Nuotraukų Redagavimas

Tikriausiai dauguma merginų nori turėti gražias, kitaip sakant tobulas nuotraukas, tiesa? Bandome gražiai pozuoti, bet veidas kartais būna tokiame apšvietime, kad net išryškina visas veido raukšleles, spuogelius. O redaguoti nuotraukas ne visada gerai sekasi, tad, kaip reikia redaguoti nuotraukas, taip, kad jos būtų tikros?


Netikras Makiažas.
Nusifotografavus nestulbina tavęs nuotraukos? Na tuomet išbandyk netikrąjį makiažą. Gali pakeisti plaukų spalvą, ar net uždėti peruką! Na, galimybių iš ties daug! Nuo plaukų iki skruostų. Tam yra skirta programa Photoshop kurį jau daugelis žino, o atsiųsti šią programą reikią pasirinkti, kadangi ši programa turi gan daug versijų. Tačiau be šios programos yra dar viena, kurią rekomenduoju aš: http://www.taaz.com/Efektai.
Nusifotografavus tikriausiai norisi ko nors naujesnio, siūlau išbandyti efektus. Yra daug programėlių, svetainių kur galima efektus uždėti. Na, kalbant apie efektus - jų daug. Nuo paprastojo, tiesiog šviesaus atspalvio iki tamsių atspalvių. Išbandykite telefonines programėles: PhotoStudio ir VSCO Cam kurios veikia puikiai! O jei visgi nepatogu jums telefone ar kitos priežastys, galite ir kompiuteryje: Geriausia ir patogiausia programa: Picasa kurią daugelis žino ir svetainę http://picmonkey.com/Juoda/Balta ir kt.
Matote žymių ant veido? Mėlynės slankioja po veidą? Naudokite juodą/baltą efektą. Net ir pats paprasčiausias efektas padarys nuotrauką patrauklesnę! Naudokite juodą/baltą, sepiją ar negatyvą. O tokį(-ius) efektą(-us) galima padaryti tikrai daug kur! Ir net pačiame fotoaparate, paint programoje bei daugely kitų.Rėmeliai.
Retai kada žmonės naudoja rėmelius, vieniem per daug vaikiška, kitiems neskoninga. Tačiau yra daug rėmelių, rinktis yra galimybė didelė, vieni dideli ir stori, kiti maži, ploni ir su lipdukais ar kitais papuošimais. Na, o kurį rinksiesi tu - tavo sprendimas!Lipdukai.
Na, čia jau tinka tokiems žmonėms, kurie yra linksmo būdo. Nedaugelis deda lipdukus ant nuotraukų, vieniems kaip ir rėmeliai - vaikiški ar neskoningi. Kaip darysi tu? Spręsti TAU.Negraži oda.
Jeigu nusifotografavus odos būklė nestulbina, gali panaudoti triuką! Nors jis tikriausiai daugumai žinomas. Panaikink spuogus, raukšleles ar spuogelius šioje svetainėje: http://ipiccy.com/  arba telefoninėje programėlėje: YouCam Perfect. Sulauksite daug pagyrimų!

Palyginta oda, paryškintos akis.

Fonas.
Nepatinka fonas? Galima užtušuoti arba perdaryti, t.y. kitą foną padaryti.  Kitam fonui tikriausiai vienintelė programa padėtų - Photoshop , o tik užtušavimui - Paint, Photoscape, Gimp bei daugelis kitų.
Užtušuoti foną - vieniems per daug vaikiška ir jie to nedaro, verčiau renkasi padaryti kitą foną, tačiau darant kitą foną reikia turėti daug valios bei kantrybės.


 Na ir pabaigai patarimas: Nepersistenk su netikru makiažu, jei uždėsi per daug - atrodysi kaip perdegus soliariume, tad kaip padarysi, tokie ir rezultatai.


Iki kito karto,
Vakarė.


14 Komentarai

 1. Pataisysiu, kažkas tragiško tavo darbai, parodyti kaip pavyzdžiai.. :D:D:D:D:D:D, mergyte, geriau jau rašyk apie tai, ką moki ir išmanai, nes dabar tik juokini visus.. :D:D:D:D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tai kam kopijuoji tada?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nuotraukas kopijuoti galima, tik straipsnių. Be to, nelyginkit manęs su kokia nors kita profesionalia, tarkim Dovilė kuri čia buvo, mane lygint su ją tai nekažką. Žodž, noriu aš vis vien tobulėti, juk čia dar tik pirmi straipsniai (jei tokiais galima pavadinti)...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kaip visi užsipuola...man patiko, tačiau pavyzdžius galėjai parinkti gražesnius ir pabaiga kažkaip man nelabai. O šiaip, mano nuomone, neblogai :) Sėkmės tobulėjant

  http://gabijasun.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gabija Sun, bent jau patiko kažkam pagaliau. :D Ačiū. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Viskas šaunu, Vakare, nekreipk dėmesio į piktus žmones. :D
  O šiaip, pripažinkim, yra kur tobulėti. Tai, ką surašei, yra laabai elementaru ir daugeliui turbūt žinoma, be to, yra gramatikos, stiliaus klaidų.
  Bet... tu tobulėji, ir tai matosi. Tad sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Insomni@ ačiū už nuomonę. Ir taip, tikrai yra kur tobulėti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nepatinka man. Šitie dalykai kuriuos parašei yra labai elemantarus, bent jau aš tai jau žinau labai senai.. Galėjai sugalvoti kažka daugiau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Na, straipsnis būtų įdomus, bet tu parašei ką galima padaryti su tomis nuotraukomis, ką mes manau ir taip žinome, galėjai parašyti, pamokyti kaip jas redaguoti, žodžiu pamokyti.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Na, jei kitą kartą rašyčiau apie šitą temą, tuomet padaryčiau tai ko prašė Akvilė. Na, o šiaip, tai man jūsų nuomonės iš ties svarbios, man jų ir ateičiai ir dabarčiai prireiks :D

  AtsakytiPanaikinti
 11. Photoshopas viską gali,tik reikia mokėti su juo,kad nepamatytų kad yra photoshop.

  AtsakytiPanaikinti