Dalykai,kurių galbūt nežinojote apie..Megan Fox!


Sveikos šio blogo skaitytojos!Tikiuosi jūsų nuotaikos nesugadino ne itin malonus oras,bet nenuliūskite - vasara tik įpusėjo ir nenustokime tikėtis,jog saulutė greitu metu ir vėl šildys mūsų skruostus! O šiandien nusprendžiau pasidalinti 15 faktų, kurių galbūt nežinojote apie mano idealą - Megan Fox: • Vaikystėje, merginos draugai tyčiojosi iš jos išvaizdos, todėl Megan valgydavo mokyklos tualetuose.
 • Kai Megan persikėlė gyventi į Los Andželą, ji susitikinėjo su striptizo šokėja, vardu Nikita.
 • Filmuojant „Transformerius“, režisierius Megan paprašė priaugti 5 kilogramus, kadangi ji buvo per liekna.
 • Fox pasirinko aktorės karjerą, nes norėjo išvengti mokslų koledže.
 • Aktorė turi keistą baimę – ji bijo girdėti kitų žmonių kvėpavimą.
 • Megan yra didžiulė gyvūnų mylėtoja – ji augina 4 šunis, 2 kates, 2 papūgas ir netgi paršiuką!
 • Kai aktorė buvo paauglė, tėvai jai neleisdavo susitikinėti su vaikinais, todėl kai jos tėvai nematydavo, Megan „pavogdavo“ mamos automobilį ir vykdavo į pasimatymus su vaikinais.
 • Megan dievina banglentes – vieną kartą plaukiodama jūroje aktorė pamatė ryklį!
 • Fox turi priklausomybę..batams!Aktorė prisipažįsta, jog daugiausia pinigų išleidžia jų pirkimui.
 • Šią aktorę dažnai lygina su Angelina Jolie, bet Megan su tuo nesutinka: “Žiniasklaidos palyginimas tik parodo jų kūrybingumo trūkumą.“
 • „Transformerių“ filmavimo metu Megan nulūžo 2 kojos nagai, nes batai jai buvo per maži ir labai spaudė pėdas.
 • Vaikystėje jai patikdavo „Vėžliukai nindzės“.Beje, šiais metais bus išleistas filmas apie „Vėžliukus Nindzes“ ir Megan šiame filme atliks vieną iš pagrindinių vaidmenų.
 • Mergina taip pat bijo skraidyti lėktuvais.Kai jai tenka kur nors skristi, ji klausosi Britney Spears dainų.Anot jos, tai padeda bent truputį nuslopinti baimę.
 • Kai jai buvo 15 metų , Fox buvo uždrausta eiti į vieną parduotuvę pavadinimu „Wal-Mart“, nes ją pastebėjo vagiant iš šios parduotuvės kosmetiką.
 • Ar žinojote, jog Megan Fox filmavosi „Love The Way You Lie“ dainos klipe?Jei ne, siūlau prisiminti šią dainą:
Taigi, Megan yra gyvas pavyzdys,kaip nepopuliari mokyklos mergina, patyčių auka gali tapti.. seksualiausia ir geidžiamiausia moterimi pasaulyje!Merginos, nepraraskite vilties - galbūt ir jūs kada nors sužydėsite! :) "Laikykite galvą aukštai, bet vidurinį pirštą dar aukščiau" - tokia fraze pasidalijo pati Megan.Gražaus ir saulėto savaitgalio jums linki rašytoja Karolina.Bučkis!

9 Komentarai

 1. Straipsnis gan įdomus, tačiau neprisimenu tavo prisistatymo ir kortelės nėra, gaila. O šiaip tikrai įdomu buvo ir mane įkvėpė. :) sėkmės rašant toliau

  AtsakytiPanaikinti
 2. Prisistatymo nesu parašiusi,nes mačiau skundų,jog blogas yra vien apie rašytojas.Galbūt kada nors prisiversiu jį parašyti.
  Beje,labai ačiū už tavo komentarą!

  AtsakytiPanaikinti
 3. kortelė yra padaryta, jeigu ant tiek tingi eiti ir pasiimti jos, aš nekalta.

  AtsakytiPanaikinti
 4. po skyrybos ženklų reikia dėt tarpą, ale daba pas tave jokio tarpo, viskas sugrūsta ir ką žinau kaip atrodo. jo, suprantu, kad norisi išsiskirti savo rašymo stiliumi, bet ne tuo reikia skirtis, kad nededi tarpų. išdėstymas man nepatiko ir labai daug asmeniškumų. sėkmės tobulėjant

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū už kritiką, Dovile, stengsiuosi taisytis.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Daug skyrybos klaidų ir bent jau man - išdėstymas nekoks. Na, bet kuriuo atveju linkiu tau sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Daug klaidų, o tos klaidos tikrai labai badė akis. Išdėstymas nepatiko man.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nėra čia jau taip blogai. Žinoma, skyrybos klaidos ir išdėstymas badė akis, bet kaip pradžiai - viskas normalu. Linkiu nenusiminti ir su nauju straipsniu mus nustebinti. Tikiu, kad gali. :) O prisistatymas yra BŪTINAS.

  AtsakytiPanaikinti