Kokius darbus dirbo įžymybės prieš joms išgarsėjant?

Visiems suprantama, kad kiekviena įžymybė kažkada buvo paprastas žmogus, kuris gyveno įprastą gyvenimą ir stengėsi užsidirbti pragyvenimui. Turbūt suprantama ir tai, kad jie užsiėmė įprastais, niekuo neišsiskiriančiais darbais. Žinoma, viskas liko praeityje, tačiau gerbėjams vis dar smalsu sužinoti, nuo ko viskas prasidėjo.


Bradas Pittas - El Pollo Loco vištienos talismanas
Ar galite įsivaizduoti gražiausiu pasaulio vyru tituluojamą Bradą Pittą reklamuojant greito maisto restoraną El Pollo Loco? Sunku patikėti, bet tai tiesa. Kiekvieną rytą jis užsidėdavo viščiuko kostiumą ir keliaudavo būtent į šį restoraną, kur stengėsi privilioti kuo daugiau klientų. Tai buvo ganėtinai sunkus periodas jo gyvenime ir tik keletas žmonių apie tai žinojo. Nicole Kidman - masažistė
Visiems žinoma aktorė, laimėjusi Oskarą, išbandė masažistės darbą būdama vos 17-kos metų. Taip jau nutiko, kad jos motinai buvo diagnozuotas krūties vėžys, todėl Nicole teko laikinai mesti mokyklą ir palaikyti šeimą finansiškai. Laimei, jos motina išgyveno.Channing Tatum - striptizo šokėjas
Dabar aišku, kaip Tatum filme "Magic Mike" vaidmenį atliko taip įtikinamai. Štai ir didžioji paslaptis - jis jau turėjo patirties šioje srityje. Prieš Channing Tatum tampant aktoriumi jis buvo paprastas vyrukas, kuriam reikėjo pinigų, todėl nusprendė išbandyti striptizo šokėjo profesiją. Turime pripažinti, kad ši patirtis padėjo jo aktoriaus karjerai.


Beyonce - kirpyklos valytoja
Šį darbą Beyonce išbandė labai seniai. Jos mama turėjo kirpyklos saloną, kuriame augdama Beyonce užsidirbdavo papildomų pinigų šluodama, valydama.
Johnny Depp - tušinukų pardavėjas 
Įdomu tai, kad pradžia Johnny Depp nebuvo lengva. Yra žinoma, kad Johnny Depp bandė tapti muzikantu, netgi buvo sukūręs grupę. Tačiau sunkiausias momentas - kai teko pragyventi iš tušinukų pardavinėjimo. Viskas pakrypo kita linkme, kai Nicolas Cage įsikišo ir patarė pabandyti aktoriaus karjerą.Whoopi Goldberg - laidojimo kosmetologė
Nors Whoopi turėjo galimybę dirbti pardavėja ar išbandyti darbą ofise, ji nusprendė, kad gražinti numirėlius - jai ne problema. Nors gerbėjams būtų labai įdomu sužinoti apie šį darbą  daugiau, Whoopi Goldberg nenori nieko komentuoti.Matthew Mcconaughey - vištidžių valytojas
Galime pasidžiaugti tik tuo, kad šis darbas buvo trumpalaikis, kitu atveju neturėtume tokio talentingo aktoriaus. Taigi, vištidžių valytojas. Viskas prasidėjo, kai Matthew tapo mainų studentu ir išvyko į Australiją. Pinigų labai reikėjo, o darbo pasirinkimas nebuvo itin platus, tuo labiau kai viską reikėjo suderinti su mokslais. Tad štai, Matthew Mcconaughey atsidūrė fermoje.


Jennifer Aniston - pardavimų telefonu specialistė
Viena garsiausių aktorių, serialo "Draugai" žvaigždė Jennifer Aniston išmėgino ir šią profesiją. Nors kaip pati pasakojo, jai tai nelabai sekėsi: "Aš buvau siaubinga, tiesiog atsiprašydavau ir pati padėdavau ragelį".
Hugh Jackman - kūno kultūros mokytojas
Prieš pradėdamas aktoriaus karjerą Hugh Jackman dirbo vienoje Anglijos gimnazijų kaip kūno kultūros mokytojas. Aktorius pasakojo, kad neseniai sutiko vieną iš savo mokinių raudonojo kilimo renginyje Ciuriche. Žinoma, jis nepamiršo savo senojo darbo ir pasinaudodamas proga įvertino mokinio fizinę būklę - progresuojanti.
Megan Fox - bananas vaisinių gėrimų parduotuvėje
Taip taip, bananas. Sunku patikėti, bet anksčiau Megan Fox darbe turėdavo vilkėti banano kostiumą. Pasakodama apie šį gyvenimo tarpsnį ji prisipažino, kad tai vienintelis darbas, kurį ji yra kada nors dirbusi.Kai kurie darbai išties netikėti, tiesa?
Gero vakaro :)


9 Komentarai

 1. Pabaigoje pritrūko priduriamojo sakinio,tarkim ''Taigi matote,kad pakilti į žvaigždes gali ir paprastas McDonaldo padavėjas''. Arba ''Taigi matote,kad ir paprastas mirtingas rytoj gali tapti žvaigžde.Gal tai būsi tu?''
  O šiaip labai gerai pasirinkta tema,nenuvalkiota. Viskas labai gerai išpildyta.Taip ir toliau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Egle - taip, žinau, kad trūko sakinio pabaigoje. Tačiau norėjau papostinti straipsnį dar šiandien, o jam užbaigt turėjau tik kelias minutes prieš futbolo pradžią, tad taip jau gavosi :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pagaliau išdėstymas puikus. Įdomi tema, įdomus straipsnis, patiko. TIK trūksta pabaigos, išvadų, apibendrinimo, straipsnio struktūra jo reikalauja. Sėkmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gintarija - patikėk, su struktūra šįkart nemažai padirbėjau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man irgi kažko trūko pabaigoje, kokios nors išvados ar kažko panašaus. Straipsnis tikrai neblogas, man patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. TIKRAI ne visi straipsniai reikalauja pabaigos. Aišku, čia gal ir reikėjo kokio apibendrinimo, bet jis tikrai nėra būtinas. Man patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai puiku. Pabaigos tikrai truko.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Taip, galėjo būti platesnė pabaiga, tačiau ir be jos straipsnis labai įdomus. Dažniau rašyk apie žvaigždes. :))

  AtsakytiPanaikinti