Įspūdingi Miley Cyrus stiliaus ir gyvenimo pokyčiai!Visiems puikiai žinoma, garsi aktorė ir dainininkė Miley Cyrus, kardinaliai pakeitė savo gyvenimą ir išvaizdą. Ji savo karjerą pradėjo būdama vos 12metų, tada ji vaidino „Disney" kanale. Dar labiau išpopuliarėjo, kai atliko pagrindinį vaidmenį seriale „Hana Montana". Na, o dabar ji yra visiems puikiai žinoma tarptautinė popmuzikos žvaigždė. Anksčiau Miley turėjo ramų dainininkės gyvenimą, tačiau dabar ji visiškai pasikeitė ir tapo skandalinga muzikos žvaigžde.


Trumpai apie Miley Cyrus gyvenimą:
 • Pilnas vardas - Miley Ray Cyrus
 • Tikrasis vardas - Destiny Hope Cyrus
 • Gimė - 1992 m. lapkričio 23 d. (21 metai)
 • Kilmė - Nešvilis, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • Sceninis vardas Miley kilo nuo vaikystėje gautos pravardės Smiley(šypsena)
 • Veikla - aktorė, dainininkė
 • Pirmasis vaidmuo seriale „Doc" ir filme „Didelė žuvis"(Big fish)
 • 2005m. gavo pagrindinį vaidmenį seriale „Hana Montana"
 • 2007m. išledo pirmąjį albumą  „Hannah Montana"
 • 2007-2008m. pirmasis Miley Cyrus solinis koncertų turas
 • 2009 m. pasirodė pilnametražininis filmas „Hana Montana. Filmas“ 
 • Taip pat Miley vaidino filmuose „The Last Song", „LOL“ ir „So Undercover“.
 • 2013m. labiausiai išpopuliarėjo Miley Cyrus singlas „We Can't Stop", jis užėmė 2-ą vietą JAV, 1-ą − JK topuose.
 • Singlas „Wrecking Ball" JAV ir JK topuose pasiekė pirmąsias pozicijas, o jo videoklipe Miley Cyrus net pasirodė nuoga.
 • 2013 m. spalio mėnesį pasirodė Miley albumas „Bangerz“, kuris susilaukė didžiulio tarptautinio dėmesio.
 • 2013 m. MTV Europos muzikos apdovanojimuose gavo geriausio videoklipo apdovanojimą už „Wrecking Ball“.
 • Po kelerių metų puikios karjeros, Miley tapo pasaulio turtingiausia visų laikų paaugle.


