10 natūralių priemonių Jūsų grožiui


Manydama jog kiaušiniai, agurkai ar jogurtas tinka tik valgymui, labai klysti! Šie ir daugelis kitų produktų, kuriuos galime rasti savo šaldytuve yra labai naudingi Jūsų grožiui. Iš jų galite pasigaminti kaukes, šveitiklius, prausiklius ir t.t. Tai ne tik natūralios, veiksmingos, bet ir nebrangios priemonės, norinčioms išlikti gražiomis. 

Medaus kaukė sausai odai.
Keturis šaukštus alyvuogių aliejaus sumaišykite su tokiu pat kiekiu medaus. Gautą masę pakaitinkite. Šiltame mišinyje suvilgykite medžiaginę servetėlę ir atsargiai ją uždėkite ant švarios, sausos veido odos. Tokią kaukę laikykite 15 - 20 minučių. Nuėmus kaukę, nuplaukite veidą šiltu vandeniu.

Jogurto kaukė žvilgesį praradusiems plaukams.
Pusę stiklinės jogurto ar grietinės įmasažuokite į galvos odą ir palikite 20 minučių pabūti. Vėliau galvą išskalaukite su šampūnu. Šią kaukę patartina naudoti kartą per savaitę.

Stiprinanti alaus kaukė.
Stiklinę alaus šiek tiek pašildykite. Šiltu skysčiu suvilgykite visus plaukus. Galva apvyniokite rankšluosčiu ir palaikykite 15 minučių. Po procedūros galvą išplaukite mėgstamu šampūnu. Tokią kaukę galima naudoti tik kartą per dvi savaites.

Avokadas - nepaklusniems plaukams.
Pusę gerai prinokusio avokado sutrinkite su alyvuogių aliejumi. Tokią košelę tepkite ant drėgnų plaukų. Luktelkite 20 minučių ir išsiplaukite galvą. Alyvuogių aliejų galite pakeisti kiaušinio tryniu ar majonezu. 

Šveitiklis iš kavos tirščių.
Išgėrusi rytinę kavą, neskubėk išpilti kavos tirščių! Jais įtrink drėgną odą ir nuplauk šiltu vandeniu. Tokią procedūrą daryk bent kartą per savaitę. Oda ne tik kvepės, bet ir taps be galo švelnia.

Patamsėjusiems paakiams - petražolės.
Saują šviežių, smulkintų petražolių sumaišykite su 2 šaukštais natūralaus jogurto. Tokią kaukę tepkite ant paakių, palaikykite 15 minučių ir nuplaukite vėsiu vandeniu. Procedūrą atlikite kartą per savaitę.

Stiprinanti nagus vonelė.
Į dubenėlį įpilkite kelis šaukštus alyvuogių aliejaus, įlašinkite citrinos sulčių bei šiek tiek jodo. Tokioje vonelėje nagus laikykite apie 20 minučių. Po to rankas nuplaukite šiltu vandeniu. Šią procedūrą atlikite bent du kartus per savaitę.

Raminanti agurkų kaukė.
1/4 stiklinės tarkuotų agurkų sumaišykite su tokiu pačiu kiekiu natūralaus jogurto. Kaukę tepkite ant veido, palaikykite 10 minučių ir nuplaukite drungnu vandeniu. Kaukę šaldytuve laikyti galima dar 3 - 4 dienas.

Putojantis prausiklis
Dubenėlyje sumaišyk 3 a.š. valgomosios sodos, 1 a.š. vandens ir 1/2 a.š. jogurto (sausesnei odai) arba obuolių acto (riebesnei odai). Gautą mišinį švelniai įmasažuok į drėgną odą. Nuplauk drungnu vandeniu.

Valomoji veido kaukė
2 v.š. kukurūzų miltų sumaišyk su 1/3 puodelio obuolių sulčių. Masę sukamaisiais judesiais įmasažuok ant veido, palaikyk 5-8 minutes, nuplauk ir patepk drėkinamuoju kremu.Su drauge, ar mama surenkite SPA vakarėlį! Pasimėgaukite keletu kaukių, nusilakuokite nagus ir t.t. Skirkite nors šiek tiek laiko sau. Būkite gražios ir sveikos! 

3 Komentarai