ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Naujokė!
Hya! Mano vardas Monika, man yra dvylika metų, esu brunetė trumpais plaukais ir žaliomis kaip pievos akimis. Monika yra graikų kilmės žodis, kuris reiškia "viena, vieniša, patarėja". Tai tikrai man daug ką reiškia, nes laisvalaikį mėgstu leisti viena, kad ir kaip tai bebūtų keista. Mano zodiako ženklas - mergelė. Myliu gyvūnus, turiu du šuniukus, du vėžliukus, žuvytes ir vieną vienintelį žiurkėną. Taip pat mėgstu skaityti knygas, graužiu jas kaip reikiant! Klausau "deep haus'o", bet ne visada. Priklauso nuo nuotaikos. Domiuosi japoniška "kawaii" mada - :3 veideliai iš tikrųjų yra žiauriai "cute"!
Į Teenage Dreams ruošiuosi pridėti daaaug šiurpių straipsnių, tokių kaip šiurpiausi moksliniai bandymai ir t.t. Aišku, taip bus ne visada, parašysiu ir kitokių straipsniukų.

Iki kito straipsnio, Monika


Kontaktai:
Facebook: Monika Monikita
Gmail: miklusklavisas123@gmail.com
DALINTIS:

6 komentarai:

Mėnulė Jūrė rašė...

Sėkmės! :)

Anonimiškas rašė...

noriu tu siurpiu straipsniu:ooo kada bus?

Julija Tr rašė...

http://freshtasteoffashion.blogspot.com/

Justė (www.justepievose.blogspot.com) rašė...

Sėkmės rašant straipsnius :)

^^ Simona ^^ rašė...

Sveika atvykusi į mūsų komandą! Tikiuosi, kad nusivilti neteks ir linkiu didelės sėkmės bei aktyvumo! :)

Monika Monikita rašė...

Ačiū labai :3

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google