Kovo mėnesio rašytoja - Odeta Jurgaitytė!


"Teenage Dreams" tinklaraštis turi labai gražią tradiciją - kiekvieno mėnesio pabaigoje išrinkti merginą, kuri vardan blog'o stengėsi labiausiai. Trumpiau ir aiškiau tariant - mėnesio rašytoją. Jau turime ir kovo mėnesio rašytoją, kuria šįkart tapo Odeta Jurgaitytė! O štai ir šviežias interviu, su šia miela asmenybe.

- Sveika, Odeta. Visų pirma - sveikinu tapus kovo mėnesio rašytoja! Papasakok, koks gi tas jausmas būti pripažintai geriausia?
- Sveika, Simona. Ačiū už sveikinimus! Na, o jausmas - nuostabus. Tikrai nesitikėjau, kad pirmąjį mėnesį nuo rašymo pradžios, tapsiu mėnesio rašytoja, tad  pamačiusi kaip balsuoja žmonės - labai apsidžiaugiau. Malonu, kad kiti įvertino mano pastangas!

- Sakoma, kad žmonėms yra sunku įtikti. Tačiau mūsų tinklaraščio lankytojams spėjai įtikti vos per mėnesį! Taigi kaip manai, kuo galėjai sužavėti skaitytojus?
- Tiesą sakant, sunku pasakyti. Tiesiog stengiausi visada būti nuoširdi, rinkausi aktualias, įvairiapusiškas temas, o rašydama straipsnius galvodavau apie skaitytojus, ko jie tikisi ir kas juos sudomintų. Taip pat rašiau ganėtinai dažnai, todėl dažnai matomas mano vardas tiesiog galėjo įstrigti į atmintį.

- Tikriausiai daugelis skaitytojų norėtų labiau pažinti kovo mėnesio rašytoją.. Jau puikiai žinome, kad sugebi šauniai rašyti straipsnius. O kuo be rašymo dar užsiimi?
- Iš tiesų rašymu susidomėjau visai neseniai, tačiau labai džiaugiuosi, kad visgi pasiryžau jį išmėginti. Na, o laisvalaikiu dar sportuoju: žaidžiu tinklinį, futbolą, bėgioju. Taip pat domiuosi psichologija, groju skudučiais, mėgstu piešti, žiūrėti filmus, serialus. Atvirai kalbant, man patinka ir mokytis, o maisto gaminimas –  didžiulė aistra. Žodžiu, stengiuosi išmėginti viską!

- Oho, rodos turi daug įvairios veiklos. Ar dažnai skundiesi, kad nėra laiko laisvalaikiui? Kokia yra tavo laiko planavimo formulė?
- Visiškai ne, laiko pakanka viskam. Galbūt dėl to, kad mano galvoje visą laiką sukasi mintys, ką turiu padaryti, kada tai padarysiu. Nors dažnai sulaukiu kritikos, kad turėčiau būti spontaniškesnė, nes suplanuotas gyvenimas yra nuobodus, turiu pripažinti, kad laiko planavimas – neatsiejama mano gyvenimo dalis. Iš tiesų viskas labai paprasta: kuo daugiau turi padaryti, tuo daugiau visko ir spėji.

- O kaipgi sekasi mokslai? Galbūt esi klasės pirmūnė, kuriai sekasi visi dalykai, o gal atvirkščiai - prie knygų tenka sėdėti naktimis?
- Su mokslais problemų niekada neturėjau. Esu tiksliukė, todėl kiek nesiseka kalbos, tačiau ir tos nesėkmės yra vertinamos devynetu. Ką galiu pasakyti, esu dėkinga savo tėvams už genus.

- Tikriausiai tu, kaip ir daugelis paauglių, bent retkarčiais pagalvoja apie savo ateitį, tiesa? Ar jau žinai, ką nori veikti baigus mokyklą?
- Jau 5-erių metų nusprendžiau, kad būsiu gydytoja, tad visą gyvenimą ėjau ta linkme. Deja, dabar į viską žiūriu kiek plačiau. Planuoju studijuoti užsienį, tačiau konkrečios specialybės negalėčiau pasakyti. Tvirtai žinau tik tai, kad studijos bus susijusios su biologija. Tai gali būti medicina, psichologija ar net neurologija.

- Prieš daugiau nei mėnesį tapai naująja "TD" blog'o rašytoja. Kaip atradai mūsų tinklaraštį? Kas paskatino tave prisijungti prie mūsų komandos?
- Apie šį tinklaraštį sužinojau iš facebook puslapio „Pasidaryk pati.;*“, kuris neretai pasidalindavo įvairių straipsnių nuorodomis. Sudomino vienas straipsnis, vėliau ir antras, o galiausiai kasdien užsukdavau į „TD“ blogą, todėl labai apsidžiaugiau pamačiusi, kad vyksta rašytojų atranka. Idėjų turėjau daug. Noro taip pat, tad pamaniau, kodėl gi nepabandžius?


- Ir pabaigai, ko norėtum palinkėti mūsų tinklaraščio skaitytojoms ir rašytojoms? 
- Būkite laimingi! Galbūt skamba kiek banaliai ar nuvalkiotai, tačiau, mano nuomone, tai geriausias dalykas, kurio būtų galima palinkėti. Kiekvienas laimę asocijuoja su skirtingais dalykas: vieniems tai tikslų pasiekimas, kitiems sėkmė mokykloje, o dar tretiems – geri santykiai su draugais ir šeima. Tad būkite laimingi!

Panašu, kad mūsų kovo mėnesio rašytoja yra tikrai įdomi asmenybė, tiesa? Kokią nuomonę apie šią merginą susidarėte jūs, skaitytojai?

6 Komentarai

 1. Neįdomūs klausimai. Lėliška viskas, netikra, gal į 40 įkopusiam būtų įdomu. Siūlau rašyti jaunatviškiau, o ir asmenybė ne pati įdomiausia pasirodė. Tik neverkit dabar, kad nieko nesuprantu, galime padiskutuoti, nes turiu argumentus. :) Sveikinu, kaip bebūtų.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nelabai įdomus interviu buvo, nes klausimai labai nuobodūs ir banalūs. O Odeta man iš tiesų, atrodo labai nuoširdus žmogus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. O man labai patiko. Ko gi daugiau galima mėnesio rašytojos klaust jei ne apie ją. Sveikinimai Odetai

  AtsakytiPanaikinti
 4. Manau nėra taip lengva sukurti itin įdomius klausimus. Manau Simona labai pasistengė, man patiko :)

  AtsakytiPanaikinti