Tiems, kas mėgsta muziką!Sveiki! Jūsų ekranuose vėl rubrika ,,TKMM'', po kurios kiekvienas skaitytojas lieka su šypsena veide dėl įvairių priežasčių. Vieni čia randa savo mėgstamiausias dainas, kiti užtinka niekada negirdėtų kūrinių, kurie jiems taip patinka, jog be jų nebegali pradėti nė vienos dienos! Prie kurios grupės šiandien prisidėsi tu - nežinia, kadangi skaitytojai kiekvieną kartą siūlo vis įdomesnes, naujesnes arba kaip tik, rodos, seniai pamirštas dainas. 

Bet pradžioje, kaip ir tapo tradicija - jūsų vertinimai praėjusio karto dainoms. Šį kartą savo simpatijas atidavė 62 klausytojai. 

Daugiausia jūsų balsų (19!) gavo Imagine Dragons - Who We Are
Antroje vietoje įsitaisė MKTO - Classic, pavergę 10 klausytojų
Trejetuko apačioje atsirado Happyendless - Power forever su 8 balsais!

Šiandien, kaip visada, dar dešimt dainų, kurios reikalauja jūsų dėmesio.

1 DAINA
Eglė Sirvydytė - Mano namai


Pirmasis pasiūlymas skrenda iš ,,Dantų pastos'' arba tiesiog Aušrinės. Lietuvišku tekstu papuošta melodija mūsų rubrikoje - retas svečias, todėl labai smagu, jog pirmuoju numeriu šiandien matome būtent lietuvišką dainą. Visi mes dieviname užsienio šalis, jų kultūrą, gamtą, maistą, žmones... likimo ironija, nes Lietuvoje taip pat yra daug gerų dalykų, kurie per tą beprotišką žvalgymąsi į kitus lieka nepastebimi. Kaip ir dainuojama šiame kūrinyje - čia mūsų namai! Apsižvalgykite ir pažiūrėkite. Pavyzdžiui, pastebėjote kokia graži lietuvių kalba? Ir kokia šilta, ,,naminė'', nuoširdi ši daina?

2 DAINA
John Lennon - Imagine 


Kitas pasiūlymas, iššokęs iš Aušrinės pasiūlymų krepšelio - legendinio John Lennon darbas. Labai šilta, nuoširdi daina. Ties čia labai tinka posakis - ,,Paprasta, bet neprasta''. Nežinau kas prie to prisideda labiausiai - atlikėjo balsas, o gal pianino skleidžiami garsai... Viskas susideda į vieną vietą ir sukuria nuostabią dainą.

3 DAINA
Butterfly Culture - Benjamin Francis Leftwich 


Aušrinė siūlo dar vieną ramią melodiją. Ir dabar suprantu kodėl prie šios dainos ji parašė žodį ,,nereali'', nes daina tikrai tokia yra! Be abejo, tai skonio reikalas, bet aš myliu tokias dainas. Tiesiog reikia joms rasti tinkamą vietą, laiką ir nuotaiką. Tada ,,boooom'' ir tu persikeli į visiškai kitą pasaulį.

4 DAINA
Of Monsters And Men - Dirty Paws


Kitas pasiūlymas - iš Emos sąskaitos. Dar viena mano ausiai maloni daina, kurios energetika iš tiesų užkabina ir nusitempia kartu su savimi. Įdomus skambesys, o kiekvieną sekundę vis labiau artėjanti kulminacija sukuria nerealius jausmus! Imu, man patinka.

5 DAINA
Artie Shaw - Nightmare 


Toliau savo pasiūlymus dalina komentatorė ,,6 Metres Under Ground''. Jos pasiūlyta daina - labai įdomi! Visą laiką ją klausydama prieš akis mačiau kažkokį cirką iš siaubo filmų, kuriame tu sėdi, bijai, kiekvieną minutę drebi vis labiau, nes nežinai kada įvyks kažkas labai baisaus. Įdomus jausmas.

6 DAINA
Marilyn Manson - Tourniquet


Kitas ,,6 Metres Under Ground'' pasiūlymas - žinoma Marilyn Manson daina. Visiškai ne mano, bailės, romantikės stiliaus daina, todėl ir malonumo ji nesuteikė, bet aš tikiu, jog tiems, kurie mėgsta šį atlikėją, tai yra tikra bomba! Bet mano situacijoje... jei dabar užsileisčiau šitą dainą visu garsu ir klausyčiau diena iš dienos, namiškiai tikrai pagalvotų, jog man kažkas negerai. Buvo laikotarpis, kuomet buvau ,,užsivežusi'' ant tokios muzikos (nors maniškė buvo tikrai švelnesnė - Sum 41, Green day ir t.t.), bet viskas praėjo, todėl dabar tokias MM dainas paliksiu klausyti kažkam kitam.

