ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rubrika - SOS!

Sveikos. Oras šiltyn, nuotaika geryn. Neteisinsiu savęs, nerašau straipsnių ir tai - mano problema.

Bet dabar - geroji žinia. Nauja rubrika - SOS! Kas tai? Tai klausimų-atsakymų rubrika. Jūs parašysite man klausimus, savas problemas, aš pasistengsiu atsakyti. Tai kažkas panašaus į kadaise buvusią rubriką "Pagalvos kampelis". Beje, klausimus galite siųsti anonimiškai. Jeigu taip neišeina, tiesiog parašykite, jog nenorite matyti savo vardo atsakymų straipsnyje. Taigi, lauksiu klausimų! :)

Klausimus siųsti - valanciute.agota@gmail.com
DALINTIS:

2 komentarai:

Ugnė rašė...

Manau išties naudinga rubrika :) Šaunuolė!

Ru(da)gilė rašė...

"Pagalvos kampelis".
Akies klaidą pastebėjau :D
o šiaip taip pat manau, kad naudinga rubrika.

-------
Kviečiu: dindindoli.blogspot.com

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google