Labas!


SveikiTurbūt pamatę mano vardą supratote, kad aš esu naujokė. Taigi, labai džiaugiuosi, jog atsidūriau TD bloge ir tikiuosi, jog jūs taip pat džiaugsitės skaitydami mano straipsnius! Stengsiuosi rašyti tokiomis temomis, kurios jus domintų. Mėginsiu jums perteikti svarbiausią informaciją. Sieksiu, kad sužinotumėte kažko svarbaus, gautumėte gerų patarimų ar išmoktumėte ko nors naujo!
Turbūt daugelio TD rašytojų pirmasis straipsnis buvo apie jas pačias. Mano nuomone, tai yra puikus dalykas, padedantis skaitytojams susipažinti su naująja rašytoja, todėl ir aš paseksiu visų pirmiausia save aprašiusių merginų pavyzdžiu.
Manau, kad visiems priimtiniausias aprašymo būdas yra faktai – jie trumpi ir suteikia tik svarbiausią informaciją, todėl nenusibosta skaitant, tad šiandien rašysiu būtent taip. Kadangi puikiai suprantu, jog skaityti litanijų apie kažkokią nepažįstamąją jūs nenorite, tai pamėginsiu viską pateikti kuo trumpiau, nors tai ir nėra stiprioji mano pusė.
  Kaip žinote, esu Irmina.
Aš. Kaip matote iš antro plano,
 nuotrauka ne pati naujausia.
 Tiesiog nemėgstu fotografuotis,
 todėl neturiu daug nuotraukų :D
               ♥ Gimiau 2000.12.30. Dabar man yra 13 metų.
   ♥ Gyvenu mažame kaime Šiaulių rajone.
   ♥ Lankau Meškuičių gimnaziją, jei jums tai ką nors sako.
   ♥ Esu septintokė.
   ♥ Mokausi groti pianinu ir gitara. Aš smarkiai atsilieku nuo to, ką moka muzikos mokyklą lankantys trylikamečiai, tačiau džiaugiuosi ir dabartinėmis savo žiniomis, nes viską darau viena pati.
   ♥ Pastaruoju metu itin pamėgau elektronines knygas. Liko vos keletas puslapių iki knygos „Puolęs angelas“ pabaigos, o tuomet planuoju skaityti „Angelai ir demonai“.
   ♥ Kaip pastebėjote ankstesniajame fakte, esu susižavėjusi angelais. Turbūt tai pateisina ir mano begalinę meilę serialui „Supernatural“.
   ♥ Aš esu taip išprotėjusi dėl „Supernatural“, kad net mintinai moku dažnai ten sakomą lotynišką demonų išvarymo maldą (Kas žiūri šį serialą, supras :D Exorcizamus te... ).
   ♥ Aš iš vis mėgstu fantastiką, tačiau ne tokias nesąmones kaip skraidančios pagalvės ar kiti neįtikėtini įrenginiai. Man patinka filmai, kuriuose yra kažkas antgamtiško.
   ♥ Aš jaučiuosi nesaugiai, jei neturiu telefone savo kišenėje ar rankose. Ne dėl to, kad bijau, jog kažkas man atsitiks ir neturėsiu kuo išsikviesti pagalbos, o dėl to, jog bijau, jog palikus telefoną kažkur jam tiesiog kas nors nutiks. Tiesiog žinau, kad sugadinus šį kito tiesiog negausiu.
   ♥ Man patinka One Direction, Union J, 5 seconds of summer ir Ed Sheeran. Taip pat mėgstu keletą James Blunt dainų, tačiau šiuo metu dažniausiai klausau jau minėtųjų 5sos. Turbūt dėl to, kad neseniai tapau jų gerbėja ir tiesiog noriu susipažinti su visomis dainomis. Kadangi jų yra pakankamai daug, šiek tiek užtrukau.
   ♥ Visiškai nemoku meluoti. Nesugebu sugalvoti jokių originalių pasiteisinimų, o jeigu atsitinka taip, jog vis dėlto kažką surezgu, tai antrojoje dalyje – visko pasakyme - susimaunu.


Ką gi, manau, kad pirmajam kartui užteks. Jei jus domina kažkas, ko nepaminėjau šiuose faktuose, paklauskit komentaruose. Tikrai atsakysiu! J

13 Komentarai

 1. Welcome! High5 dėl Supernatural!
  http://24.media.tumblr.com/fb59227fa81352188849e490d947770f/tumblr_muxe5spd5D1skzmgno1_400.gif

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ei, netoli ir aš gyvenu. (Jei tai galima pavadinti netoli...)
  Ir čj turim bendrų pažįstamų, jei nemelavai, kad esi septintokė iš Meškuičių. (Tiesa... Tu nemoki meluoti ;D)

  Lauksiu straipsnių!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labukas. Esi šauni, laukiu straipsnių.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveika atvykus, sėkmės rašant! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. yay, pasirodo, aš ne vienintelė moku egzorcizmą! :D team dean ar team sam? ;) <3

  AtsakytiPanaikinti
 6. kokiam pslp skaitai knygas?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šiaip man daugelį knygų draugės atsiuntė, bet manau, kad tiesiog į google suvedus pavadinimą ir pridėjus "pdf" turėtum rasti, nes yra net ir labai naujų knygų. Jeigu norėsi, turiu "Divergentę" ir "Insurgentę",galiu atsiųsti. :)

   Panaikinti
 7. senai jau skaicius tas xdd angliskai ar ltuviskai skaitai?:P

  AtsakytiPanaikinti
 8. Jėėė, 5sos fanė! Smagu, kad Lietuvos 5sos fam plečiasi. :)

  AtsakytiPanaikinti