Knyga "Puolęs angelas"

Labas! Man labai patiko jūsų teigiama reakcija į mano aprašymą, todėl nekantraudama keliu pirmąjį tikrą savo straipsnį ir tikiuosi, jog sulauksiu geros nuomonės apie jį!

Becca Fitzpatrick "Puolęs angelas"

Turbūt supratote, jog tai bus knygos apžvalga.
Šį pavadinimą galėjote išvysti mano aprašyme - minėjau, jog skaitau tą knygą. Visai neseniai pagaliau ją pabaigiau ir nusprendžiau šios knygos turiniu pasidalinti ir su jumis. Tikiuosi, kad susidomėsite ir užsinorėsite taip pat ją paskaityti.
Garantuoju, jog dėl fantastikos (Tiksliau - angelų) išprotėjusiems skaitytojams bus sunku atsiplėšti nuo "Puolusio angelo".
Beje, "Puolęs angelas" yra pirmoji iš keturių ciklo "Hush hush" knygų. Vis dar bandau surasti "Crescendo" (Antrąją dalį) lietuviškai elektronine versija... :D
Taigi, pagrindiniai šios knygos veikėjai yra du - Nora, paprasta mergina bei angelas vardu Lopas (Kadangi angliškas šio vardo variantas yra Patch, knygos vertėjas turbūt nesivargino ir viską tiesiog išvertė pažodžiui).
Biologijos mokytojui paliepus, Nora savo geriausią draugę ir suolo kaimynę Vi turi iškeisti į Lopą - keistą ir labai paslaptingai atrodantį naujoką, kuris, atrodo, nebuvo toks nepatenkintas, atvirkščiai nei Nora.
Knygos viršelis
Pirmasis jų, kaip biologijos pamokos partnerių projektas buvo toks: per pamoką sužinoti kuo daugiau informacijos apie vienas kitą, viską užsirašyti ir kitą pamoką darbą, vertinamą pažymiu, atiduoti mokytojui. Lopas viską apie Norą tiesiog nepaaiškinamai atspėjo, o šiai buvo be galo sunku - bendraklasis normaliai neatsakė nė į vieną klausimą, todėl mergina tiesiog parašė tai, ką pati apie jį manė. 
Projektas jau buvo atiduotas, tačiau Nora vis dar norėjo sužinoti kažką daugiau apie Lopą. Kartais jie tiesiog netikėtai susitikdavo kur nors ir merginai net atrodydavo, kad Lopas slapčia ją seka. Po kelių stingdančių kraują nuotykių Nora nebežinojo, kuo pasikliauti - ji nesuprato, ar turėtų kuo toliau bėgti nuo Lopo, ar pasikliauti juo ir pulti į glėbį. Pačiai jai labiau patiko pastarasis variantas - merginą iš proto varė kiekvienas Lopo prisilietimas, mielas žvilgsnis ar šypsena... Be to, Norai atrodė, kad jis moka perduoti savo mintis merginai nė nekalbėdamas.
Nors Nora netikėjo antgamtiškais dalykais, ji vis dėlto nusprendė pasidomėti, ar Lopas iš tiesų yra žmogus ir išsiaiškino, kad tas tobulas vaikinas iš tiesų gali būti angelas, išmestas iš dangaus. Išsiaiškinti, ar tai tiesa padėjo vienas paprastas ženklas - apverstos V raidės randas vaikinui ant nugaros - Nora jį pastebėjo tiesiog atsitiktinai.
Nepaisant visų kliūčių ir priešų, norinčių nužudyti Norą, Lopas galiausiai nusipelno dangaus gero vardo ir tampa merginos angelu sargu.

