10 patarimų kaip nuotraukose atrodyti gražiau bei liekniau


Visų figūros tipų įžymybės visada kuo puikiausiai atrodo nuotraukose vien dėl to, kad jos žino kaip pozuoti, ką vertėtų atsiminti fotografuojantis ir ko reikėtų vengti. Nors pačios žvaigždės sako, kad kameros nemeluoja, tai netiesa. Reikia žinoti keletą patarimų ir kiekviena mergina nuotraukose gali atrodyti gražiau bei liekniau.


1. Kūną pasuk į vieną pusę
Daugelis žvaigždžių, norėdamos atrodyti puikiai prieš kameras, naudojasi šiuo patarimu. Tiesa tokia, kad į vieną pusę pakreiptas kūnas atrodo plonesnis bei pageriną bendrą profilio vaizdą. Viskas, ką reikia padaryti, tai prieš fotografuojantis pasukti kūną į vieną pusę, vieną koją pastatyti prieš kitą. Taip pat priekinės kojos pirštai turi būti nukreipti į kamerą, o kūno svoris perleistas į galinę koją. 

2. Įtrauk pilvą ir atlošk pečius
Gražios nuotraukos paslaptis - graži laikysena. Tad pozuojant nepamiršk to - atlošk pečius ir švelniai įtraukt pilvą. Tačiau nereikėtų persistengti taip, kad visiems būtų akivaizdu, ką stengiesi padaryt. Tiesiog prieš išbandant šį patarimą fotografuojantis pasipraktikuok namuose, prieš veidrodį. Bandyk tol, kol poza atrodys natūraliai, ne dirbtinai. 

3. Grupės nuotraukoje neskubėkite į priekį
Jeigu daroma nuotraukoje, kurioje yra daug žmonių, nesistenk stovėti pačiame priekyje. Viskas labai paprasta - arčiausiai kameros esantys daiktai atrodo didžiausi. Todėl rinkdamasi vietą nuotraukai prisimink šį patarimą ir apgalvok, kuri vieta tavo nuomone tinkamiausia.

4. Ištiesk rankas
Jeigu nuotraukoje nori atrodyti lieknesnė - ištiesk rankas, kad šios nesiliestų su kūnu. Žinoma, viską daryk labai nežymiai, kad neatrodytum dirbtinai. Tokiu būdu rankos nebus prisiplojusios prie kūno, todėl atrodysi lieknesnė. Turbūt pastebėjote, kad žvaigždės dažnai tai daro - atitraukia rankas nuo kūno bei laiko jas ant liemens. Šis būdas yra net gi veiksmingesnis, tačiau taip pat ir mažiau natūralus.


5.  Atsikratyk dvigubo pagurklio
Dvigubas pagurklis nesuteikė žavesio dar nė vienai nuotraukai. Fotografuojantis patartina ištiesti kaklą ir šiek tiek pasukti veidą. Tai turėtų padėti atsikratyti dvigubo pagurklio, tačiau yra ir kitų būdų - vienu metu šypsokis ir liežuvį laikyk prie gomurio. Žinoma, nepulk to mėginti iš karto prieš fotoaparatą, geriau pasipraktikuok namuose. Juk nenori fotografuojantis atrodyti juokingai.

6. Sėdėdama sukryžiuok kojas
Jeigu nori atrodyti lieknesnė, fotografuokis stovėdama. Žinoma, ne visada tai pavyksta įgyvendinti, todėl jeigu esi fotografuojama sėdėdama paprasčiausiai prisimink sukryžiuoti kojas ties kulkšnimis. Taip pat nepamiršk kojų kryžiuoti prieš save. Tai padės jūsų šlaunims atrodyti lieknesnėms.

7. Dėvėk vienspalvius drabužius
Jeigu ketini kažkur išeiti ir puikiai žinai, kad ten bus fotografuojama, apgalvok ir aprangą. Geriausia būtų apsirengti vienspalviais drabužiais nuo galvos iki kojų, tačiau jeigu nepatinka dėvėti tik vienspalviais drabužiais, bent jau pasistenk naudoti kuo daugiau vienos spalvos elementų. Taip pat rinkis kūno spalvos batelius, nes kartu su vienspalve apranga jie sukuria liekno, gražaus kūno profilį bei vizualiai pailgina kojas. Verta paminėti, kad juoda bei kitos tamsios spalvos lieknina, tuo tarpu balta bei šviesios spalvos priverčia atrodyti šiek tiek stambesnei nei esi iš tiesų.


