"Antyčių" testas

Psichologija prilygsta magijai. Tiek daug galima papasakoti apie žmogų su juo nekalbėjus, o tik atlikus keletą psichologinių testų. Įdomu patikrinti ar pažįsti kitus, tačiau įdomiausia - pažinti save. Noriu jus supažindinti su vaikiškai paprastu, tačiau veiksmingu "antyčių" testuku. Tau nieko nereikės daryti, tik gerai įsižiūrėti ir pasirinkti tinkamą variantą. Pradedam?Dabar skaityk aprašymą, pagal numerį, kurią antytę pasirinkai:

1. Miela ir jautri
Esi toks žmogus, kuris visada mato tuos, kurie yra šalia tavęs. Esi labai empatiška (sugebi įsijausti į kito emocinę būseną, suprasti kitų jausmus). Tu esi linkusi pirmiausia viską gerai pagalvoti ir tik tada daryti. Jeigu sprendimą priimi skubotai, dažniausiai dėl to labai gailiesi. Esi žaisminga. Tau patinka, kai viskas vyksta kaip įprastai. Visas tas bangavimas gyvenime tau ne prie širdies. 

2. Linksma ir mėgstanti bendrauti
Turi labai spalvingą ir kiek laukinę asmenybę. Tu labai myli gyvenimą ir trykšti entuziazmu. Tau įdomu viskas. Tu nemėgsti, kai viskas nuspėjama ir ramu. Galėtum eiti, versti ir griauti, kad tik tau pačiai tai būtų įdomu. nekreipi jokio dėmesio į kitų kritiką. 

3. Žvali ir nuostabi
Tu esi šimtaprocentinė optimistė. Tavo nuomone, kitokio būdo gyventi nėra. Tu ieškai laimės, kuri pas tave liktų ilgam. Nors ir ne visada sekasi, tu nenuleidi rankų. Visada leidi pasireikšti kitiems ir neužgoži jų, tačiau pati visaip stengiesi nebūti nublokšta per toli ir nematoma. 

4. Giliamintė ir protinga
Tu esi tikra asmenybės pažinimo kelionė! Pasaulį matai labai įdomiai. Tu pastebi tai, ką kiti praleidžia pro akis, arba nenori pastebėti. Sugebi sugalvoti tai, ko kiti net negali įsivaizduoti. Tu tiesiog myli savo sugebėjimus ir panaudoji juos bet kokioje situacijoje. 

5. Žiauri bet įdomi
Tu esi žmogus, kuris visada nori būti tik dėmesio centre ir ne toliau nuo jo. Tau patinka, kai visų akys būna nukreiptos į tave. Tu žinai kaip elgtis prie minios žmonių ir gali prajuokinti bet ką. Nevengi įžeisti kitų žmonių tam, kad sukeltum juoką kitam. Su ramiais žmonėmis labai nesutari ir gali juos privesti net iki depresijos savo elgesiu, jeigu to norėtum. 

6. Keista bet mylima
Tave labai sunku apibūdinti, nes esi viena iš unikaliausių žmonių tipų. Tu esi originali, nors nesistengi tokia būti. Tau tai išeina tiesiog savaime. Esi artistiška ir išraiškinga. Tavo nuojauta labai stipri. Gali ja pasikliauti bet kokioje situacijoje. 


Tai neturi visiškai atitikti tavo asmenybės, kadangi antytės pasirinkimas galėjo priklausyti nuo tavo dabartinės nuotaikos, šiuo metu klausomos muzikos ar vidinės savijautos. Tačiau jeigu tikrai išnagrinėjai kiekvieną antytę ir pasirinkai sąžiningai - viskas turėjo atitikti ir apibūdinti tavo nuostabią asmenybę. 

26 komentarai:

^^ Simona ^^ rašė...

Prieš "bet" reikia dėti kablelį. :) Smagus testukas, daugiau tokių!

Ru(da)gilė rašė...

