Vasario mėnesio apžvalga
Sveiki! Smagu, jog pagaliau galime vieni kitus pasveikinti su pavasariu. Nors tikrosios, šaltosios žiemos Lietuvoje, galima sakyti, nebuvo, kalendorius rodė savo. Pasibaigus šaltajam metų laikui "Teenage Dreams" nori pasidžiaugti, , jog visi kartu radome jėgų 'TD' grąžinti į pačią kalno viršūnę: ir administracija, ir rašytojos, ir, žinoma skaitytojai! Vasario mėnesis mus tikrai nukėlė į kone geriausią stadiją per visą 'TD' istoriją, todėl būtų tiesiog gėda, jei neaptartume visko kartu mūsų ištikimiausias skaitytojais ir, žinoma, nepasidžiaugtume pasiektais rezultatais. 

Vasario mėnesį 'TD' pradėjo su dideliu būriu rašytojų. Prie komandos prisijungė Agnė, Nerija, Fausta bei Ugnė ir iš viso rašytojų tarpe buvo 24 merginos. 

Kai kurios rašytojos buvo aktyvesnės, kitos rašė rečiau, tačiau svarbiausia ne kiekybė, o kokybė, tiesa? Vienos darė daugiau klaidų, o kitų straipsnius drąsiai galima vadinti pavyzdiniais. Milžiniškas ačiū skrenda visai 'Teenage Dreams' rašytojų komandai! Jūs pačios žinote kokį indėlį, kokį didžiulį darbą padarėte dėl šio tinklaraščio. Turėtumėte savimi didžiuotis, o jūs, skaitytojai, turėtumėte jas mylėti ir gerbti. 

Šį mėnesį buvo tiek gerų straipsnių, jog būtų šiek tiek nesąžininga, jeigu visi jie taip ir pasiliktų 'TD' šešėlyje. Juk kai kuriuos jų turėtų matyti visa Lietuva! To kol kas nepasiekėme, bet sparčiais žingsniais keliaujame į didžiuosius vandenis. Populiariam lietuviškam paauglių žurnalui ,,Justė ir Luka'' pasiūlėme bendradarbiavimą, o jie sutiko! Redaktorė dar pabrėžė, kad jau seniai apie mus žino ir džiaugiasi, jog dabar būsime draugai. Tai didžiulis pliusas rašytojoms - nuo šiol vėl yra galimybė pamatyti savo pavardę ir darbą ,,Justėje ir Lukoje'', žurnale, kuris turi nemažą skaitytojų ratą. Kiekvieną mėnesį vėl pasirodys geriausios mėnesio rašytojos straipsnis su jos pavarde bei nuoroda į šį tinklaraštį. Parduotuvėse greitai pasirodys kovo mėnesio numeris, kuriame bus Simonos Š. bei Dovilės straipsniai.

'TD' pagrindą, žinoma, sudaro rašytojos ir jų straipsniai. Būtent jų dėka čia galima rasti įdomių rašliavų, sužinoti geros informacijos, sudalyvauti nebloguose konkursuose. Rašytojos pildo skaitytojų norus. Skaitytojams rengiama tiek konkursų, tiek pramogų, jog kartais pagalvojame, kad rašytojos lieka šešėlyje, joms skiriama per mažai dėmesio. Skubame taisyti šią klaidą, todėl nuo šiol internetinis jaunimo tinklaraštis "Teenage Dreams" yra oficialūs draugai su internetine grožio svetaine www.grozioguru.ltĮdomiausia tai, jog ,,Grožio guru'' patys mus susirado ir pasiūlė bendradarbiavimą, už ką tariame didžiulį AČIŪ! Taigi, ten kiekvieną savaitę talpinami geriausi straipsniai apie grožį, madą, sportą ir t.t

Pasikeitimai ne tik tarp partnerių, draugų ir rėmėjų - didžiuliai pasikeitimai įvyko ir administracijos tarpe. Dabar galime tikėtis dar sėkmingesnio, dar geresnio ir kokybiškesnio TD, kadangi prie tinklaraščio vairo nuo šiol bus net keturios viskam pasiryžusios administratorės - Dovilė (dizainerė) bei Vilija, Gintarija ir Simona Š. Dovilė ir toliau kurs mielą akiai aplinką, o likusios trys merginos, pasiskirsčiusios darbais, darys viską, kad blog'as būtų dar geresnis mums visiems! 

Vasaris buvo vienas sėkmingiausių mėnesių "Teenage Dreams", o ypač statistiškai!

* Per vasarį 'TD' paskelbė 87 naujus įrašus: 4 naujų rašytojų prisistatymus, 5 su konkursais susijusius pranešimus, 7 administracinio pobūdžio pranešimus bei 71 straipsnį!
* Per pastarąjį mėnesį (28 dienas!) 'Teenage Dreams" Facebook pamėgo 2,869 tūkst. feisbukiečių! Atsižvelgiant į faktą, kad pirmasis tūkstantis buvo surinktas per nepilnus du metus, antrasis per nepilnas dvi dienas, o dabar skaičiukai tuoj sieks 4 tūkst., tikrai įspūdinga.
* Keturi 'TD' straipsniai pasirodė www.gozioguru.lt internetinėje svetainėje. Simonos Š. ir Gabijos Č. straipsniai pateko tarp savaitės skaitomiausių, o Gintarijos tapo skaitomiausiu savaitės straipsniu!
* Per visą mėnesį 'Teenage Dreams' tinklaraštis peržiūrėtas virš 86 tūkst. kartų! Dienos rekordas - 4,959 peržiūros! Statistikos rodikliai akivaizdžiai šoktelėjo aukštyn.


Šį mėnesį pasiekėme tikrai nerealių rezultatų, belieka tik tikėtis, jog rašytojos ir skaitytojai šio blogo neapleis ir mes toliau plėsime savo veiklą! Ačiū visiems už nerealiai smagų vasario mėnesį!

O dabar administracija lekia kratyti savo el.paštą ir atrinkti į blogą merginas, kurios prisidės prie TD rašytojų komandos! Laukit laiškų!

Administracija


11 Komentarai

 1. Nemokat rasyt.. tik tiek.. Gintarja- kas per vardas? vis pametat i raide.. xD

  AtsakytiPanaikinti
 2. DJ, viena raidė pasako, kad nemokam rašyti? Tada vienas tavo trūkumas pasako, kad tu visa/s negraži/us ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Skaičiau išsišiepus, šitas mėnesis buvo tikrai nerealus, tikėkimės, pavyks išlaikyti tokį lygį ir toliau!:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Beje, kaip bus su šiuo konkursu? http://www.thetd4you.blogspot.com/2014/02/konkursas-po-konkurso-pats-metas.html

  AtsakytiPanaikinti
 5. Monika Jot, konkurso rezultatai artimiausiu metu turi būti paskelbti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš šį blogą skaitau tikrai nemažai laiko. (kažkada ir rašiau jame) :) Šis mėnesis man atrodo, kad buvo vienas geriausių TD istorijoje. Sekmės visoms ir toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kas laimėjo mėnesio mėgstamiausią ir konkursą 300 sekėjų proga?

  AtsakytiPanaikinti
 8. DJ - atsiprašau, ištaisysiu klaidą. :)

  Anonime - apie 300 sekėjų konkursą informacija pasirodys greitu metu, o ,,Mėnesio mėgstamiausias'' nutraukiamas, nes Greta išėjo iš blogo ir sulaukė tik vieno dalyvio.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Daug pasiekimų. Praktiškai po 3 įrašus per dieną būdavo skaičiuojant :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Ne, ne, nenutraukiamas, aš tęsiu mėn. mėgstamiausią :)

  AtsakytiPanaikinti