TD grožio horoskopas: 03.17 - 03.23

  Taigi savaitinis horoskopas ir vėl čia, ir šį katrą jis ne šiaip sau paprastas horoskopas, o grožio horoskopas!
  Lyg ir mažas priminimas tas, kad ką sako astrologai, ne visada gali tikti tau, juk jie taip pat žmonės, o žmonės klysta visi. 


AVINAS.
Jeigu iš vakaro planuojate, ką rengsitės ryte, tai veltui gaištate laiką. Esmė ta, kad šią savaite jūsų nuotaika keisis taip dažnai, jog planuoti net neapsimoka. Be to, pastovūs pokyčiai leis jums pademonstruoti pasauliui savo naujas savybes, taip pritrauksite naujo dėmesio. Tik nepersistenkite, nes atminkite, kad būsit griežtai vertinami.

JAUTIS.
Norėsite romantiško pasisėdėjimo kartu su savo antrąja puse - štai ko jums šią savaitę trūks labiausiai. Taigi nelaukite, kol mylimas žmogus "perskaitys jūsų mintis" ir pati imkite organizuoti romantišką vakarą žiūrint filmus, ar jaukioje kavinukėje valgant ledus su šokoladiniu užpilu. Žinoma, juk norisi ir mylimajam padaryti įspūdį, todėl netaupykite ir įsigykite naujus kvepalus ar gražų papuošalą. 


DVYNIAI.
Jei pasitikite savimi, ir esate visiškai įsitikinusi, kad visur ir visada atrodote puikiai, tai dar nereiškia, kad nereikia rūpintis savo oda ir plaukais. Juk užtenka maždaug 10 minučių ryte ir vakare skirti odai ir plaukams, ir po to nereikės savęs gailėtis. Taigi netinginiaukite ir kelkitės šiek tiek anksčiau, nei įprastai keliatės. Svarbiausia - procedūrų reguliarumas. Priežiūros skirtumą pajusite iš karto.

VĖŽYS.
Gali būti, kad ši savaitė ne jūsų, ir nuotaika pablogės. Tačiau iš karto nenusiteikite, stenkitės kontroliuoti situaciją ir neatsisakykite susitikimų su draugais. Pakvieskite drauges palaikyti jums kompanija žygyje po parduotuves. Net ir pižamos ar šlepečių rinkimas savo šeimos nariams pakels jums nuotaiką, tik nusiteikite optimistiškai. 




LIŪTAS. 
Jums puikiai tiks rytietiškas stilius, nes būsite nusiteike romantiškai. Šią savaitę rinkitės drabužius kurie jums tiktų tiek mokyklai, tiek vakaro renginiams. Nepamirškite ir apie kvepalus, kurie pabrėžtų jūsų išskirtinumą. Puiki įdėja vakarui: rami, romantiška vakarienė, su rytietišku atspalviu ir muzika.




MERGELĖ.
Idealus laiko leidimas jums - grožio salono organizavimas namuose. Pasirūpinkite procedūrų kompleksu: pasigaminkite kaukes tiek veidus, tiek plaukams, pasidarykite maitinančias vonelės nagams ir tiesiog atsipalaiduokite. Jei jau nepavyks paaukoti savaitgalio, tai reiks paaukoti laisvą laiką, atšaukiant apsipirkimus ir susitikimus, ir imtis procedūrų. Tačiau rezultatas bus stulbinantis, ir jūs pati labiau pasitikėsite savimi.



SVARSTYKLĖS.
Pirma savaitės pusė lengva nebus. Visų pirma, ko gero, jūs išgyvensite neigiamas emocijas dėl pačių artimiausių žmonių ir dažnai skaudžiausios strėlės bus nukreiptos į jus. Antrą savaitės dalį jums truks pasitikėjimo savimi ir savo jėgomis, o jokio patarimo nesulauksite. Tai privers jus suabejoti savo patrauklumu. 




SKORPIONAS.
Rūpinsitės ne tik savo įvaizdžiu, bet ir aplinkiniais, ir jus supančiais daiktais. Todėl norėsit pokyčių, ieškosit orginalių įdėjų savo kambariui, pavyzdžiui, užkloto kompiuteriui. Tiesa, tokį nelabai rasite parduotuvėje. Gali būti, kad net kils noras kažką pasigaminti ar pasidaryti pačioms: pradėti siūti, megzti, nerti ar siuvinėti. 




ŠAULYS.
Kas sakė, jog džinsai - netinkamas drabužis šventei? Paprasčiausiai pasirinkite viršutinę dalį puošnesnę, rinkitės prabangesnius, blizgančius aksesuarus ir prie jų derinkite batelius. Tad nustokite rūpintis, ir drąsiai renkitės džinsus, ypač jeigu nusimato nelabai formalus vakarėlis. Ir atminkite, kad geriausias papuošimas - šypsena.



OŽIARAGIS. 
Šią savaite susikoncentruokite ties savimi visomis prasmėmis: ir užsiimkite sportu, ir apgalvokite savo dienotvarkę, ir pakankamai laiko skirkite savęs priežiūrai. Blogai yra tik viena: jums visiškai neliks laiko poilsiui ir pasivaikščiojimams ar pabėgiojimams parke. Taigi, situaciją reikėtų keisti. Apmąstykite savo dienotvarkę, gal įmanomą ką nors išmesti?


VANDENIS.
Jūs norėsite žūtbūt savo grožiu sužavėti aplinkinius, šeimos narius ir surengti vakarėlį, Žinoma, jog geriausias laikas rengti vakarėliui - savaitgalis. Jums pavyks draugus sužavėti savo organizaciniais sugebėjimais, ir šventė bus tikrai pavykusi. Tikrai galite leisti sau šiek tiek pasilinksminti.


ŽUVYS. 
Greičiausiai, savaitės pradžioje jausitės blogai, o situaciją ištaisyti ir gražinti gerą nuotaiką gali tik naujas, orginalus pirkinys. Palepinkite save pavasarine palaidine, sijonu arba šilta, jaukia pižama. Net ir drabužių matavimasis suteiks jums malonumo.




*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

0 Komentarai