8. Venk fotografavimo iš apačios
Jeigu kas nors atsiklaupia ant kelio, kad nufotografuotų nuotrauką iš apačios - paprasčiausiai bėk! Tai yra pats blogiausias kampas, kuriuo galima fotografuoti. Geriausiu kampu įvardijama, kai nuotrauka daroma iš šiek tiek aukščiau. Tai suteikia ilgesnio liemens bei lieknesnės išvaizdos poveikį. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad šiuo kampu fotografuojant jūsų nosis gali atrodyti ilgesnė, todėl reikia rasti tinkamą balansą.


9. Panaudok aplinkinius daiktus
Dar vienas būdas nuotraukose atrodyti liekiau ir gražiau - pasinaudoti daiktais, kurie yra šalia. Pavyzdžiui rankinė, kurią nešiojiesi, puikia tiks paslėpti išsipūtusį pilvą, o sėdėdama gali užsidėti švarkelį ant kelių. Tai puikus būdas uždengti kojas.


10. Išbandyk įvairias pozas
Visų svarbiausia - praktikuokis. Jeigu nesigavo iš pirmo karto, bandyk dar ir dar kartą, kol galiausiai tau pavyks. Namuose, prieš veidrodį, gali puikiai išsiaiškinti, kurios pozos tinka bei patinka tau labiausiai, o kurių vertėtų vengti. Praktika tau leis jaustis jaukiau, labiau pasitikėti savimi, todėl ir nuotraukose atrodysi gražiau, natūraliau.Jeigu pažiūrėtumėte žvaigždžių nuotraukas, tikrai pamatytumėte, kad jos vadovaujasi bent keletu patarimų. Būtent tai yra viena iš priežasčių, kodėl jos nuotraukose visada atrodo nepriekaištingai. Tačiau taip atrodyti galite ir jūs. Tiesiog prisiminkite šiuos patarimus per artimiausią fotosesiją!


8 Komentarai

 1. Tu labai daug kopijuoji. Skaičiau tokį patį straipsnį kažkokiame angliškame puslapyje. Jei neklystu tai cosmopolitan. O gal ir ne šitam, bet faktas, kad čia ne tavo viskas rašyta.

  AtsakytiPanaikinti
 2. anonime, tai kaip jai išgalvot kaip fotkintis? jei ji prirašys iš savo patirties rėksi "nesąmonė, nesąmonė"

  AtsakytiPanaikinti
 3. Visų pirma, tai nežinau kokiame angliškame puslapyje skaitei, tačiau nesistebiu, kad patarimai buvo panašūs. Juk visada galioja tos pačios taisyklės. Ir taip, pritariu nichujasibia (gera vardas :D). Juk logiška, kad aš pati negaliu sugalvoti šių patarimų..

  AtsakytiPanaikinti
 4. tai rasykit straipsnius apie kuriuos ismanot pacios, nes uz straipsnio perasyma is anglisko puslapio tapt menesio raystoja abdusrdiska.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jazau žmonės, ko jūs tokie nelaimingi, niekada neįtiksi... Esmė tokia, kad kažkaip susidomėjau šia tema, paskaičiau kelis straipsnius ir nusprendžiau, kad galbūt yra daugiau merginų, kurios norėtų sužinoti apie tai. Tad štai, parašiau straipsnį. Sakai, rašyk apie tai, ką išmanai. Tačiau nemanai, kad visos rašytojos dar tik paauglės, jos negali pilnai išmanyt nė vienos temos. Daug straipsnių yra apie grožį, sveikatą. Kad tokiomis temomis rašytum, turi būti baigęs mokslus. Grįžkim prie to, kad mes tik paauglės. Tuomet belieka paskaityti straipsnius, kuriuos parašė žmonės, kurie puikiai išmano šią sritį, ir pagal juos suregzti savo straipsnį.

  AtsakytiPanaikinti
 6. jei jos rašytų apie tai, ką nusimano, tai skaitytumėt straipsnius apie jų pačių gyvenimą. nes blyn, mes geriausiai nusimanom tik pačios apie save

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kazkaip niekada neskaiciau tokiu straipsniu, bet tiesiog is patirties zinau, ka ir kaip daryti. Visada sonu fotografuojuos ir is auksciau. Apibendrinai viska graziai. Aciu!!! :*

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kitą kartą fotografuojant panaudosiu tavo patarimus :).

  AtsakytiPanaikinti