Kovo mėnesio apžvalga!Sveiki, skaitytojai! Pralėkė dar vienas mėnuo... Kaip jaučiatės? Kaip pavasaris? Tikimės, jog pavyko atlikti visus užsibrėžtus tikslus - didelius ar mažus, keičiančius visą jūsų gyvenimą ar visai smulkmeniškus... Mėnesio pradžia nebūtų mėnesio pradžia, jeigu 'TD' komanda kartu su savo skaitytojais neaptartų mėnesio rezultatų. Kas gi gero, o gal blogo, nutiko per kovo mėnesį 'TD' blogui?

1) Pasikeitė žmonės administracijoje. Dėl tam tikrų priežasčių, Dovilė paliko 'TD' rašytojos ir dizainerės pareigas, o į jos vietą garbingai, drąsiai, visa galva nėrė Gintarija. Nesvarbu, jog ji niekad nemokėjo tvarkytis su dizainu ar dirbti su photoshop'u, jūsų palankumo vardan ji kelių dienų bėgyje sugebėjo sukurti tai, ką matome šiandien. Ačiū, Gintarija! Tinka čia tas posakis : ,,Tikrus draugus nelaimėje pažinsi.'' Vertinkim tuos, kurie padeda tada, kada sunku, o ne tuos, kurie grįžta, trokšta čia patekti tada, kai viskas einasi kaip sviestu patepta. 

2) ,,Justėje ir Lukoje'' bei www.grozioguru.lt ir toliau talpinami talentingųjų mūsų rašytojų straipsniai! Kovo mėnesį pasirodė ,,Justės ir Lukos'' žurnalas, kuriame buvo galima rasti Simonos Š. ir Dovilės straipsnius, o užėję į grozioguru.lt ir paieškoję galite rasti labai daug gerų straipsnių iš 'Teenage Dreams' archyvų!

3) 'TD' rašytojos surado LABAI daug naujų partnerių, kurie mūsų konkursams įsteigė prizus... Užeikite į skiltį ,,Draugai'', ten galite pamatyti daug naujų logotipų. Smagu, kai kiekvieną dieną prisijungi į 'TD' rašytojų grupę ir merginos rašo, kad bendradarbiauti sutiko viena ar kita įmonė... 


Vilija
Kaip jau minėjo Vilija, su mumis sutiko bendradarbiauti tikrai nemažai įmonių. O ką gi tai reiškia? Žinoma, kad  ateityje jūsų laukia daug daug šaunių konkursų, kuriuose sudalyvavę turėsite galimybę laimėti labai gerų prizų! Jie bus ne tik labai geri, bet ir rimtesni, nei įprastai. 

Jau dabar turite galimybę sudalyvauti dvejuose puikiuose konkursuose! Vieną konkursą organizuoja mūsų rašytoja Ugnė. Tai fotografijų konkursas - "Neįprasta, bet gražu". Jei tau pavyko užfiksuoti ką nors neįprasto bei gražaus, spausk konkurso ikonėlę kairėje tinklaraščio pusėje ir perskaičiusi sąlygas būtinai išbandyk laimę! Juk sudalyvavusi gali laimėti šaunią rankinę, įsteigtą mūsų draugų "EPIGONE". 

Kitą konkursą, kuris vyksta mūsų puslapio feisbuke, organizuoju aš. O sudalyvauti šiame konkurse gali kiekvienas žmogus, nes čia nereikia turėti jokių ypatingų gebėjimų! Juk sąlygos ypatingai paprastos. Tereikia paspausti "Patinka" ant mūsų puslapio ir pasidalinti konkursiniu pranešimu. Keli mygtukų paspaudimai ir pūkšt, tu jau turi šansą laimėti itin stilingą kaklo papuošalą "ūsai", kurį įsteigė NORIUPUOSTIS.LT. Ir aišku, tai dar ne viskas. Konkursų visada buvo, yra, ir ateityje tikrai bus!

Šį mėnesį vyko aktyviausio skaitytojo rinkimai. Komentarų buvo tikrai nemažai, džiaugiamės, kad esate aktyvūs. Suskaičiavus visus balsus paaiškėjo, kad aktyviausia skaitytoja kovo mėnesį tapo Estera Pranciulytė. Susiek su manimi per feisbuką ir prizas - knyga "Trise prieš mafiją", atkeliaus pas tave! O tie kurie knygos nelaimėjo, nenusiminkite, galite tai padaryti paspaudę ČIA


Simona

2014m. kovą administracija daugiausia dėmesio skyrė įsisenėjusioms tinklaraščio problemoms spręsti. 

