Tiems, kas mėgsta muziką!

Sveiki! Šios rubrikos pavadinimą paskutinį kartą matėte, rodos, prieš dvi savaites... Kaip manote, ar būtų įmanoma išgyventi be muzikos dvi savaites? Gal geriau nė nebandykim... Geriau prisikraukim naujų dainų ateinančiai savaitei, ateinančioms dviems savaitėms, ateinantiems metams.... ar visam gyvenimui. Dainos - nemiršta. Geros dainos. O tokių dainų ,,TKMM'' rubrikoje - su kaupu. Praėjusį kartą 'TD' skaitytojams (58) labiausiai patiko šios dainos :

Arctic Monkeys - Do I Wanna Know (22 balsai)
LORDE - Glory and Gore (14 balsų)
Lilas ir Innomine - Tu, niekada (10 balsų)

Šiandien dar dešimt naujų dainų keliauja į jūsų teismą. Būkit griežti, bet teisingi.

1 DAINA
The Pretty Reckless - Heaven Knows


Šiandien prie starto linijos mus pasitinka Simona A. ir jos siūloma daina. Nežinau ar man vienai, galbūt ,,Gossip girl'' žiūrovės sutiks, bet man iš dalies keista matyti Taylor Momsen tokią, kai seriale ji buvo paprasta, iš dalies nekalta (bent jau serialo pradžioje) mergaitė. Pati daina - įdomi. Paslaptinga, intriguojanti.

2 DAINA
Lilas ir Innomine - Laikas. Velniop


Kitas pasiūlymas skrenda iš komentatorės ,,N'' glėbio. Savo nuomonę apie repą jau buvau išsakiusi daug kartų - mano manymu, tai nėra ,,šiaip'' muzika. Aš nelabai galėčiau klausyti repo kaip fono, nes, mano manymu, į tokius kūrinius turi sutelkti visą dėmesį ir įsiklausyti. Įsiklausyti į žinutę.

3 DAINA
James Blunt - Heart To Heart


Anonimas kviečia jus paklausyti man labai patinkančios, gražios, šviesios dainos. Nežinau kodėl, gal dėl to, jog visos šio atlikėjo dainos tokios, bet ,,Heart to heart'' skamba taip artimai mano širdžiai. Viskas paprasta, nesudėtinga, bet gražu. Man, žinoma.

4 DAINA
Ayo - Down On My Knees


Kitas anonimas siūlo, leiskite spėti, daug kam tikrai negirdėtą dainą. Iš pradžių buvo šiek tiek keista, bet kuo toliau tuo labiau daina užkrėtė savo emocija ir neįprastumu. Įdomus atlikimas, įdomūs jausmai, įdomi nuotaika, tvyranti ore pasibaigus šiai dainai. Įdomus pasiūlymas. Tiesiog.

5 DAINA
Home Made Kazoku - No Rain No Rainbow


Simona Š. ,,vaišina'' savo mėgstama daina. O man kažkodėl pakvipo šiluma ir pavasariu. Tik įsijungus dainą pasijauti kažkokia šviesi nuotaika, nuoširdūs žmonių veidai... Daina perkėlė kažkur, kur nėra blogo, nėra tamsos.

6 DAINA
BIGBANG - Blue M/V


Prieš jūsų akis ir ausis - anoniminio komentatoriaus pasiūlymas. Pradedu pritrūkti žodžių, bet ši daina, kaip ir prieš tai buvusi, kažkodėl pripildė mane teigiamų emocijų. Kaip tik sekmadienio vakarui.

7 DAINA
Muse - Hate This & I'll love you


Dainos nemiršta, jos neturi galiojimo laiko. Tai įrodo anonimo pasiūlymas. Kažkas šiek tiek ne šių dienų, ne šiuolaikinis ,,popsas''. Beje, tinklaraščio viršuje atsinaujino grojaraštis - dabar galite klausyti senesnių, legendomis virtusių dainų. Manau, ši daina ten taip pat turėtų būti.

8 DAINA
Ace Wilder - Busy Doin' Nothin'


Šiandien dainas diktuoja kone vien anonimai. Šis mums siūlo šiek tiek energingesnį kūrinį, kuris bent mintimis mus gali nukelti į artėjančią vasarą, bemieges naktis, ilgiausius ir geriausius šokius pačių šauniausių draugų kompanijoj..

9 DAINA
Klingande - Jubel


Oho. Aš tik ištariau žodį ,,vasara'' ir pas mus atskriejo dar viena, visiškai vasariška daina. Muzika gali tiek daug. Ačiū, dar vienas anonime! Kiek nedaug liko.. Pora mėnesių, o tada visos mūsų slapčiausios fantazijos išsipildys. Jėga.

10 DAINA
Vilija Matačiūnaitė - Attention


Ir vakarą anonimiškas komentatorius užbaigia su Lietuvos atstove šių metų Eurovizijoje - Vilija Matačiūnaite. Savo požiūrį išreikšiu plačiau prasidėjus Eurovizijos bumui, nes planuoju daryti apžvalgą, bet pasakysiu vieną - nesvarbu kokia tai bebūtų daina, nieko nėra šlykščiau, kai net patys tautiečiai labiau niekina ir žemina savo atstovą nei kitų šalių žmonės. Pagarbos šiek tiek. Man asmeniškai daina visai nieko. Arba liksim pastebėti, arba visiškai nesuprasti. Vienu ar kitu atveju, gerbiu Viliją. 

Tiek dainų šį kartą. Metas rinkti geriausias!


Kviečiu komentaruose siūlyti savo mėgstamas dainas! Rašyk pavadinimą ir/ar youtube nuorodą. Pasidalink gera muzika su visais 'TD' skaitytojais!

15 Komentarai

 1. Kely Clarkson - People Like Us
  Taylor Smift - White Horse ar You Belong With Me. (:

  AtsakytiPanaikinti
 2. https://www.youtube.com/watch?v=X2BYmmTI04I :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. https://www.youtube.com/watch?v=7xzU9Qqdqww  :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Siūlau "The Pretty Reckless" - Make Me Wanna Die". :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Siūlau: 2NE1 - Falling in love. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Senoka, bet labai gera daina! https://www.youtube.com/watch?v=gAg3uMlNyHA

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai geras TKMM! Negirdėtos, fainos dainos. Liuks, Vilija! :)
  Šį kartą siūlau:
  Karen O - The Moon Song
  Duke Dumont - I Got U
  Foster the People - Nevermind

  AtsakytiPanaikinti
 8. Namie Amuro - La La La
  KOTOKO - LIGHT MY FIRE

  AtsakytiPanaikinti
 9. Siūlau dainą:
  http://www.youtube.com/watch?v=1BPsLOQKhK4

  AtsakytiPanaikinti
 10. turiu tiesiog pasiūlymą, mažą pastebėjimą: o jeigu daugiausiai balsų surinkusias dainas sukeltumėt į grotuvą viršuje? man tikrai patiktų, nes dabar einu pro senus jūsų įrašus, norisi pasiklausyti naujų dainų, bet grojaraštyje jų mažokai... na, tik pastebėjimas :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. turiu tiesiog pasiūlymą, mažą pastebėjimą: o jeigu daugiausiai balsų surinkusias dainas sukeltumėt į grotuvą viršuje? man tikrai patiktų, nes dabar einu pro senus jūsų įrašus, norisi pasiklausyti naujų dainų, bet grojaraštyje jų mažokai... na, tik pastebėjimas :)

  AtsakytiPanaikinti