ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Mėgstu keliauti!

Sveiki, TD tinklaraščio skaitytojai! Jau visai greitai į mūsų gyvenimus atskubės vasara, o kartu su ja - kelionių bei nuotykių troškimas. Turbūt kiekvienas norime šį metų laiką išnaudoti kuo geriau - susitikti su visais seniai matytais draugais, padaryti darbus, kuriems nebūdavo laiko per mokslo metus, perskaityti keletą knygų, papramogauti bei, žinoma, kur nors nukeliauti. Tik ne visada žinome, kur. Vienos kelionės per brangios, kitos - per daug tolimos, dar kitoms išvis negalite pasiryžti, todėl sugalvojau kurti naują rubriką pavadinimu "Mėgstu keliauti", kuri, tikiuosi, padės jums išsirinkti tą pasaulio kampelį, į kurį galėsite nuvykti kad ir šią vasarą.

Kiekviename straipsnyje aprašysiu vis kitą šalį, vietovę ar sritį, supažindinsiu su populiariausiomis lankytinomis vietomis bei panašiais dalykais. Bet svarbiausia tai, kad pagrindinį vaidmenį atliksite Jūs! Manau, kad bus smagiau ne tik skaityti informaciją iš to asmens, kuris į visas tas šalis nė nosies įkišęs nebuvo (taip, tai aš), bet ir iš to, kuris viską matė savo akimis bei patyrė savo širdimi. Todėl kiekvieno straipsnio pabaigoje išvysite mažytį (arba ne, priklausys nuo apklaustojo žmogaus) interviu.

Jei turite ir norite mums papasakoti savo įspūdžius - rašykite šiuo paštu: megstukeliones@gmail.com . Laiške parašykite šalį, kurioje buvote ir apie kurią norite kalbėti, savo vardą, pavardę bei amžių. Dar galite atsiųsti ir kelionės metu darytas nuotraukas. Tai tik pagyvins jūsų pasakojimą!

Labai lauksiu jūsų laiškučių - kuo greičiau parašysit, tuo greičiau atsiras straipsnis!

Gero vėjo, gero kelio ir geros vasaros!
DALINTIS:

2 komentarai:

^^ Simona ^^ rašė...

Tikiuosi, kad idėją pavyks įgyvendinti. :)

Kamilė Skurdenytė rašė...

Taip jau įpusėjau,kad norėjosi skaityt apie vieteles.Bet pasirodo ...:D

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google