Lūpų forma. Kaip ji veikia mūsų charakterį?


Sakykite, kas vis dar pamenate mano vestą savotišką rubriką apie veidą ir tai, kaip jo bruožai atspindi mūsų charakterį? Na, netgi jeigu ir atsakymas būtų žodis "niekas", bet kokiu atveju, po netrumpos pertraukos grįžtu pas Jus ir tęsiu šią gana nemažo susidomėjimo sulaukusią straipsnių seriją. Seniau jau buvau rašiusi apie tai, kaip atpažinti savo veido formą bei ką ji gali pasakyti apie mūsų charakterius. Šiuos straipsnius galite rasti spustelėję ant pabrauktų frazių. O kas laukia šiame straipsnyje, manau, galime suprasti vos perskaitę pavadinimą. Todėl pradžiai siūlau šalia kompiuterio pasistatyti ir mažą veidrodėlį - jo mums tikrai prireiks! 

Putlios ir plačios  lūpos
Toks  žmogus - azartiškas ir energingas. Jeigu ko nors užsigeidžia, tiesiog privalo gauti nedelsiant, ir visiškai nesvarbu, kas tai. Tai žmogus, kuris nesidrovi būti iniciatoriumi, ir veikiausiai pirmas pasiūlo vertas dėmesio pramogas ar pakviečia į pasimatymą. Jam svarbi laisvė, jis be galo gerbia ir vertina asmeninę erdvę. Tai yra persona, kuri tikrai nelauks malonių iš likimo - jau verčiau pats pasiims tai, kas jam skirta. Putlios, tačiau nedidelės lūpos
Tokios lūpos byloja apie romantišką žmogaus prigimtį. Jam svarbiausia - emocijos, jausmai, o tokių savybių kaip logika  ar šaltas išskaičiavimas šios personos charakteryje vargu ar surasi. Iš žmogaus, kuris turi putlias, tačiau nedideles lūpas, visuomet gali tikėtis empatijos ir supratimo. 
Tačiau vis dėlto, tokio tipo ,,putlialūpiai'' nemėgsta atsakomybės, daugelį rimtesnių problemų stengiasi apeiti arba atiduoda spręsti kitų rankoms, o tai nėra itin gera savybė. Apatinė lūpa didesnė už viršutinę
Tai iš minios išsiskiriantis žmogus. Dažnai jis turi meninių gabumų. Toks personažas visuomet daugiau ar mažiau yra dėmesio centre, nes jis ryškus ir stebina savo drąsa būti ir atrodyti kitokiu, kai didžioji dalis žmonių bando susilieti su minia. 
Ir vis dėlto, juo sunku pasitikėti, duotų pažadų dažniausiai nevykdo. Nebent yra kitų ,,gerų'' veido bruožų, kurie atsveria šią neigiamą savybę. 


Siauros ir plačios
Tai - žmogus su etikete ,,realistas''. Jis visuomet tvirtai stovi ant žemės ir viską mėgsta planuoti iš anksto, nekenčia chaoso. Jis praktiškas ir logiškas, net įsimylėjęs neskuba užsidėti rožinių akinių. Ir be abejonės, jeigu jam tektų rinktis iš dviejų dalykų - jausmai ar logika - nugalėtų antrasis. Be to, šis žmogus nemėgsta savo emocijų demonstruoti viešai, todėl dažnai atrodo šalta, užsidariusi ir išdidi asmenybė, nors iš tiesų tai tėra klaidingas įspūdis. 


Viršutinė lūpa didesnė už apatinią
Ši asmenybė iš prigimties yra skirta vadovauti. Ji dažniausiai visuomet žino ko nori, todėl turi daugybę tikslų, ir tiesą sakant, visus juos gana sėkmingai bando įgyvendinti. Tačiau vis dėlto, aktyvių veiksmų šis žmogus imasi tik tuomet, kai yra visiškai įsitikinęs savo teisumu. 
Jis nemėgsta nepastovių, neatsakingų žmonių, kurie pusiaukelėje meta kokį nors reikalą, tačiau tuos, kurie yra atkaklūs, be abejonės - nuoširdžiai gerbia. Nieko keisto, juk toks ir pats yra - atkaklus ir ambicingas. Siauros, tačiau mažos
Tai vienas tų individų, kurie negali nusėdėti vietoje. Neišsenkamas optimizmas yra šio žmogaus varikliukas į priekį, jis net ir blogiausiuose dalykuose sugeba įžvelgti gera. O štai tarp blogesnių savybių galbūt būtų galima įterpti tą begalinį pasitikėjimą savo jėgomis. Šiaip jau apibendrinant, šis žmogus yra iš tiesų stiprus, jis nebijo rizikos. O tai juk gerai... tiesa? 

Štai tiek ir norėjau pasakyti savo straipsniu. Nepamirškit, jog charakterį lemia netik lūpos, tačiau ir kiti veido bruožai, todėl jeigu kas nors neatitinka, tiesiog gali būti, kad turite bruožų, kurie atsveria lūpų suteikiamas savybes.


Geros likusios dienos,
Nerija.

5 Komentarai

 1. Labai geras, įdomus ir naudingas straipsnis, Nerija! Man patiko. Lauksiu kitų šio tipo straipsnių serijų. ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. jesusfuckinggggchrist kaip aš bijojau išvyst neigiamų komentarų po šituo straipsniu. turint omeny tai, kad taip ilgai nerašiau, tai gal, sakau, atbuko gebėjimas reikšti mintis. ir be abejonės, tai dar tik pirmas atsiliepimas, bet vis tiek labai svarbus. va. praliejau mintis. galim keliaut toliau :`)
   tai va. ačiū. tikrai. labai. džiaugiuosi, kad esu čia ne be reikalo ir mano rašliavos vis dar sugeba džiugint akį. na, ir smegenis, žinoma.
   o kalbant apie šitą seriją straipsnių. jo. bus naujų, ir (galbūt) greitai. gal net ryt poryt, nes dabar turiu šiiiiitiek minčių. tad. ^^

   Panaikinti
 2. Sveikos merginos padėkit ir pasakykit ka daryt jei jau 3 diema is eiles neprasiku. Jum gali pasirodyt kad nusisneku bet patikekit nieko gero!!! Skaitau jusu bloga ir visuomet randu geru patarimu.,,. tai gal galit ir dabar kanors patart

  AtsakytiPanaikinti
 3. Įdomus straipsnis, gaila, kad visiškai neatspėjo mano charakterio savybių. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. nanana, persitikrink prieš skelbdama- apatinę, o ne apatinią. ;)

  AtsakytiPanaikinti