Hanos Montanos įvaizdis
Miley Cyrus arba jei tiksliau, tai Hana Montana buvo daugumos pasaulio mergaičių dievaitė, aktorė ir dainininkė. Jai nuo pat mažens buvo įskiepytas geros ir pavyzdingos mergaitės įvaizdis. Kadangi serialas „Hana Montana" turėjo labai didelius reitingus, Miley visada turėjo atrodyti išauklėta, tvarkinga ir pasitempusi, kad rodytų gerą pavyzdį savo mažosioms gerbėjoms. Nuo pat mažens ji vaikščiojo į filmų ir serialų atrankas, o gavusi vaidmenį garsiajame seriale  „Hana Montana", visą savo vaikystę ir paauglystę praleido dirbdama. Tai turėjo įtakos vėlesniam žvaigždės gyvenimui.Laisvės troškimas
Kaip pasibaigė serialo filmavimas, didžiausias Miley noras buvo gyventi laisvą, nepriklausomą gyvenimą bei linksmintis vakarėliuose. Ji norėjo nusipirkti didelį namą ir atsipalaiduoti, po daugelio metų sunkaus darbo. Visa jos paauglystė ir veikla buvo suplanuota kitų. Miley turėdavo daryti tai kas jai liepiama, negalėjo įsivelti į jokius skandalus, kad išliktų pavyzdžiu mažoms mergaitėms. O ji tenorėjo pabūti maištinga paaugle, kuri gyvena laisvą ir nevaržomą gyvenimą.Maištas ir noras pasikeisti
Taip netikėtai merginą užklupusi šlovė, populiarumas, pripažinimas ir sėkmė apsuko protą. Visą gyvenimą busvusi gera mergaitė, Miley staiga panoro atsikratyti tokio įvaizdžio. Hanos Montanos išvaizda jai nepatiko, žvaigdė niekada nemėgo rožinių drabužių ir įvairių blizgučių. Jos širdyje visada slėpėsi „rock chick“ įvaizdis. Miley Cyrus maištas prasidėjo visai neseniai, kai ji pusnuogė pozavo žurnalui „Vanity Fair“. Pati dainininkė teigia, kad gailisi padarytų  klaidų, bet jos viduje tūno kažkas, kas nori prasiveržti į pasaulį ir ji to suvaldyti negali.Drastiškas šukuosenos pakeitimas
Miley pusnuogės fotosesija buvo tik pradžia. Jai to neužteko, tad kardinaliai pakeitė savo šukuosena. Toks pasikeitimas šokiravo daugumą jos gerbėjų. Dainininkė savo ilgas garbanas nusirėžė visiškai trumpai: truputi ilgesni viršugalvyje ir išskusti šonuose bei nusidažė geltonai. Kartu su šukuosena pasikeitė ir jos apranga. Miley panoro atrodyti lyg maištaujanti paauglė - pankė. Tamsūs rūbai, batai ant platformos ir grandinės ant kaklo - merginos kasdienybė. Jai puikiai pavyko pakeisti savo išvaizdą ir pabėgti nuo mergaitės Hanos Montanos įvaizdžio.Maištas tęsiasi
Pakeitusi savo aprangą ir šukuoseną, Miley Cyrus ir vėl apsinuogino. Tik šį kartą daug daugiau, nei pirmąjį. Dainininkė savo vaizdo klipe „Wrecking Ball“ pasirodė visiškai nuoga. Šis dainos klipas susilaukė didžiulio populiarumo ir dėmesio. Per mažiau nei parą jis buvo peržiūrėtas maždaug 10mln. kartų. Po šio skandalingo klipo sekė ir antras - dainos „Adore You“. Jai ir vėl pavyko nustebinti jau visko mačiusį pasaulį. Vaizdo klipe akcentuoja seksualumo ir meilės tema. Miley vartosi ant anklodžių liesdama savo kūną ir dėvėdama tik apatinius. Tokie vaizdo klipai sukėlė daugybę apkalbų ir skandalų. 

Įdomūs faktai apie Miley Cyrus
 • Miley turi 5 brolius ir seseris - jos mama iš ankstesnės santuokos turi du vaikus, o tėtis vieną sūnų. Po Miley gimimo, jos tėvai susilaukė dar dviejų vaikų.
 • Nuo pat gimimo mergina yra kairiarankė, tačiau rašo dešine - tėvas vertė ją rašyti dešine ranka, tad jos rašysena yra labai netvarkinga.
 • Miley Cyrus krikštamotė - Dolly Parton.
 • Dainininkės kūną puošia apie 14 tatuiruočių, pačią pirmąją pasidarė būdama 17m.
 • Hanos Montanos vaidmenį gavo tik per plauką -  kai Miley pretendavo į šį vaidmenį, ji tebuvo 11metų, tad jai pasakė, kad ji dar per jauna ir per maža.


Dabar Miley Cyrus prededa po truputi rimtėti, galbūt subrendo, o galbūt tik trumpam padarė pertrauką. Niekada nežinosi ko tikėtis rytoj, gal vėl apsinuogins kokiame klipe, o gal įsivels į kokį naują skandalą. Nesvarbu kokia ji bebūtų, kaip atrodytų ar kaip maištingai elgtųsi, jos gerbėjai ją vistiek mylės. Aišku tik tai, kad mažoji, geroji Hana Montana - jau seniai praeitis, kuri niekada negrįš. O kaip vertinsit dabartinę Miley, tai jau spręsti jums.

6 Komentarai

 1. Yra naujos kortelės pagal dizainą. Pageidauju naudoti naują

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jūsų straipsnis labai profesionalus, nerėa per daug išreikšta kritikos, vertinama profesionaliai. Tik pasteb4jau klaidelę - Miley Cyrus turi 20+ tatto :)
  Pagarbiai, www.mileyonline.fan.pwadministratorė :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jūsų straipsnis labai profesionalus, nerėa per daug išreikšta kritikos, vertinama profesionaliai. Tik pastebėjau klaidelę - Miley Cyrus turi 20+ tatto :)
  Pagarbiai, www.mileyonline.fan.pw administratorė :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū :) Na dėl tatuiruočių skaičiaus nesiginčyju, visko gali būti :)

  AtsakytiPanaikinti