Nauja rašytoja!Hey hey hey! Sveikos panelės!
Kaip jau turbūt matėte, esu Ieva. Man yra 16 metų, gimiau, augau ir gyvenu savo mylimiausiam ir gražiausiam mieste - Klaipėdoje. Pamačiusi, kad esu priimta į rašytojų komandą, labai labai apsidžiaugiau. Galvoje jau tik ir sukasi įvairiausios mintys, apie ką galėsiu rašyti. Labai dėkoju už šiągalimybę! :)

Tikriausiai reikėtų papasakoti ką nors apie save, bet tai man dažniausiai nesiseka. Nežinau kodėl, bet nemoku  apie save pasakoti. Tai manau geriau padarytų mano draugai. Na, bet aš pasistengsiu bent kelis sakinukus parašyti. :)

Esu dešimtokė, mano gimtadienis rugsėjo 24 dieną. Mano zodiako ženklas svarstyklės. Turbūt dėl to man dažniausiai yra labai sunku priimti svarbius sprendimus, vis keičiasi nuomonė. Bent jau aš taip manau, kad esu gan meniška asmenybė, bet kartais labai pritrūkstu kantrybės pabaigti darbus, kuriuos pradėjau. Mėgstu daryti papuošalus iš karoliukų tik dabar nelabai turiu tam laiko, todėl šį pomėgį teko atidėti kuriam laikui į šoną. Taip pat neįsivaizduoju savo gyvenimo be muzikos. Visą dieną, kai tik galiu jos klausausi, net užmiegu su muzika, nes kitaip tiesiog neišeina :D  Šiaip laisvalaikiu mėgstu būti su draugais, mėgstu pasivaikščiojimus paplūdimyje, ar kituose gražiuose gamtos kampeliuose. 


Tai va, nebežinau ką dar galėčiau apie save papasakoti. Straipsnius rašysiu įvairiomis temomis, kas šaus į galvą, tą ir rašysiu. Tikiuosi jums patiks :)

Na, o čia mano kontaktai:
Facebook - Ieva Kilpytė
El. paštas - ievakilpyte@gmail.com
Skype - ievuciux321

13 Komentarai

 1. Naudoji labai daug įvardžių, siūlau mažinti. Juos vietomis išbraukus labai gražus sakinys gaunasi, o dabar akis bado. Kaip bebūtų, sėkmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labas, Ieva, didžiausios sėkmės Tau rašant!:) Tik turiu pastabėlę, kad smailai, kuriuos naudoji, šiek tiek gadina bendrą vaizdą, straipsniuose jų venk.:3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tokia miela Tu esi, na, bent jau atrodai! Sekmės rašant :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai ačiū, taip pat ačiū už kritiką, tikrai atsižvelgsiu į jūsų patarimus ir stengsiuos nenuvilti:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pripažinsiu, Klaipėda - pats geriausias miestas :)Tad jei netingi, virtualų žaibą duok, nes nenoriu girtis, bet esu iš Klaipėdos... :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Vilte - na taip, Klaipėda geriausia.. Duodu tau žaibą :D

  AtsakytiPanaikinti