Konkurso ,,Myliu rašymą'' rezultataiSveiki TD'iečiai! Atėjo laikas paskelbti konkurso ,,Myliu rašymą'' rezultatus. Netemsiu gumos. Laimėtoja yra...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ema Miliūnaitė!

Būtent šios merginos kūrinys sulaukė daugiausiai blog'o rašytojų laikų. Sveikiname ją! Dėl prizo prašau man parašyti el. paštu (gciapaite@gmail.com) arba į facebook.com (Gabija Čiapaitė). 

Štai laimėtojos kūrinys:

Miela Tuštybe,
turiu tau klausimą: ką tu darai su mano miestu, su mūsų šalimi ir visu pasauliu? Nors apie pasaulį kalbėti tikriausiai per drąsu. Labai daug nesu mačiusi, nežinau, kaip ten elgiasi vietiniai žmonės. Tačiau apie savo miestą ir dalį šalies galiu išreikšti nuomonę bei neapykantą Tau. Nekenčiu Tavęs. Tu net neverta, jog kreipčiausi į Tave iš didžiosios raidės.
Kuo Tau nusikalto paprasti žmonės? Ką jie padarė, kad nusprendei juos paversti į tuščius vidumi, nežinančius, kas yra tikri draugai, nežinančius, kas yra skausmas, nežinančius, ką gali padaryti patyčios ir apkalbos, nežinančius, kas yra jausmai? Ko jiems pripūtei, jog atrodo normalu nutinkuoti veidą oranžine pudra, papūsti lupytes, užsidėti visiškai trumpą sijonėlį ir palaidinę, kurią sunku vadinti palaidine? Kodėl nusprendei, kad vaikinai gali būti tokie žiaurūs? Kodėl manai, jog jie turi visas teises atsirinkinėti, šmeižti paprastai atrodančias merginas ir nežinodami, ką reiškia pinigai? Kodėl toms tuščioms žmogystoms atrodo, kad visą gyvenimą jas augins tėvai? Stop. Kodėl iš viso tėvai nemato, kas vyksta su jų atžalomis? Šiurkščiai nusijuokiu. Angelėliai vaikučiai paprastai namuose būna tikri aukseliai, todėl būtent dėl to dauguma tėvelių net nenutuokia, kas iš tiesų vyksta. Kas nutinka, kai jų vaikai išeina iš namų į mokyklą, miestą, pas draugus? Prasideda apkalbos, patyčios, šmeižimas. Nekenčiu tavęs ir dėl to, jog trylikamečiai jau žino, ką reiškia visiškai prisigerti, žino, koks yra cigaretės skonis, žino bent kelių merginų/vaikinų lūpų skonį. Ką Tu darai? Nejaugi visiškai nori sugriauti vaikų gyvenimus? Jie žengia pirmuosius žingsnius į paauglystę, o Tu juos verti viską patirti žymiai anksčiau. Kodėl jie turi viską patirti anksčiau, nei reikia? Jie augs nežinodami, dėl ko gyvena. Kiekviena diena būna tokia pati. Viskas jau išbandyta, nebebus naujovių. Baigs mokyklą, koks skirtumas, kokiais rezultatais? Galbūt įstos į universitetą, o galbūt ir ne. Kam to reikia? Jokios naudos vis tiek neatneš, geriau ir toliau tampytis gatvėmis su cigarete ir buteliu rankoje. Tavo sugadinti vaikai ir paaugliai nežinos, kas yra gyvenimo prasmė, tikslas. Ar to Tu sieki? Pasakyk man.
Viskas gali pasisukti tinkama linkme, jei pats suvoksi, ką tu darai ir kaip griauni savo gyvenimą. Jei suprasi, jog nežmoniškai ateityje gailėsiesi dėl padarytų klaidų. Jei kreipsiesi ar rasi tinkamus žmones, kurie tau padės išbristi iš purvo į dienos šviesą. Jei susitaikysi su "draugų" netekimu ir kurį laiką buvimu vienam. Jei būsi stiprus. Po kurio laiko tai bus vienas iš geriausių tavo priimtų sprendimų.
Miela Tuštybe (nors nė velnio tu nesi miela), paleisk tuos žmones. Leisk jiems išsiskirti minioje kitais būdais. Leisk jiems gyventi tinkamą, normalų ir širdžiai mielą gyvenimą. Neleisk dešimtmetėms lieti ašarų dėl išsiskyrimo su vaikinu. Neleisk jauniems žmogučiams išgyventi suaugusiųjų bėdų. Leisk jiems pasidžiaugti vaikyste ir kiekvieną etapą prieiti su laiku. Neleisk visko patirti iš karto. Palik intrigą. Man per daug gaila ir graudu žiūrėti į Tavo paveiktus žmones, tačiau su jais ne tik neįmanoma rasti bendros kalbos (akivaizdu, neturiu tokios patirties, kokią jau patyrė jie), bet visiškai sunku net stengtis jiems padėti. Bet Tu paleisk juos. Nebegriauk būsimų gyvenimų.


Ačiū.

Jei nelaimėjai - nenusimink. Manau ateityje bus daugiau tokių konkursų! 
Dar kartą dėkoju mūsų rėmėjams  ,,Knygos namai'' (https://www.facebook.com/pages/Knygos-namai/216503999609?fref=ts). Jų puslapyje rasite puikių knygų už nedidelę kainą!
4 Komentarai

 1. Sveikinu nugalėtoją ir spaudžiu dešinę ranką.
  Perskaičiau jos kūrinį... Geras. Tema gera ir mintis gera.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu šia nugalėtoja ir kitus dalyvius! Įdomus kūrinys.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Wow! Netyčia pamačiau įrašą ir, žinoma, savo pavardę! Super duper netikėta. Ačiū labai! Visiems, kurie perskaitė, visiems, kurie teigiamai įvertino. Visiems. Didelis didelis ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti