Neturiu ką apsirengti: kaip taisyklingai išsirinkti perkant drabužius.


Drabužių spintos durys vos užsidaro, o apsirengti vistiek nėra ką. Tokia situacija pažįstama daugeliui merginų. O ar kada pagalvojote, kodėl taip yra? Kodėl didėjantis turimų drabužių skaičius, nepalengvina situacijos, kai reikia apsirengti? Viena didžiausių to priežasčių yra... nemokėjimas teisingai išsirinkti perkant drabužius! Todėl šiame straipsnyje pristatysiu keletą taisyklių, kaip juos pirkti, kad atsikratytum "Neturiu ką apsirengti" sindromo!

Pagauta impulso griebi piniginę, pasikvieti draugę, ir abi einate siaubti prekybos centro, pirkdamos viską, kas atrodo gražu. Ir tu taip kartais darai? Jei taip - geriau tokias pramogas pamiršti, nes tai yra didžiausia klaida, perkant drabužius. 
Eidama apsipirkti turėtum tiksliai žinoti ko tau labiausiai reikia. Gali susidaryti sąrašą, tačiau jame taip pat venk nereikalingų drabužių. Jį sudarinėdama atsižvelk į jau turimus rūbus. Tarkime, kad nori nusipirkti kažką naujo vasarai. Pirmiausia pagalvok, kokių sezoninių drabužių tau trūksta. Tuomet peržiūrėk savo spintą, ir atsirink jau turimus to sezono drabužius. Gerai juos apžiūrėk ir pagalvok, kokios spalvos, medžiagos ar stiliaus turėtų būti tavo perkamas drabužis, jog tiktų prie visų ar bent daugumos jau turimų drabužių. Taip nusipirkusi vieną drabužį, galėsi jį dažniau priderinti, išleisi mažiau pinigų ir sutaupysi vietos spintoje.
O dabar įsivaizduok tokią situaciją: vaikštinėji po parduotuvę ir tavo akys staiga užkliūna už palaidinės. Ji labai ryškios, neklasikinės spalvos, kuri tave iškart sužavi ir jau po minutės nusprendi, jog tau mirk-gyvenk reikia šios palaidinės. Juk tokiam spalvos ryškumui ir grožiui neįmanoma atsispirti! STOP! Prieš sumokėdama pinigus gerai pagalvok ar rasi progų vilkėti tokį drabužį ir ar jis savo spalva derės prie jau turimų rūbų. Ryškių spalvų drabužiai netinka visoms aplinkoms, tad jei pasirinktam rūbui didžiąją laiko dalį teks praleisti spintoje, geriau jo nepirkti, o paieškoti geresnio.


Ta pati taisyklė galioja margiems ir raštais puoštiems drabužiams. Trumpiau tariant - nusipirkusi neautralios spalvos, vienspalvį drabužį niekada neprašausi, nes tokius drabužius lengva pritaikyti įvairioms progoms. O kai norėsi įsigyti kažką spalvoto - rinkis saikingai išmargintus drabužius.
Jei apsivilkusi drabužį nesi įsitikinusi, jog jis tau visiškai tinka ir patinka - nepirk jo. Net jei tavo abejonės dėl rūbo būtų labai mažos, yra didelė tikimybė, jog vengsi jį nešioti, nes su juo jausiesi nejaukiai ar nepatogiai. Rūbas turi nekelti jokių abejonių, jau nuo pirmo apsivilkimo turi su juo jaustis patogiai ir gražiai. Tik tuomet drabužis bus noriai dėvimas ir nekels diskomforto.
 Jei netyčia nusipirkai sau netinkamą drabužį, neskubėk jo paslėpti spintos gilumoje. Nepamiršk, kad gali pasinaudoti siuvėjos paslaugomis, ir galbūt drabužis tiks tarsi specialiai tau pasiūtas. Taip pat gali padaryti ir su turimais, bet netinkančiais drabužiais.

 Svarbiausia, kad su spintoje turimais drabužiais pati sau atrodytum gražiai ir jaustumeisi gerai. Taip juos visus mielai dėvėsi, ir norint apsirengti nebekils jokių didelių problemų.  :) 

Sėkmės apsipirkinėjant!

8 Komentarai

 1. Man kažko labai trūko. Išdėstymas patiko, tema irgi visai nieko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. reikėjo tuos patarimus kažkaip išskirt, o ne sumest į vieną vietą, kadangi akys mūsų įpratę automatiškai ieškoti svarbiausios informacijos paryškintos ar atskirai pateiktos

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pritariu, nixujasibia. Labai kažko pritrūko. :/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai, pritariu nixujasibia. o šiaip radau ir klaidų

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na, man patiko. Galbut pabaigoje kazko pritruko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. išdėstymas nekažką, tai neskaičiau net, baisiai atrodo. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pritariu Gintarijai ir nixujasibia.

  AtsakytiPanaikinti