Konkursas ,,Laiškas TD blogui!''


Labas vakaras, mielieji! Kaip žinia, prieš kelias dienas TD blog'as šventė dviejų metų gimtadienį (apie tokią ypatingą progą savo mintimis aš pasidalinau ČIA). Šiai šventei paminėti nebuvo jokių ypatingų ,,iškilmių'', bet būtų keista, jei niekaip ,,nepažymėtume'' fakto, jog egzistuojame jau dvejus metus. Dveji metai - gana ilgas laiko tarpas. Per juos buvo visko ir ištikimieji skaitytojai turbūt pamena viską - ir duobes, ir aukštus pakilimus. Vienaip ar kitaip, TD, mano manymu, visiems paliko šiokią tokią žymę gyvenime. Nesvarbu kas tu buvai - rašytoja ar skaitytoja, komentatorė ar tyli stebėtoja... vistiek turi kažkokią nuomonę apie TD. Kodėl jos neišreiškus?

Konkursas
,,Laiškas TD blogui''

Laiškai - senovinė bendravimo priemonė, kuri, rodos, po lėto, bet visgi grįžta į mūsų gyvenimus. Šiandien, TD gimtadienio proga, kviečiu prisiminti laiškų rašymo ypatybes ir parašyti laišką... TD blogui. Išdėstykite savo mintis. Ką pasakytumėte šiam tinklaraščiui, jei jis galėtų jus išgirsti? Už ką padėkotumėte? Už ką pabartumėte? Galbūt kažko paprašytumėte? O gal išlietumėte visą pyktį, kuris tūno jūsų viduje? Tai tik keli retoriniai klausimai, kurie gali sužadinti jumyse sakinius, kuriuos pasakytumėte TD blogui. Atsidarykite wordą ir rašykite. Liekitės. Parašykite laišką TD blogui taip, kaip norite jūs. Jokių rėmų. Tiesa, vienas pastebėjimas - nereiktų labai išsiplėsti, bet kelių sakinių taip pat nepakaktų. Laiško apimtis 150-300 žodžių. Turite daug ką pasakyti - rašykite daugiau, esate konkretus žmogus ir nemėgstame pilstyti iš tuščio į kiaurą - rašykite mažiau. 

Jūsų laiškų lauksiu el.paštu jankunaitev@gmail.com iki gegužės 25d. 

Prizai
Aš įsivaizduoju, jog visi laiškai, kuriuos gausime, bus verti dėmesio, nes į juos bus sudėta visa širdis, tikros emocijos, nuoširdumas. Konkursas rimtas (visgi 2 metų gimtadienis!), todėl parūpinome jums kalną prizų. Trys geriausių, įdomiausių, originaliausių, nuoširdžiausių, labiausiai prikaustančių dėmesį laiškų autorės bus apdovanotos nuostabiais mūsų rėmėjų įsteigtais prizais! 

Ištikimieji mūsų rėmėjai ,,Ieva deco'' (www.ievadeco.lt) įsteigia mums nuostabią apyrankę! Ryškiaspalvis papuošalas būtų nebloga dovanėlė artėjančios vasaros sezonui, tiesa? Ačiū, ,,Ieva Deco''! Jūs, kaip visada, nuostabūs!

Ieva Deco įsteigta apyrankė

Papuošalų mėgėjoms turėtų patikti puslapis www.noriupuostis.lt, kuriame pilna gražių papuošalų! Vieną iš daugumos dovanoja ir mūsų blogui - gražūs auskarai gali atitekti tai, kuri sudalyvaus šiame konkurse!

www.noriupuostis.lt įsteigti auskarai

Kuri gi iš mūsų, merginų, nemėgsta visų daiktų turėti šalia savęs bet kuriuo paros metu? www.verus.lt palengvins gyvenimą, nes mūsų konkursui dovanoja labai gražią rankinę, į kurią tilps visi tau reikalingi daiktai. 
www.verus.lt įsteigta rankinė
Prizai tikrai nerealūs, todėl nesakykit - dalyvauti tikrai verta, o ir laimėjimo tikimybė didelė, kadangi apdovanotos bus net trys merginos. Pirmąją vietą, geriausią laišką rinks TD rašytojų komanda - mergina, kuri bus pripažinta geriausia, galės pirmoji išsirinkti norimą prizą iš visų šių trijų. Kitas dvi vietas rinksite jūs, mielieji skaitytojai. Laiškai bus sukelti į TD ir jūs atiduosite savo balsą savo favoritei. Antrąją vietą užėmusi mergina rinksis prizą iš likusių dviejų prizų, o trečiosios vietos nugalėtoja džiaugsis paskutiniu, trečiuoju prizu.

Taisyklės labai paprastos - tereikia atsisėsti, išsilieti, išsiųsti ir laimėti. Visus skatinu tai daryti, nes galbūt jūsų laiškas gali iš esmės pakeisti TD blogą - gal pasiūlysite genialią idėją, gal nurodysite pačią baisiausią mūsų daromą klaidą... O gal tiesiog pamaloninsit širdį. 

Ką TU pasakytum TD blogui, jei jis galėtų girdėti?

Sėkmės rašyme,
Vilija

9 Komentarai

 1. ta rankinė labai labai! pasistengsiu sudalyvaut:D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Rasytojos gali dalyvauti? :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Manau, šis konkursas skirtas labiau skaitytojoms, nes juk nugalėtoją rinks rašytojų komanda, būtų keista, jei išrinktum save nugalėtoja. :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. O iki kada bus šis konkursas ?:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Manau dalyvausiu. :) Dėkui Jums - rašytojos ir, žinoma, dėkui rėmėjams! Konkursas nuostabus!

  AtsakytiPanaikinti
 6. o jeigu aš laiške tiesiog išsiliečiau? nerašyčiau jokių papeikimų ar pagyrimų TD blogui, o tiesiog išsipasakočiau?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kada bus rezultatai ?:)

  AtsakytiPanaikinti