Ieškomos rašytojos šiltajam sezonui!


Sveikos! Kiekvieną dieną saulė pradeda kepinti vis labiau. Prieš akis atsiveria nuostabūs trys mėnesiai poilsio su draugais, vandens telkiniu ir linksmybėmis. Būna dienų, kai nebežinai nei kokia dabar savaitės diena, nei kiek valandų rodo laikrodis... Tokiomis dienomis kas jau kas, bet kompiuteris rūpi mažiausiai. Ištikimi TD blogo skaitytojai žino, jog tuomet, kai oras už lango pagerėja, pats blogas bei jo rašytojos apmiršta. 

Tuomet gaunama skundų, jog nebesirūpiname blogu, pamirštame jį, apleidžiame. Dievaži, jokiu būdu nėra jokių ,,pamirštame'', tiesiog nebespėjame būti tokios aktyvios. Sumąsčiau keistą, gana kvailą, o galbūt visiškai beprotišką idėją, kuri vėliau gali turėti labai daug neigiamų pasekmių TD blogui, bet ji, mano manymu, turėtų išspręsti neaktyvumo problemą.

Nuo pat įkūrimo TD turi tam tikrus rėmus, pavyzdžiui, rašytojų komanda renkama kiekvieno mėnesio pabaigoje naujam mėnesiui. Taip visada iki šiol būdavo, bet su Simona nusprendėme paeksperimentuoti ir nuo šiol VISĄ ŠILTĄJĮ SEZONĄ (t.y. nuo dabar iki vasaros pabaigos) rašytojų atranka vyks VISĄ LAIKĄ! Blogui trūksta aktyvumo, o vasarinė rašytojų komanda galėtų jį palaikyti. Jeigu anksčiau atranka buvo gana griežta, vasariniu laikotarpiu, siekiant aktyvumo, ji nebus tokia griežta. Be abejo, mes pasiliekame teisę nepriimti visų norinčių. Reikalavimai vis dar išlieka - galimybę pasireikšti gaus tos, kurios rašo lietuviškomis raidėmis, be gramatikos klaidų ir tos, kurios suvokia kas yra straipsnis, TD blogas bei kodėl jos nori čia rašyti. Mes taip pat pasiliekame teisę po kelių nesėkmingų straipsnių, visiško pastabų ignoravimo ir netobulėjo pašalinti tam tikras merginas iš blogo.

Tos, kurios mano, jog turi laisvo laiko, idėjų ir nori išbandyti save rašymo srityje - lauksime jūsų bet kada. Rašykite mums el.paštu teenagedreamsinfo@gmail.com. Papasakokite apie save, kokios patirties turite, kodėl norite rašyti, APIE KĄ NORITE RAŠYTI. Būtų gerai, jeigu atsiųstumėte savo darbų pavyzdžių.

Į visus klausimus bus atsakyta komentaruose arba el.paštu. 

Jeigu jums atrodo, jog TD blogui trūksta aktyvumo - prisidėkite prie jo aktyvinimo JŪS ir pakeiskite situaciją

Gero vakaro, Vilija
10 Komentarai

 1. Absurdas tada, kai blogas merdi. Jei bus daug neigiamu nuomoniu, atsauksim sita ideja.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip staiga nubudęs TD, lygiai taip pat ir užmigo. Bet juk negali kaltinti merginų, kurios ir taip savo visą laisvą laiką aukoja TD tinklaraščiui. Skaitytojai turėtų suprasti, kad merginos neprivalo čia rašyti, joms už tai niekas neiko nemoka, net komentaro gražaus neparašo dažnai...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikiuosi, kad idėja bus sėkminga. Džiaugiuosi, kad sugalvojote kažką naujo. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. as manau priimkit tas mergiinas kurios rodo nora rasyti

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveikos,man labai patinka jūsų tinklaraštis ir el paštu išsiunčiau prašymą priimti ir norėčiau sužinoti kada atsiūsite atsakyma ir ar į paštą ar čia kurnors paskelbsite? Ačiū, kad išklausėt. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. O gal galit duoti temų pavyzdžių?

  AtsakytiPanaikinti
 7. O ar tiktų straipsnis apie kokį nors įvykį, festivalį, vietą, šventę... Na kur buvau... Parašyti apie veiklą ir dar ką nors... Parekomenduoti ten nuvykti?

  AtsakytiPanaikinti
 8. O ar tiktų straipsnis apie kokį nors įvykį, festivalį, vietą, šventę... Na kur buvau... Parašyti apie veiklą ir dar ką nors... Parekomenduoti ten nuvykti?

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nesąmonė. Pritariu Dovilei. Iš pradžių- 'Osum, yeay. Bandysiu' O dbr?? Mėnesis praėjo ir negavau atsakymo. Absurdas. Dovilė atvėrė akis. Hm. Nu ir iš viso. Jūsų blogas MERDĖJA. Nieko nedarot. Apsoliučiai. Nesitikėjau, bet iš sekėjų gružės pasitraukiu. O taip. Pagaliau.

  AtsakytiPanaikinti