ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Su gražiausia pavasario švente!

Už lango - nuostabiai graži diena. Ant kiekvienos šeimos stalo - margieji margučiai. Kalendorius rodo, kad šiandien - balandžio 20 diena. Kas gi tai? Be jokios abejonės, šiandien pasaulis švenčia pačią gražiausią pavasario šventę - šventas Velykas!

Turėdama tokią progą, visus ištikimus ir "Teenage Dreams" tinklaraštyje apsilankančius skaitytojus - žmones, kurie yra mūsų, rašytojų, įkvėpimas, noriu pasveikintu su šia gražia švente. Nelinkėsiu tokių dalykų kaip stiprių margučių ar skanių šventinių pietų. Tiesiog palinkėsiu šiandieną kiekvienam pabūti su pačiais brangiausiais žmonėmis ir pajausti tikrąją šios šventės prasmę. Kiekvienas susėdęs su šeima prie šventinio stalo, pajuskite tą atgimimo džiaugsmą, santarvės šviesą ir begalinę artimųjų meilę bei gerumą. Lai šių metų šv. Velykos į jūsų namus atneša švelnų saulės spindulį, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapą, o kartu su numargintais margučiais ateina laimė, meilė ir gerumas. Tepadovanoja jums šviesias mintis, gerą nuotaiką ir pozityvią energiją. Branginkite tai, ką turite, būkite vieningi ir laimingi!

Su pavasariu!
Su atbundančia gamta!!
SU ŠV. VELYKOMIS!!!


"Teenage Dreams" komanda. 
DALINTIS:

2 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Koks grazus, nuosirdus sveikinimas =)... Jus taip pat su Sv. Velykomis!

Ru(da)gilė rašė...

Tikrai labai gražus pasveikinimas.
Ne kiekvienas jį sukurtų ;)

-------
Aplankyk: dindindoli.blogspot.com

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google