Augintinio charakteris pagal jo horoskopo ženklą


Puikiai žinome, jog apie žmogaus charakterį gali daug ką ,,pasakyti'' jo horoskopo ženklas. Tačiau ar galime sužinoti gyvūno charakterį žinodami tik jo horoskopą? Tikrai taip! 

Avinas
Būtent šio ženklo augintiniai yra tikri lyderiai! Jie nori vadovauti ne tik kieme, bet ir namuose. Avino ženklo atstovai nenoriai pasiduoda dresūrai. Šiems augintiniams reikia labai daug dėmesio. Jo negavę pakankamai, supyksta, maištauja ir gali net pradėti elgtis agresyviai! Jie mėgsta, kai būna už gerą elgesį pagiriami, paglostomi ar apdovanojami gardžiu kąsneliu, bet labai nemėgsta bausmių.

Jautis
Šie gyvūnai tikri tinginiai! Jie mėgsta įsitaisyti ant šeimininko lovos ar krėslo. Tačiau visas tingumas dingsta, kai yra pasiūlomas gardus maistas. Dėl jo jie padarytų viską! Jie ypač užsispyrę, todėl juos sunku dresuoti. Na, nebent jų užsispyrimą palaušite jų mėgstamu gardėsiu.

Dvyniai
Po dvynių ženklu gimę gyvūnai pasižymi neišsenkančia energija. Jiems reikalingas nuolatinis dėmesys tiek iš kitų gyvūnų, tiek iš žmonių. Šio zodiako gyvūnai labai charizmatiški, todėl greitai sulaukia žmonių simpatijų. Dvyniai labai smalsūs, viskuo domisi, todėl juos lengva dresuoti.

Vėžys
Šio zodiako gyvūnai pasižymi dideliu jautrumu. Jiems itin svarbus dėmesys. Jo negavę jie patiria depresiją, todėl gali susirgti. Šio zodiako katės yra labai meilios bei prieraišios. Šunys nemėgsta būti vieni, sekioja paskui šeimininką. 

Liūtas
Jie kaip ir po Avino ženklu gimę gyvūnai yra lyderiai. Po Liūto ženklu gimęs augintinis labai savimi pasitiki, todėl greitai pelni pripažinimą. Šeimininkams jie ištikimi, draugiški, reiklūs. Labai mėgsta mažus vaikus, su kuriais gali ilgai žaisti.

Mergelė
Šio zodiako gyvūnai pasižymi tvarkingumu. Jie nemėgsta netvarkos, nešvaros. Todėl ir pasirenka švariausią namų kampelį. Gyvūnai gimę po Mergelės ženklu yra savarankiški. Jie mėgsta būti vieni, nereikalauja daug dėmesio. Taip pat nėra smaližiai.


Svarstyklės
Svarstyklių ženklo naminiai augintiniai yra labai smalsūs ir energingi. Jie labai mėgsta tiek žmonių, tiek gyvūnų kompaniją bei dėmesį. Taip pat šie gyvūnai itin mėgsta tikrinti šeimininkų kantrybę. Augintinius gimusius po svarstyklių ženklu yra sunku dresuoti, nes jie nekantrūs.

Skorpionas
Po šiuo ženklu gimę gyvūnai pasižymi ištikimybe. Jie labai mėgsta dūkti, žaisti ir pan. Būtent todėl jie sugeba pralinksminti šeimininką. Šiems gyvūnams labiau patinka žmonių draugija. Šio ženklo katinai pasižymi sargumu.

Šaulys
Šio zodiako ženklo gyvūnai pasižymi kantrybe. Jie rūpestingi, švelnūs. Labai mėgsta vaikus, moka su jais elgtis. Šie gyvūnai labai draugiški ir ištikimi. Jiems svarbiau šeimininkas nei gardus skanėstas.

Ožiaragis
Gimę po šiuo ženklu gyvūnai yra vieni protingiausių! Jie labai mėgsta tvarką, laikosi taisyklių, vykdo komandas. Šio ženklo katės tikros miegalės, linkusios į nutukimą. Šunys labai sargūs, saugo savo teritoriją. Po Ožiaragio ženklu gimę naminiai gyvūnai mėgsta mažus vaikus.

Vandenis
Vandenio zodiako ženklo gyvūnai yra pačio švelniausio būdo! Jie jautrūs. Nujaučia, kada šeimininkui blogai, kada jam pakelti nuotaiką, kada atsitraukti ir nelysti. Vandeniai labai mėgsta valgyti, todėl dažnai turi bėdų dėl svorio.

Žuvys
Šie gyvūnai puikiai tinka sportui bei dresūrai. Jie drąsūs, aktyvūs, kantrūs. Klauso tik šeimininko, paklūsta jo komandoms. Šių gyvūnų nuotaika keičiasi labai greitai. Taip pat jie nemėgsta aplinkos pokyčių.


Taigi, šis horoskopas puikiai tiks jei norite įsigyti augintinį. Taip pat galite patikrinti, ar Jūsų augintinis elgiasi taip, kaip aprašyta.

12 Komentarai

 1. Labas. Straipsnis gana idomus tik man nepatiko kad vartojai zodi horoskopas,manau graziau skambetu ir taisyklingiau zodiakas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labas. Straipsnis gana idomus tik man nepatiko kad vartojai zodi horoskopas,manau graziau skambetu ir taisyklingiau zodiakas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. tokios nesąmonės dar neesu skaičius :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nesamonė, nuobodu.....

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kai rašot nesąmonė/nuobodu, galėtumėte ir argumentuoti ;) Kitaip nežinosiu ką ateitį turėčiau daryti kitaip :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Wtf? Gyvuno horoskopas.... :DDDDDD isauk is vaikystes gabijona

  AtsakytiPanaikinti
 7. Mano vardas yra Gabija :)O jei nori ''pastumti'' tai TD blog'as ne tam skirtas. Jei nori ką nors pasakyti man asmeniškai, parašyk į facebook, o ne slėpkis po anonimu :) Ačiū už dėmesį. Mažiau pesimistiškumo!Gyvenimas yra gražus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Mano vardas yra Gabija :)O jei nori ''pastumti'' tai TD blog'as ne tam skirtas. Jei nori ką nors pasakyti man asmeniškai, parašyk į facebook, o ne slėpkis po anonimu :) Ačiū už dėmesį. Mažiau pesimistiškumo!Gyvenimas yra gražus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. O jums mamos leidža čia rašyti?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. :DDDDDDDDDDD
   Mamertai- nemanau, jog rašymas blog'e yra kažkas blogo, jog reiktų atsiklausti mamos. Bet taip. Bent jau mano mama žino, kad rašau šiame blog'e :D

   Panaikinti
 10. Labai keista bet atitiko mano augintini:D

  AtsakytiPanaikinti