Darbai, kuriuos privalai įtraukti į vasaros planų sarašą!


Štai ir sulaukėme tos ilgai lauktos vasaros! Tai visiems asocijuojasi su šiluma, saule, linksmybėmis, draugais... Bet dažnai atsitinka taip, kad pritrūkstame idėjų ką veikti, jog vasara nebūtų praleista sėdint namuose. Juk taip norisi nuveikti ką nors įdomaus ar net pašėlusio. Tad čiupk popieriaus lapą, tušinuką ir pasidaryk sąrašą dalykų, kuriuos nuveiksi šią vasarą! Štai keli puikūs pasiūlymai šio sąrašo turiniui.


Išvyka su draugais į gamtą

Miestas, mašinos, triukšmas, užterštas oras...visa tai ir dar daugiau vargina miesto gyventojus. Tad kai oras geras, griebk draugus, palapines, maisto, kamuolį ir važiuok į gamtą. O jei dar turi galimybę iškylauti prie vandens telkinio... Ne tik pailsėsi nuo miesto šurmulio, bet ir praleisi puikų laiką gamtoje, o ypač jei tą laiką leisi aktyviai - su kamuoliu. Tai padės atsipalaiduoti ir nebegalvoti apie kasdienius rūpesčius. O vakare geriausia iškylos dalis - galėsite sėdėti prie laužo iki paryčių, dainuoti dainas ar pasakoti savo išgyvenimus bei istorijas.


Važiuok dviračiu arba riedučiais

Vasara, kai karšta, sėdėti pritvankusiame nuo karščio automobilyje arba autobuse, tikrai menkas malonumas. Tad geriausia išeitis - dviratis arba riedučiai. Taip ne tik išvengsi karščio, bet ir patobulinsi savo figūrą. 


Iškilmingas panelių vakarėlis

Įvairūs pižamų ir filmų žiūrėjimo vakarėliai jau šiek tiek pabodo. Juos galima rengti šaltais žiemos vakarais, kai norisi išsivirti karštos arbatos ir įsisukti į šiltą antklodę. Na, o kol yra vasara, reikia save palepinti ir surengti prabangų vakarėlį. Pasipuoškite gražiausiomis suknelėmis, pasidarykit makiažą, šukuosenas, nusilakuokite nagus ir svarbiausia - pasijuskite damomis. Šitaip pasipuošusios galite nueiti į parką ir pasidaryti sau fotosesiją. Vakare pavakarieniaukite žvakių šviesoje, šokit ir linksminkitės.


Filmas po atviru dangumi

Jei vis dėl to norisi patinginiauti arba nemėgsti triukšmingų vakarėlių, tai surenk kino vakarą po žvaigždėtu dangumi. Tau tereikia rasti nuosavos lauko erdvės, ten pasitiesti pledą arba pripučiamą čiužinį ir išsinešti kompiuterį. Žinoma, būtų dar geriau, jei turėtum ar galėtum iš kur nors pasiskolinti projektorių, na bet tai tik smulkmena, kuri nėra būtina.


Šokis lietuje

Gal skamba beprotiškai, bet kai tai darai su geriausiomis draugėmis, visai linksma. Vasarą lietus yra daug šiltesnis nei rudenį ar pavasarį, tad peršalimo ligos tikrai negresia. Jei būsit su draugėmis, kai prapliups lietus - neišsigąskite. Būkit išradingos, palakstykit basomis per lietų, nepagailėkit savo makiažo ar drabužių. Senatvėje turėsit ką prisimint, o ir anūkams galėsit papasakoti, kokios pašėlusios buvot. 


Festivalis

Ar esi dalyvavusi kokiame nors festivalyje? Jei ne, tai puiki proga šią vasarą ten nuvykti. Lietuvoje festivalių yra gana daug, tereikia išsirinkti labiausiai patinkantį, čiupti draugę už rankos ir papramogauti. Festivaliuose yra daugybė žmonių, nors jie visi nepažįstami, tačiau yra nusiteikę linksmintis, tad aplink vyrauja puiki nuotaika. Naujos pažintys, nuotykiai, linksmybės - tiesiog puikus vasaros nuotykis!


Naktinės maudynės

Naktį, kai jau visiškai tamsu, išsimaudyti ežere, jūroje, ar kokiame kitame vandens telkinyje -  turėtų būti gana romantiškas nuotykis. Tai gali daryti su draugėmis ar net su vaikinu, pasimatymo metu.


Piknikas

Tai visiškai paprastas ir nesunkus būdas puikiai praleisti laiką. Reikia tik pasidaryti sumuštinių, prisipilti termosą skanios arbatos, pasiimti mėgstamų užkandžių, pledą ir keliauti su draugais į parką, ant pievelės. Juk pietauti gamtoje daug maloniau nei sėdint virtuvėje ar prieš televizorių.


Taigi, linksmos veiklos vasarai yra tikrai daug. Kartais reikia šiek tiek pamąstyti, pabūti išradingais bei unikaliais ir galvoje atsiras daugybė idėjų. Tad nieko nelaukdama pasidaryk savo vasaros darbų sarašą ir pradėk juos vykdyti jau nuo rytojaus. Linksmos ir šiltos jums vasaros!

10 Komentarai

 1. Labai labai patiko! :D Būtinai pasistengsiu nors kelis įvykdyti ^^ Labai norėčiau pamatyti daugiau straipsnių šia tema :) tikiuosi sulauksiu dar šitų darbų tęsinių :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Patiko! Pasiūlei tikrai nenusibodusios veiklos :) Šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. http://followyour4dreams.blogspot.com/2014/06/darbai-kuriuos-privalai-itraukti-i.html Toks pats straipnis.;o
  Nukopijuota? :o

  AtsakytiPanaikinti
 4. Erika, Mėnulė Jūrė, Gabijaaa - didelis ačiū jums :))
  Anonimas - Taip, straipsnis toks pat, tačiau taip yra todėl, kad tas blogas kopijuoja visus straipsnius ir tai jau nepirmas mano straipsnis kurį ten ta panelė kopijuoja. Nesuprantu koks tokio kopijavimo tikslas, nes tai tik bevertis darbas...

  AtsakytiPanaikinti
 5. LABAI PATIKO!!!! lauksiu dar tokiu darbu:))

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai pravers :-) . Ačiū. <3 Cimorelli foto

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nemoku vaziuoti dviraciu... Gal parasytum straipsni,kaip ismokti? :)

  AtsakytiPanaikinti