Daugiausiai uždirbantys vyrai-modeliai pasaulyje


Manekenės Gisele Bundchen, Naomi Campbell ir Kate Moss yra plačiai žinomos visame pasaulyje, bet kiek galėtum išvardinti jų vyriškos giminės kolegų? Modelių industrija yra viena iš nedaugelio sričių, kur vyrai uždirba žymiai mažiau negu moterys. Tačiau, nepaisant uždarbio skirtumų, vyrų-modelių paklausa auga. Statistikos duomenimis, D. Britanijoje vyrai drabužiams išleidžia 1000$ per metus, o tai yra tik 10% mažiau negu moterys. Kviečiame paganyti akis į 10 geriausiai apmokamų modelių-vyrų, pagal jų uždarbį 2013 metais.*

10. Tobias Sorensen (265 000$)
Tobias (26 m.) yra gyvas įrodymas posakiui "Randai vyrus puošia". Vaikystėje jį užpuolęs ir sukandžiojęs šuo paliko didelį randą ant skruosto, kuris nesutrukdė šiam vaikinui iš Danijos tapti sėkmingu modeliu (Tiesa, kai kurie užsakovai nusprendžia randą pašalinti photoshop programa). Tobias fotografavosi tokioms firmoms kaip D&G ir Zara.


9. Jon kortajarena ($290 000)
Jon (29) savo karjerą pradėjo gimtojoje Ispanijoje, tapęs gėrimo Fanta reklaminiu veidu. Jį netruko nusižiūrėti H&M ir Karl Lagerfield, tačiau didžiausią pripažinimą vaikinas įgavo po reklaminės kampanijos su Tom Ford. Tik pažvelk į tuos skruostikaulius!


8. Ollie edwards ($410 000)
Šis 32 metų D. Britanijos modelis tapo populiarus dėka savo neįtikėtinai lygios odos. Dėl darbo mados industrijoje, 2007 metais jis paaukojo lenktynininko karjerą.


7. Tyson Ballou ($425 000)
Tyson nėra atsitiktinis išvaizdus vaikinas, kuriam pavyko nusifilmuoti keliose reklamose. Modelių pasaulyje teksasietis sukasi jau 22 metus, ir yra savo srities profesionalas. Būdamas 37-erių jis dar nė negalvoja išeiti į pensiją ir užleisti savo vietą jaunesniems - 2013-taisias tyson, dar pramintas "testosterono bomba", dirbo su Calvin Klein, D&G ir H&M.


6.Ryan Burns ($610 000)
Didžioji dalis šio barzdoto modelio pajamų įplaukia iš vieno prekinio ženklo - jis yra vyriškų kvepalų Zegna reklaminis veidas. 35 metų amerikietis yra vedęs brazilų supermodelį Aline Nakashima.5. Noah Mills ($740 000)
Kanadietis Noah, 24, užsitarnavo gerą vardą dirbdamas su tokiomis prabangiomis firmomis kaip Varsace ir Michael Koris. Jis taip pat pasirodė filme "Seksas ir miestas 2", bei vaidino eks-vaikiną Taylor Swift klipe We are never getting back together.


4.Arthur Kulkov ($905 000)
Ne paslaptis, jog Rusija garsėja ne tik gražiomis moterimis, bet ir vyrais. 30-metis Arthur gimė ir užaugo Sibire, o vos atykęs studijuoti į JAV, iškart buvo pastebėtas talentų ieškotojų. Po to kai atmetė kelis darbo pasiūlymus, galiausiai pasidavė ir iškart prigijo šiame versle. 2013 m. pasirašė kontraktą su Tommy Hilfiger ir D&G.


3. Simon Nessman ($1.1 mln.)
Simon yra vienas iš 3 modelių-vyrų pasaulyje, kurie uždirba daugiau negu 1mln. dolerių. Pradėjęs karjerą vos 14-kos, šis kanadietis per 10 metų pasiekė pačias mados pasaulio viršūnesCalvin Klein, Ralph Lauren ir Yves Saint Laurent- tai tik keletas garsių mados namų kuriems dirba šis vaikinas.
2. David Gandy ($1.4 mln)
34 metų Davido iš gyvenimas dar prieš karjerai prasidedant panašėjo į svajonę - jis dirbo prabangių automobilių testuotoju. Į modelių verslą britas pateko laimėjęs televizinį konkursą. Industrijoje, kurioje dominavo liesi, smulkaus sudėjimo vyrai, šis raumeningas ir tvirto sudėjimo vaikinas įnešė naujus standartus - dizaineriai emė rinktis vyriškesnius modelius. David sužavėjo net pačią Jennifer Lopez: po to kai jie kartu nusifilmavo First love muzikiniame klipe, ji prisipažino: "Tas vaikinas, jis beveik tobulas!"1. Sean O'pry ($1.5 mln)
 Šį jaunuolį modelių agentai susirado po to, kai MySpace puslapyje pamatė jo mokyklos išleistuvių nuotraukas. Jau visai netrukus jis atvyko į Niujorką ir pasinėrė į svaiginančią modelio karjerą. Šiandien Sean yra Calvin Klein, Versace, Zara reklaminis veidas. Netgi popso karalienė Madonna yra didelė jo fanė, vaikinas filmavosi jos muzikiniame klipe Girl gone wild.


*šaltinis: therichest.com

2 Komentarai

  1. Super. Spaudžiu visas tris reakcijas, šaunuolė :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai gerai sugalvota! Dabar turbūt lauksim apie merginas tokio pačio. ;) :D

    AtsakytiPanaikinti