Po kone dviejų mėnesių kardinaliai atnaujintas "Mūsų rašytojos" skyrelis. Sukurtas dizainas, kuris orientuojasi konkrečiai į jaunimą, ypač į merginas. Iš esmės, tinklaraštis visada buvo priskirtas dailiajai lyčiai, paauglėms, tačiau pati 'TD' išvaizda to nepabrėždavo. Bet štai atėjo balandis, o kartu su visais jo pavasariškais žiedais ir nauja išvaizda! Taip pat 'TD' feisbuko administratorių gretas papildė Simona A., Ugnė ir Odeta. Dabar puslapis aktyvesnis ir įvairiapusiškesnis. 

Rašytojos visą kovą stengėsi būti kuo aktyvesnės, kūrybingesnės, sparčiau tobulėti ir stebinti kokybiškais straipsniais. Kovo mėnesį paskelbti 73 įrašai: 4 administraciniai ir 3 su konkursais susiję pranešimai, 2 rašytojų prisistatymai ir net 64 straipsniai.

Pasikeitimai įvyko ir rašytojų tarpe. Kovo mėnesį 'Teenage Dreams' pasitiko su 17-os merginų armija, bet netrukus išėjo Inga, Dovilė ir Nijolė, pažadėjusi grįžti vasarą. Tačiau balandį jas pakeičia trys visiškai naujos merginos: Ieva, Vakarė ir Silvija, kurių prisistatymus pamatysite šiek tiek vėliau. Na ir kaip be mėnesio rašytojos titulo?! 2014m. kovo mėnesio rašytoja tapo...paslaptis. Sužinosit išvydę interviu. Kantrybė - dorybė, kaip sakoma.

Mieli skaitytojai, balandį įpusėja pavasaris. Nestokokit optimizmo, būkit laimingi, šypsokitės, įsimylėkit, dėvėkit laisvesnius drabužius ir jokiu būdu nepamirškit: balandį nubunda ne tik gamta, balandį nubunda svajonės. Svajokit ir pildykit svajones, juk iki realybės ne tiek ir daug, tiesa? Gero balandžio linki 'Teenage Dreams' administracija ir visa rašytojų komanda!

Gintarija

8 Komentarai

 1. O dieve, koks gražus blogo dizainas! Negalėjau patikėti tuo ką pamačiau, nes jis atrodo šauniau už visus kuriuos esu mačiusi.. Ir dar negalėjau patikėti, kad laimėjau. Dabar sėdžiu visa negalėdama patikėti. Keistas jausmas.. Ačiū už tai! Beje, sekmės naujoms rašytojoms ir visoms senosioms :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Estera, įžeidinėji mane ir Skaidrę. Oi tu, išdykėle mergyte.
  Šiaip, šaunuolės merginos. Mačiau savo straipsnį "Justėje ir Lukoje". Ačiū, kad suteikėt tokį jausmą, kurį jaučiau pamačiusi savo pavardę žurnale. Ačiū, ačiū.

  Gintarija, gerai pasistengei, nors ir yra kur tobulėti, bet gera pradžia - pusė darbo. Šaunuolė.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dovile, atsiprašau jei netyčia įžeidžiau, bet to tikrai nenorėjau (: Tiesiog, man jis labai gražus ir nežinau ką daugiau pasakyti.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nieko tokio gi. Aš net neįsižeidžiau. Žinau ir suvokiu savo galimybes ir tokiu pasakymu manęs neįžeisi. Žinau, kad galiu geriau *ba dum tssss slap in your faces* ;DDD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Mano 'neprofesionalioms' akims dizainas yra nuostabus. Vienas geriausių, o gal ir geriausias (reikia peržvelgti anksčiau buvusius, nes rašau čia ne nuo pradžios ;D)... per kelias dienas tai sukurti. Vau. Tikrai. Labai jaukią rašymui atmosferą sukūrei, Gintarija. ;)

  Sveikinu, Estera!

  Ir visoms linkiu gero balandžio - vasara ne už kalnų!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dizainas TOOOOOOBULAS
  TO-BU-LY-BE!!!!!
  TU NEREALI GINTARIJA :*****

  AtsakytiPanaikinti
 7. Gintarija- didžiausi plojimai ir pagyrimai tau! Nors pati minėjai, kad mokiniesi neilgai, dizainas tobulaaaas!!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ta prasme, aš išvis fotošopą pirmą kartą įjungiau tik prieš savaitę. :D Nežadu eit kažkokiu profesionalės keliu, kiek reikės TD, tiek išmoksiu. :D Ačiū, smagu, kad neprašoviau su dizainu. Estera, sveikinu laimėjus.

  AtsakytiPanaikinti