Taigi - tokia trumpa šios knygos apžvalga. Nenorėjau plačiai pasakoti kiekvienos situacijos, nes jei kas sugalvotų paskaityti šią knygą, turbūt nebūtų taip įdomu žinant, kas vyks toliau.
Tikiuosi, jog sudominau jus! Šią knygą galima įsigyti ir knygynuose, tačiau aš turiu elektroninę versiją - jei norite, galiu jums ją atsiųsti, tik komentaruose palikite savo elektroninį paštą :)

20 Komentarai

 1. Nereikėjo asmeniškimų. Ir šypsenėlių. O šiaip visai neblogai :) sėkmės kituose straispniuse!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Neblogai! Patiko, tik šypsenėlių straipsnyje nenaudok, o taip tai viskas super (mano manymu)! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai nereali šita knyga, patariu kiekvienam perskaityt! Ir straipsnis geras :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Čia nebuvo knygos apžvalga. Čia buvo "papasakosiu knygos siužetą". Per lietuvių pamoką už tokį knygos pristatymą gaučiau 4. Per daug asmeniškumo. Čia ne tavo asmeninis tinklaraštis. Jokių "aš, mano, vakar aš, aš jau". Taip, asmeninę nuomonę reikia išreikšti, tačiau ką tu skaitai ir kokios knygos ieškai skaitytojui nerūpi.
  Iš tavo prisistatymo tikėjausi daugiau. Pačiam prisistatyme tavo sakinių formuluotė man pasirodė "žiauriai" gera ir įdomi. O šitam straipsnį vis kirtinėjausi skaitydama, nes žodžiai kažkaip sukeisti vietomis.
  Žvelgiant iš geros pusės, pasirinkai gerą knygą. Knygų apžvalga - rizikingas dalykas, tad pirmuoju straipsniu šitos temos pasirinkusi nebūčiau.
  Laukiu daugiau tavo darbų, gerbiu už drąsą ir įdėtą darbą. Nepriimk šitų mano žodžių kaip piktų, nes viską sakau tik norėdama gero tau.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsniuose šypsenėlėms - ne!! Asmeniškumo - juo labiau. Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Šypsenėlės man labai trukdė įsijausti į viso skaitymą. Asmeniškumų irgi nereikia. Visiškai pritariu Dovilei. Sekmės toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Žmonės, supraskit. Kai kuriobkrašto žmonėms taip įgimta - kirčiuoti ne taip, kaip reikia ir sukaitalioti žodžius vietomis. Taip, gerai padirbėjus, įmanoma viską pataisyti - juolab kad tai straipsnis, o ne gyvas kalbėjimas. Pritariu Dovilei, tačiau reikia supratingumo - įpratus kalbėti vienaip, labai sunku lrisiversti rašyti taisyklingai.

  -----
  Kviečiu: dindindoli.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 8. Jeigu Irmina dabar perskaitytų savo straipsnį, tas klaidas ir ištaisytų. Parašius visada reikia perskaityti, kad pati suprastum apie ką kalbi. Čia tas nėra padaryta, nes prisistatyme sakiniai labai gražūs. Ir akivaizdu, kad prie jo padirbėta kur kas daugiau. Baigiu žodį.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Aš norėčiau šios knygos el. versijos :) Jai nesunku: emiliuxxx@inbox.lt .Būčiau dėkinga ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Nekeisk šrifto, ypač pačioje pirmoje pastraipoje.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Norėčiau el. knygos versijos..
  aakvileee@gmail.com
  Ačiū iš anksto :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. LABAI norėčiau el. knygos versijos.
  mildalileikaite@gmail.com
  Būsiu dėkinga :).

  AtsakytiPanaikinti
 13. Galima el knyga parsisiusti online I adobe flash is balanda.lt

  AtsakytiPanaikinti
 14. Rašytojai tikrai dar yra kur tobulėti, tačiau pradžia gera. ;) "Puolusį angelą" buvau perskaičiusi daug seniau nei pamačiau šią apžvalgą, tačiau noriu paantrinti ir rekomenduoti perskaityti šią knygą. Esu perskaičiusi visas keturias "Puolusio angelo" dalis ir nei viena nenusileido kitai, šios serijos knygos yra tokios įtraukiančios, jog negalėsit atsitraukti, tikrai siūlau paskaityti! :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Noreciau labaai sios knygos pdf formatu :)
  b.doviliux@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 16. Norėčiau šios knygos pdf formatu:) gervyteieva@gmail.com ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 17. Norėčiau pdf formatu. Labai dėkinga būsiu.:))
  urtosius@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 18. Sveiki,norėčiau pdf formatu. ieva081@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti