TD mados kampelis: VERSACEVersace - tai ne tik gerai žinomas prekės ženklas, tai ir žmogaus pavardė, kuris daug metų dirbo ir kūrė gražius, bei kokybiškus drabužius, kol tapo vienu žymiausių ir daugiausia naujovių sukūrusiu XX amžiaus dizaineriu.

Gianni Versace
  Gianni Versace - gimė 1946 metais gruodžio 2 dieną Reggio Di Kalabrio, Italijoje. Jo mama buvo siuvėja, ir jos dėka Gianni į rankas paėmė adata su siūlu. Padirbęs kurį laiką savo motinos siuvykloje, jis pradėjo savarankiška dizainerio karjerą, ir 1973 metais persikėlė gyventi į Milaną, ten kūrė drabužius teatro aktoriams. 
  1978 metais dizaineris Milane sukūrė savo firma, kurią pavadino " Gianni Versace SpA " . Ten dirbo daug jo giminaičių. Milane jis įgijo galimybe savo kurtą drabužių kolekciją rinkoje. Ši kolekcija nustebino Italijos mados publiką kerinčiu ir gundančiu stiliumi, kuris ryškiai atsispindėjo " VERSACE " vakarinėse suknelėse.
  Dizainerio kuriamos kolekcijos sužavėjo ne tik Italijos publika, bet ir Paryžių, Milaną, Niujorką ir Londoną.
  Daugelis holivudo žvaigždžių rengėsi pas Versace, nes jis pirmasis iš modeliuotojų pripažino, jog mada yra šiuolaikinės visuomenės pasaulėžiūros dalis. Būtent Versace dėka atsirado tokia kategorija kaip supermodelis.
  Gianni dirbo kartu su savo seserimi Donatella ir broliu Santo. 
  1997 metais liepos 15 dieną žymusis modeliuotojas buvo nušautas prie savo namų Mayamy Beach. Tyrimo metu buvo nustatyta, jog žudikas Endriu Kanan nušovė Versace dėl apiplėšimo, nors tiksliai nežinojo į ką šauna.

Santo Versace
Donatella Versace


  Gianni sujungė mados ir šou pasaulius. Jo pristatymai buvo neeiliniai pop kultūros įvykiai. Galima rasti daug įžymių veidų, kurie vienu metu buvo Versace mados namų veidas, tai Madonna, Ashton Kutcher, Britney Spears, Halle Berry, Patrick Dempsey, Demi Moore.
  Kūrėjas įkvėpimo sėmėsi iš tuometinio gatvės gyvenimo, filmų ir meno, bei dizaino istorijų.


Madonna
 
Ashton Kutcher
 
Britney Spears su Donatella
 
Halle Berry


Patrick Dempsey

Demi Moore

  


Versace stilius - jausmingas, romantiškas ir subtiliai pabrėžiantis prabangą.


Versace suknelės sukurtos ir pasiūtos 1980 metais: 1990 metų raudonosios Versace suknelės, kurias vilki Catherine Zeta Jones ir Cindy Crawford:

                                                                                                             

2000 metų Versace suknelė, kurią vilki Kate Hudson:


2007 metų Versace suknelės, kurias vilki Penelope Cruz ir Agyness Deyn:2011 metų Versace suknelės, kurias vilki Blake Lively ir January Jones:2012 metų pavasario Versace kolekcija - jūros įkvėptas (sea-inspired) :

Versace kvepalai:

Moteriški:

Versace  Bright Crystal - aromato pagrindą sudaro saldus gėlių kvapas, taip pat juntamas vaisių, bei muskuso kvapas. Jis idealiai tinka VERSACE mados namus dievinančiai tiek paauglei, tiek moteriai. Kvepėsi stipriai, pasitikiančiai savimi, geismingai, ir visada žaviai.
 Versace Crystal Noir - rytietiškas gėlių kvapas. Tai prabangus, itin moteriškas, rytietiškas gėlių kvapas - jausmingas ir gundantis, drąsus, bet raminantis. Jame susilieja stiprios gardenijų, bijūnų, apelsinmedžių žiedų ir jausmingosios ambros natos, santalo, bei muskuso derinys.

Vyriški:

 Versace Eros - turi savyje mėtų ekstrakto, supintų su žaliaisiais onbuoliais ir itališkomis citrinomis. Šilumos aromatui suteikia tongapupės, sumaišytos su anbroksanu, bei pelargonijomis, kaas suteikia aromatui šiek tiek netikėtumo.
Versace L`Homme - elegantiškas, itin vyriškas kvapas. Aromatas supintas iš medienos, rytietiškų balzamų ir gaivaus citruso kvapo. Klasikinis kvapas gali būti ir neįpareigojantis, dalykinis ir rafinuotas.

*Komentuok šį pranešimą ir gauk 1 tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse ir gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "TD" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Trise prieš mafiją". Daugiau informacijos ČIA*

8 Komentarai

 1. Įdomus, geras straipsnis, nors negaliu neprikibti prie kelių žioplų klaidų: "adatą", "savarankišką", "savo firmą" - vis pamiršti nosines prikabinti. Ir tie tarpai po Donatellos ir Santo nuotraukų neatrodo labai estetiškai.
  O šiaip straipsnis iš ties geras, nieko apie šią asmenybę iki šiol nežinojau, ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai geras straipsnis, tikrai sudomino. Radau keletą klaidelių, bet jau jas išsakė 'Dantų pasta'. Pati galiu pasigirti ir pasakyti, kad turiu dvejus VERSACE kvepalus. Turiu Versace Bright Crystal ir Versace Crystal Noir. Rekomenduoju juos, bet ypač pirmuosius!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Iš esmės tikrai neblogas straipsnis, tik viena pastabėlė, kad vietoj 2012-ųjų pavasario/vasaros kolekcijos galėjai pristatyti kokią nors naujesnę.:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomu skaityti ir sužinoti kažką naujo, bet mano nuomone galima padirbėti su nuotraukų išdėstymu, nes viskas marga akyse. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Įdomus ir geras straipsnis. Norėčiau daugiau tokių straipsnių apie dizainerius

  AtsakytiPanaikinti
 6. Permečiau akim straipsnį, puiki tema. :P

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patiko :), manau kad truksta TD bloge tokių straipsniu apie dizainerius :))

  AtsakytiPanaikinti