. 

KELETAS ĮDOMIŲ FAKTŲ APIE FILMĄ
 • Filmo istorija yra pasakojama Alios Shawkat (filme - dukra Vanesa)
 • Filme grojama muzika - Klauso Badelto ir Andrewo Raiherio
 • Premjera pasirodė - 2011 metais, rugsėjo 10 dieną, Toronto filmų festivalyje
 • Filmo istoriją parašė - Ianas Helferis ir Jay Reiss
 • Biudžetas - 7 milijonai dolerių.

Ar esate matę šį filmą? Jei taip - ar patiko? Kokia Jūsų nuomonė? O jei ne - gal dabar ketinate pažiūrėti?

Iki susitikimų!
Simona Š. 

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

9 Komentarai

 1. Neįsivaizduoju kaip turėtų atrodyt Blair ir Hausas vienam kadre, todėl būtent tai ir labiausiai vilioja pažiūrėt. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sutinku su Vilija. :D Manau, kažkada ir pažiūrėsiu šį filmą. Ačiū už informaciją! :x

  AtsakytiPanaikinti
 3. Baigiu straipsnį ir bėgu žiūrėti šio filmo - sudominai ;D.

  AtsakytiPanaikinti
 4. omgg mano megstamiausias filmas!! labai patariu visiems paziuret kurie megsta romantika. ziauriai geras. ir filmas ir tavo straipsnis. :D :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Esu mačiusi šį fimą ir žiūrėjau šį filmą vient dėl Hugh Laurie. Bet filmas ne per labiausiai man patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. SIMONA!!!!!!! Aš myliu tave!!!!. Kažkada mačiau šio filmo ištrauką, bet nepasižiūrėjau koks pavadinimas. Neįsivaizduoji kiek ilgai ieškojau šio filmo ir neradau. Ir štai, TD naujas straipsnis būtent apie šį filmą! Lėksiu žiūrėti :)
  O kalbant apie straipsnį, tai viskas liuks :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sudomino, greitu metu pažiūrėsiu šį filmą ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Perskaičiau straipsnį ir susigundžiau, atsisiunčiau filmą ir pažiūrėjusi daugiau, nei pusę išjungiau. Nepatiko. Kokio nors veiksmo kuris pritrauktų - nebuvo.:)

  AtsakytiPanaikinti