ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Konkursas: ,,Myliu rašymą''


Mėgsti rašyti istorijas, eilėraščius, prozą ar tiesiog dėstyti savo mintis popieriaus lape? Tuomet šis konkursas kaip tik tau! 

Taisyklės
  • Savo geriausią kūrinį surink kompiuteriu. Šriftas: Times New Roman. Dydis: 12
  • Jei nori siųsti istoriją, tai turėtų būti jos įžanga, aprašymas arba pirma dalis, o ne visa istorija. Nebent ta istorija yra neilga. (1-2 word'o lapai)
  • NEKOPIJUOK. Griežtai draudžiama kopijuoti. Tokios dalyvės bus diskvalifikuojamos iš konkurso. Jei jūsų kūrinys publikuojamas internete, tuomet atsiųskite nuorodas kur.
  • Kai jūsų šedevras surinktas kompiuteriu, o klaidos ištaisytos, siųskite man savo darbus adresu: gciapaite@gmail.com
  • Kūrinius galite siųsti iki balandžio 26 dienos! O savaitės bėgyje bus paskelbti rezultatai.
  • Šio blog'o rašytojos konkurse dalyvauti NEGALI.
  • Laimėtoją rinksiu aš ir jei norės, kitos blog'o rašytojos.


Prizas

Konkurso laimėtoja gaus Melvin Burgess knygą ,,Mėjos angelas''! Šį puikų prizą įsteigė ,,Knygos namai''! Ačiū Jiems! Užsukę į jų facebook.com puslapį (https://www.facebook.com/pages/Knygos-namai/216503999609) rasite daugybę nuostabių knygų už prieinamą kainą! Turite daugybę laiko! Nebijokite, kurkite ir dalyvaukite! Lauksiu Jūsų laiškų. Tikiuosi jų bus daug. Sėkmės!
DALINTIS:

6 komentarai:

^^ Simona ^^ rašė...

Kodėl rašytojos dalyvauti negali?

Gabijaaa rašė...

Nes didžioji dalis skaitytojų nenori, jog jos dalyvautų :) BET. Jei gausiu mažiau nei penkis skaitytojų darbus, pratęsiu konkursa ir savo darbus galės siųsti ir rašytojos :)

Anonimiškas rašė...

Šaunus konkursas! Ir žinoma, dar šaunesnis prizas. :D Dalyvausiu! Ačiū, kad rengiate. :)

Estera Pranciulytė rašė...

Nežinau ar dalyvausiu, bet pamąstysiu, nes prizas tikrai sudomino :)

Anonimiškas rašė...

1-2 word lapai yra DAUG. galėtų būti tik apie puse wordo lapo, įdomu, ką parašytų blogg'erės ala rašančios knygas :)

Gabijaaa rašė...

anonime, ne taip supratai :) Gali buti ir puse lapo, svarbu, kad nevirsytu dvieju :)
P.S.atsiprasau, kad rasau be lietuvisku raidziu

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google