Australijos lankytinų vietų devintukas


Australija- žemynas vadinamas kengūrų kraštu. Bet be kengūrų jame galima rasti taip pat daug nuostabių dalykų, priviliojančių turistus. Jie taip pat nenusileidžia joms.

1. Sidnėjus 
Sidnėjaus "Uosto" tiltas
Sidnėjus- vienas brangiausių miestų pasaulyje. Jis išsiskiria savo nuostabiais pastatais kaip Sidnėjaus uostas, Sidnėjaus operos rūmai ir "Uosto" tiltas. Taip pat šis miestas garsėja nuostabiais paplūdimiais ir žaidimų aikštelėmis. 

2. Didysis Barjerinis Rifas
Šis rifas yra didžiausias koralinis rifas. Jis tęsiasi 2000 kilometrų ir užima net 35 milijonus hektarų. Rifo gyventojų stebėjimas, tai pramoga ypač siūloma šeimoms. 

3. Brisbanas
Brisbanas yra Australijos Kvinslendo valstijos sostinė. Jis yra trečias pagal gyventojų skaičių Australijoje. Per miestą teka Brisbane upė. Brisbanas garsėja neapsakomu grožiu naktį ir geriausia virtuve Australijoje. 

4. Melburnas 
Melburnas- miestas "tituluotas" vienu gyviausių pasaulio miestų. Dauguma žmonių jį praminė Australijos širdimi. Melburnas staigiai išaugo ir tapo vienu turtingiausių miestų pasaulyje po 1850 metais Viktorijos valstijoje įvykusios aukso karštligės. Įdomiausias dalykas, jog šiame mieste labai skirtingi ir orai, ir keturi metų laikai. Dauguma sako, kad kartais per dieną galima patirti visus keturis sezonus. Melburnas išsiskiria gražiausiais Viktorijos laikų architektūros pavyzdžiais pasaulyje.

5. Didysis Vandenyno kelias
Didysis Barjerinis Rifas
Važiuojant virš 200 mylių Viktorijos valstijos uolėta pakrante, galite išvysti kvapą gniaužiančius vaizdus bet kuriuo metų laiku: didingas uolas, įspūdinguosius "12 apaštalų", Londono tiltą ir daugybę nuostabių įlankų. Kelionėje žadama ir pertraukėlė, kurios metu galima paplaukioti, pasivaikščioti ar tiesiog atsipalaiduoti su puodeliu kavos.

6. “The Red Centre” ir “Uluru-Tjuta” nacionalinis parkas 
Turistai turi galimybę mėgautis „Ayers“ uolienomis, kurios dar kitaip vadinamos „Uluru“. „Uluru“ uolienų stebėjimas yra nuostabi veikla kylant ir leidžiantis saulei, kadangi kai jos spinduliai krenta per raudonas uolas, atrodo, jog jos pradeda svyruoja ir keistis į užburiančias figūras. 
"Uluru – Tjuta" Nacionalinis parkas –  tai vieta, kurioje yra laukinių gyvūnų ir augalijos draustinis, bei Nacionalinis parkas kartu. Parke galima rasti „Ayers“ uolienas, „Olga“ uolas.

7. Kanbera
Kanbera– Australijos sostinė. Kanberoje galite rasti šiuos objektus: Parlamento Rūmus, Nacionalinę Australijos galeriją, kuri turi 100000 meno darbų, Nacionalinę biblioteką, Nacionalinius archyvus su senais filmais, įrašais, knygomis bei senovinius žmogaus pagamintus daiktus, taip pat Karo memorialą.

8. Adelaidė
Melburnas naktį
Adelaidė- pietų Australijos sostinė. Šiame mieste gyvena apie vienas milijonas žmonių. Adelaidė yra padalinta į dvi dalis, kurios atskirtos Torrenso upe. Miestą supa žaliuojantys parkai, paplūdimiai ir pan. Adelaidė turi keletą įtakingiausių vynuogynų visoje šalyje.

9. Tasmanija
Tasmanija - tai laukinės gamtos sala. Nors ir mažo dydžio, Tasmanija turi nuostabią kraštovaizdžio įvairovę, kuri susideda iš ledynų kalnų, tankių miškų ir kalvotų žalių kalvų.  Tasmanijoje galite išbandyti kvapą gniaužiantį keliavimą pėsčiomis bei stovyklavimą.

Dabar dauguma įsitikino, jog Australija nėra tiesiog nutolęs žemynas.9 Komentarai

 1. Galejai ant kiekvieno objekto ikelti nuotrauka tng googlint :d

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonime, tada būna perkrautas straipsnis. Bet už tai užsiėmimą radai. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ne oerkrautas ka cia svaigsti. Kitos rasytojos ant kiekvieno objekto deda po nuotrauka ir nieks nekomentuoja kad tipo perkrautas straipsnis

   Panaikinti
 3. Sveika. Tikrai įdomus straipsnis. Labai patiko. Šaunuolė, sėkmės ir toliau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Geras staipsnis, gerai sugalvojai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Visai nieko. Spaudžiu visas tris reakcijas ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kazkaip be pabaigos straipsnis D:

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sveika,straipsnis tobulas

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nuostabus straipsnis!Reikės ateityje aplankyti šias nuostabias vietas.Spaudžiu visas reakcijas :).

  AtsakytiPanaikinti