7 DAINA
Western Disco - The Sun (BlackBox Radiovox) ft. Lura


Štai tokią dainą mums dovanoja komentatorius, nusprendęs likti anonimu. Kūrinys skleidžia visai kitokią nuotaiką, energiją nei prieš tai skambėjusi daina. Ši man labiau priimtinesnė, sukelia geras emocijas, priverčia šypsotis, atsipalaiduoti. 

8 DAINA
Monika Linkytė - Aš netikėsiu


Kitas komentatorius, kuris krapšto dainas iš savo mėgstamiausiųjų sąrašo - ,,Pukis''. Jo pasiūlymas - labai graži, švelni daina (ar aš viena pastebiu, jog jau pritrūkstu žodžių?). Dauguma mano pažįstamų miršta dėl šios dainos, todėl drįsčiau spėti, jog ir jūs prieš tai esate girdėję ši kūrinį. Smagu išgirsti jį dar kartą.

9 DAINA
Demi Lovato - Give Your Heart a Break


Demi Lovato daina - dar vienas to pačio komentatoriaus pasiūlymas. Demi visada mano akyse buvo aukščiausiame taške. Nežinau, gal dėl to, jog savu laiku tas banalus filmas ,,Camp rock'' man patiko, o gal dėl to, kad dievindavau ir iki dabar dievinu jos dainą ,,Skyscraper'' . Ką gi, čia ne ,,Skyscraper'', bet tokiai kaip aš ir ši daina patinka. Įsimuša į galvą. 

10 DAINA
Zara Larsson - Uncover


Ir šio vakaro dešimtuką baigiame su nuostabia, man labai patinkančia daina - ačiū tau, Odeta. Kartais būna, jog nežinai kuo daina tau patinka. ,,Uncover'' ir yra būtent tokia daina - nežinau kuo ji mane užburia. Ką gi, net nebandysiu spėlioti.

Šiandien pasiūlymai baigiasi. Pats metas balsuoti už labiausiai patikusią dainą!


Rubrikoje pateikiu savo nuomonę, t.y. jūs neprivalote su ja sutikti. Savo požiūrį galite išreikšti komentaruose. Taip pat primenu, jog tame pačiame laukelyje yra laukiami ir jūsų mėgstamiausių dainų pavadinimai ir/ar youtube nuorodos. Eilės didelės, bet visos dainos kada nors išvys TD tinklaraščio dienos šviesą. 

Ačiū, kad skaitot!
Komentaruose taip pat išsakykite savo norus, pastebėjimus KĄ BŪTŲ GALIMA PADARYTI ar keisti, kad ,,TKMM'' būtų dar geresnis laiko praleidimas jums.

Labanaktis, Vilija

15 Komentarai

 1. http://www.youtube.com/watch?v=bpOSxM0rNPM

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šį kartą siūlau - LORDE "Glory and gore" bei THE PRETTY RECKLESS "Heaven knows"

  AtsakytiPanaikinti
 3. Siūlau - Milky Chance "Stolen Dance". įsimylėjau šitą dainą, žiauriai užkabina. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Siūlau Lilas & Inommine "Laikas. Velniop".

  AtsakytiPanaikinti
 5. Siūlau - http://www.youtube.com/watch?v=CsFb661EXsI :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ayo - "Down On My Knees". :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man patinka tavo dainų komentavimas. Rubrika nuostabi. O šio karto dainos man taip pat labai patiko. Šį kartą pasiūlysiu kiek kitokios, bet tikrai ne prastesnės muzikos - http://youtu.be/TqTLw-GKG5A :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Siūlau https://www.youtube.com/watch?v=2GRP1rkE4O0

  AtsakytiPanaikinti
 9. Geros dainos, esu patenkinta, kad atsirado dainu eilutė viršuje, iškart nuotaiką pakelia ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. siūlau paklausyti šios dainos http://www.youtube.com/watch?v=C02-QgTQ7Yo

  AtsakytiPanaikinti
 11. Ačiū! Atnaujinau savo grojaraštį tavo pagalba :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Smagu,kad šią rubriką dažnai keli?:) Siūlau: Ace Wilder Bussy doin' nothin'

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai puiki rubrika ;) Aš savo ruoštu norėčiau pasiūlyti Klingande - Jubel,
  TAIP PAT VILIJOS MATACIUNAITES - ATTENTION (Gi ši daina keliauja į Euroviziją Lietuvos vardu‼)
  Ir dar
  Charli XCX - Super Love :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. bezdzione su bananu2014 m. kovo 13 d. 11:32

  Love will remember selena gomez

  AtsakytiPanaikinti
 15. Dievinu tokio tipo straipsnius, kuriuose yra muzika! Daugiau tokių! :>*

  AtsakytiPanaikinti