Šaukštas - ne tik stalo įrankis

Manote šaukštas skirtais tik valgymui? Klystate. Nors jis buvo sukurtas valgyti sriuboms ir panašiems patiekalams, grožio mylėtojos sugalvojo kaip jį pritaikyti savo reikmėms. O būdų, kur tai galėtų padaryti, jos rado įvairiausių:


Atsikratykite paakių maišelių
Palaikykite du šaukštus šaldytuve per naktį, ryte išimkite juos ir šaltais šaukštas perbraukite per paakius. Pradėkite nuo nosies ir judėkite į išorę. Taip pat reikėtų šiek tiek paspausti, tačiau nepersistenkite. Šaltis padės sumažinti bet kokį pabrinkimą, o slydimo judesys sumažins skysčio kiekį, kuris susitelkė po jūsų akimis.
Užrieskite blakstienas
Kartais po ranka neturime blakstienų rietiklio, tačiau nusiminti nereikia: šaukštas tam puikiai tinka. Įtaisykite šaukštą virš viršutinių blakstienų ir su pirštu palengva spauskite blakstienas ties šaukšto kraštu. Tokiu būdu imituosite blakstienų rietiklį. Taip pat, jeigu norite didesnio efekto, prieš pradėdamos pašildykite šiek tiek šaukštą su plaukų džiovintuvu.Atsikratykite spuogų
Tai senas triukas, padėsiantis išgydyti spuogus dar greičiau. Visų pirma, jums reikia vandens, kuris yra karštas, tačiau nedegina rankų. Galite pasinaudoti užvirti vandenį su virduliu ir palaukti, kol jis atvės, arba tiesiog prisileisti karšto vandens iš krano. Tuomet supilkite šį karštą vandenį į puodelį ir jame pamirkykite šaukštą. Šaukštui įšilus (ir vėl jis neturi būti labai karštas) priglauskite jį prie spuogo ir palaikykite tol, kol šaukštas atvės.Pasidarykite paletę 
Šaukštą galite panaudoti ir kaip paletę, kuri reikalinga lakuojant nagus. Užlašinkite keletą lašų nagų lako ant šaukšto ir pradėkite dekoruoti nagus. Tokiu būdu jums bus daug lengviau įmerkti smulkius nagų dailės įrankius į norimos spalvos nagų laką.


Apsaugokite pirštus nuo nagų lako
Šį kartą naudoti paprasčiau bus plastmasinį šaukštelį. Kol lakuosite nagus, laikykite šaukšto galą po nagu. Tokiu būdu apsaugosite pirštus nuo nagų lako patekimo.

Be problemų padažykite apatinę blakstienų liniją
Problemų su viršutinėmis blakstienomis turbūt niekam nekyla, tačiau kartais dažant apatines blakstienas lieka tušo žymių ant odos. Kad taip nenutiktų, paimkite šaukštą ir laikykite jį po blakstienomis tol, kol jos bus dažomas. Žinoma, galima šį būdą taikyti ir ant viršutinių blakstienų.`Suformuokite puikią liniją su akių pieštuku
Dar vienas puikus būdas panaudoti šaukštą. Pažiūrėjus nuotrauką puikiai matosi, kad čia galima naudoti tiek šaukšto rankeną, tiek jo plačiąją dalį. Iš pradžių su šaukšto rankena nupieškite tiesą liniją. Tuomet apsukite šaukštą ir suformuokite puikiai išlenktą viršūnę. Belieka tik užpildyti liniją. 

Išbadykite įdomų nagų lako spalvų derinį
Jeigu pabodo senos spalvos ir norite paeksperimentuoti griebkite šaukštą, ant jo užlašinkite kelis lašus jums patinkančių nagų lako spalvų ir sumaišykite tarpusavyje (tam puikiai tinka paprasčiausias plaukų segtukas). Kai spalvos jau sumaišytos, šiek tiek palenkite šaukštą, kad nagų lakas subėgtų į vieną kraštą. Taip bus patogiau įmerkti nagus. Tad taip ir padarykite. O tuomet, džiaukitės įdomiais rezultatais.Atnaujinkite akių šešėlius 
Jeigu jūsų akių šešėliais baigia subyrėti į gabaliukus, vėl į pagalbą imkite šaukštą. Šį kartą reikės ir kelių lašų alkoholio. Taigi, įlašinkite alkoholį į akių šešėlius ir su švariu šaukštu suspauskite išbyrėjusius akių šešėlių gabaliukus. Tuomet palaukite, kol viskas išdžiūs, ir vėl naudokite akių šešėlius. Iš tiesų, šį būdą galite taikyti ne tik akių šešėliams. Jis puikiai tinka ir pudrai, skaistalams.

Išbandykite naujus lūpų dažų atspalvius
Viskas ko jums reikia - jūsų mėgstamos spalvos akių šešėliai ir balzamas. Žinoma, nepamirškime ir šaukšto. Taigi, užpilkite šiek tiek balzamo ant šaukšto. Tuomet susmulkinkite akių šešėlius ir taip pat dėkite į šaukštą. Beliko viską gerai sumaišyti ir naujos spalvos lūpų dažai paruošti naudojimui. Taip pat galite išmėginti ir kitą būdą, kai yra sumaišomi dviejų spalvų lūpų dažai. Atpjaukite po nedidelį gabalėlį kiekvienos spalvos ir dėkite į šaukštą. Tada pakaitinkite, kol lūpų dažai pilnai išsilydys ir gerai sumaišykite. Dėkite į naują indelį ir palaukite, kol viskas atvės. Štai ir viskas.Tik vienas šaukštas, o funkcijų daugybė. Ir kas galėjo pagalvoti, kad su juo galima tiek daug visko nuveikti!
16 Komentarai

 1. Taip skaičiau ir aikčiojau . Kai jau galvojau - viskas , nieko nebeparašys , prieš akis išlenda dar vienas šaukšto panaudojimo būdas . Straipsnis pilnai išpildytas , įdomi ir naudinga tema . Odeta, kaip visada stebini . Šaunuolė !

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dovile, o tu kaip visada negaili gerų žodžių. Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai, net nebūčiau pagalvojusi, kad, pavyzdžiui, šaukštas aptinėms blakstienoms padažyti naudojamas... :D
  Viskas labai patiko, o tema tikrai ne eilinė. Duodu 10 iš 10.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dalykai kurie išties naudingi ir negirdėti. Ačiū, šaunu!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsniui pasirinkai labai įdomią temą. Ačiū už šį straipsnį. Jis yra naudingas ir man patiko. Spaudžiu visas tris reakcijas. Sėkmės rašant kitus straipsnius.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis patiko ;)
  ------------------------------------
  http://duoksausaini.blogspot.com/ - atnaujinta!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Iš kur nuotraukas gavai ir pačią info? :)))))*****

  AtsakytiPanaikinti
 8. tai visgi kopijuota? ;o

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonime - akivaizdu, kad neišgalvojau šių būdų, tačiau sakyti, kad kopijavau - nelogiška. Remtis kažkuo visada galima, tad tą ir padariau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Neblogai, apart to, kad skaičiau šitą identiškai Cosmopolitan puslapyje angliškame :)

  AtsakytiPanaikinti