Ale blyn, kaip atitiko :ooo

-----
Kviečiu: dindindoli.blogspot.com

Dovilė rašė...

Simona, nebūk antra lietuvių kalbos mokytoja Spurga, nes ir tavęs pradėsiu nebemėgti.
Ru(da)gilė, kartais net šiurpu, kai šitaip viskas atitinka, ar ne?

Anonimiškas rašė...

kur rast tokiu testu daugiau/?

Estera Pran rašė...

Neatitiko, bet gerai, kad įkėlei ;)

DJ rašė...

Faina!! :)

Anonimiškas rašė...

atitiko :)

Anonimiškas rašė...

Šiaip Dovile, išmok priimti kritiką, o dabar prie kito reikalo, Simona tau pasakė taisyklę, kurią jau žinojome pradinėse klasėse, prieš "bet" dėti kablelį, tačiau matau Tu tai priimi visa tai kaip kritiką, vadini ją antra lietuvių mokytoja. Juk tau jau -lika metų, nusivyliau tavimi

Dovilė rašė...

Na, kadangi mokai mane, aš pamokysiu tave. Yra toks dalykas kaip sarkazmas. Jei nesugebi jo suprast, geriau nesikišk, nes kvailai atrodai.

Anonimiškas rašė...

Dovile, o ar nemanai, kad "TD" nėra vietos sarkazmui? Čia tiek straipsniai, tiek rašytojos turėtų būti rimtos ir mokėti priimti kitų nuomonę :))

Dovilė rašė...

Yra vietos čia ir sarkazmui, ir juokams, ir nerimtiems dalykams. Nebūk cinikė.

Anonimiškas rašė...

Tik sugryzai ir vel prasideda tavo nesamones... bjauresnio charakterio MERGINOS dar nesu maciusi

Dovilė rašė...

Kaip jums nepatinka tiesa aš pastebėjau. Gerai, nemėkit manęs, mano charakterio ar ko tik pageidaujat.

Anonimiškas rašė...

tau juolabiau tiesa nepatinka

Rugiliuxas rašė...

Blemba visai atitiko!!!!!

Vakarė Mar rašė...

Dieve gana peštis pagaliau! :D
O testukas visai atitiko mane:3

Anonimiškas rašė...

Dovile, malonu kai cinike išvadinai :)) prašau, nors kartą pabūk tu savo vietoj...

Dovilė rašė...

Tu manęs irgi nepažįsti, tačiau suteikei sau galimybę mane vadint bjauriausio charakterio. Mamamija, ir viskas dėl to, kad nesupratai sarkazmo. Aš atsakinga už tai, ką sakau, o ne tai ką tu supranti.

Anonimiškas rašė...

Labai patiko! Super. Dėkui. :)

Anonimiškas rašė...

Dovile, deja, bet ne aš tave pavadinau "bjauriausio charakterio". Tavęs iš vis niekaip nevadinau, tik pasakiau, kad "TD" ne vieta sarkazmams ir pan. O tu, nemokėdama priimti kritikos, išvadinai cinike. Jeigu jau esi rašytoja tokiame gerame bloge, turėtum žinoti, kad reikia mokėti priimti tiek teigiamą nuomonę, tiek kritiką. Per savo gyvenimą sulauksi dar 100 kartų kritiškesnių komentarų, kurie tau nepatiks. Gal tada išvis pradėsi švaistytis keiksmažodžiais? Tiesiog sakau, kad turi mokėti priimti nuomonę, kad ir kokia ji tau būtų nemiela ;)

Dovilė rašė...

Aš priimu tą kritiką, ko tu pristojai. :D

Anonimiškas rašė...

JOKIO KOPIJAVIMO!!!!!!!!!

Dovilė rašė...

ką nukopijavau dabar? :(

Kamilė Skurdenytė rašė...

Smagus testas :).

Kamilė Skurdenytė rašė...

Smagus testas :).

Kamilė Skurdenytė rašė...

Smagus testas :).