Grožio Tendencijos
Pavasariui atėjus jau kalbama apie pavasario tendencijas.
Jeigu mėgstate ir domitės grožiu, mada ir tendencijomis - šis straipsnis būtent tau!Lūpų dažai ir šešėlių paletė:
Šių metų pavasarį madinga bus švelnūs, pasteliniai akių šešėliai. Taip pat ir ryškūs tonai bus madinga. Lūpoms siūloma rinktis neutralias kūno spalvos lūpų dažus ir blizgesius, taip pat pavasarį vyraus ir oranžinės spalvos lūpų dažai. Madingiausia šio sezono lūpų dažų spalva - ryškaus koralo. 

Manikiūras:
Šį sezoną ir vėl bus madingos ryškios spalvos. Taip pat vyraus ir šlapio efekto nagų lakai, o norinčios išsiskirti iš minios patariama atvirkščias prancūziškas manikiūras, kai lakuojama ne nago galiukas, o dalis prie augimo vietos. Klasika ir vėl bus madinga, tad nesuklysite nusilakavusi nagus raudona arba nude spalvomis.Natūralios garbanos:
Nesvarbu kokį plaukų atspalvį pasirinksite nes svarbiausia yra sveiki ir gerai prižiūrėti plaukai. Naudokite plaukų kaukes, išbandykite natūralius plaukų dažus.

CC kremas: 
Šį pavasarį labai madingas yra CC kremas, o populiarus bus nes jis puoselėja odą, paslepia raudonį taip pat suvienodina kremo atspalvį su jūsų kūno/veido spalva.

Ryškūs antakiai:
Šiais metais ir vėl bus madingi ryškūs, tamsūs ir išraiškingi antakiai.

Taigi, šiam kartui tik tiek.
Tikiuosi straipsnis patiko! Jeigu rasite klaidų būtinai rašykite į komentarus.

9 Komentarai

 1. Mados neišmanau - negaliu kritikuoti per daug. Gramatikos klaidų lyg ir nebuvo (tačiau ir šio dalyko negaliu komentuoti, nes jas darau dažnai :D)... tačiau trūko teksto - daugiau aprašinėk, pateik detales, ne nuotraukose ir išvaizdoje straipsnyje esmė, o jeigu remiesi tuo (t.y. straipsnio pateikimu) turėtum daugiau padirbėti su išdėstymu, kurį pradžioje labai sunku padaryti kokybišką (pas mane ši sritis ir gi šlubuoja, tad...), tačiau jis suteikia geresnį pasisekimą straipsniui.

  Yra kur tobulėti - su laiku tikrai bus lengviau. Gali pasižiūrėti mano pirmus straipsnius, kurie buvo gan panašūs į tavo... nesakau, kad dabar esu tobula, bet stilius ir kiti aspektai tikrai pasikeitė.

  Sėkmės kituose straipsniuose ir sveikinu prisijungus prie komandos!

  AtsakytiPanaikinti
 2. http://www.panele.lt/straipsniai/grozis/grozio-tendencijos-koks-makiazas-sukuosenos-ir-manikiuras-bus-madingiausi-pavasarifoto.d?id=64417310 galima manau ir savo straipsnių sugalvoti :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Simona, atsižvelgsiu į tai :)
  Anonimai, esmė tame, kad aš keičiau žodžius, pati ieškojau informacijos, juk pati neišgalvosiu madų, reikia semtis informacijos visur :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sunkiai visiems su išdėstymu sekasi, bet tai ilgainiui išmokstama, išmoksi ir tu, jei turėsi noro. Svarbiausia berašant spausti ,,peržiūrėti'', nes juodraštyje viskas neatrodo taip, kaip bloge. Šiek tiek patvarkiau dizainą - sumažinau nuotraukas, viską suglaudžiau, manau taip atrodo bent šiek tiek geriau, nes buvai palikusi labai didelius tarpus.

  O dėl to panelės straipsnio - niekam niekad nerekomenduoju kaip straipsnio šaltinio imti tik vieno puslapio ir jį perrašinėti. Neišgalvosi madų, bet reikėjo susirasti kelis puslapius, iš kurių būtum ėmus informaciją, o ne tik perrašus ją savaip iš vieno straipsnio.

  Sėkmės toliau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nieko visai. Gera pradžia. :) Tik trūko apibendrinimo, išvadų, ilgio. Sunkiai tai pavadinčiau straipsniu, bet pusė velnio. :) Informatyvu užtat. Išmoksi dar rašymo meno. :) Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Išdėstyma man ne per labiausiai patiko, bet tikiu, kad kitą kartą žymiai labiau su juo padirbėsi. Sekmės rašant kitus straipsnius :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Vaje vaje, kiek mažai teksto.. Jei neišmanai pati nieko apie madą, geriau ir nerašyk tokiomis temomis. Patariu rinktis temas, pagal kurias straipsnį gali parašyti net ir be didelės interneto pagalbos. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ačiū už kritiką, kitą kartą stengsiuos pasistengti. Vilija, Gintarija, Estera ir Simona aš į jūsų nuomones atsižvelgsiu, esu čia pirmą kartą tad to ir tikėkitės iš manęs :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Jau tas jūsų visų pasakymas "madų neišgalvosiu pati" arba "galima remtis" yra tiesiog juokingas... Reikia daugiau darbo įdėt (paskaityti NE VIENĄ, o kelis straipsnius, pačiai paieškoti nuotraukų ir jų galima įdėti daugiau ar gražesnių ir pan.) tada ir rezultatas bus geresnis. Nuvylė

  AtsakytiPanaikinti