ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Grįžta rubrika ,,Tiesiu pagalbos ranką''


Kiekvieną dieną mes susiduriame su tūkstančiu problemų - pykstamės su draugėmis, nerandame bendros kalbos su tėvais, nežinome, kaip užkalbinti vaikinus, kaip numesti svorio, kaip pasipuošti į vakarėlį ar tiesiog nerandame veiklos lietingą vasaros dieną. Sakoma, jog iškilus problemai, negalima jos ignoruoti - ją reikia spręsti. O problemas, bėdas geriausiai spręsti yra kartu su kitų žmonių pagalba. Ką daryti tada, kai patarimo neišeina paklausti nei šeimos narių, nei draugių ar draugų?

TD siūlo jums nuostabią ir patogią galimybę gauti atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. Nesvarbu kas kankina jūsų širdutę, pasidalinkite savo bėda su visa TD bendruomene! Aš pažadu anonimiškumą, greitą atsakymą, daug problemos sprendimų būdų ir draugiškus patarimus iš TD skaitytojų bei rašytojų. Jums belieka tik kalbėtis ir dalintis savo problemomis su mumis. 

Ačiū Dovilei už rubrikos logotipą!

Rašykite savo bėdą man el.paštu jankunaitev@gmail.com. Jeigu nenorite rašyti į gmail'ą, savo bėda dalinkitės mūsų ask.fm'e (http://ask.fm/TeenageDrreams), būtinai paminėdami, jog jūsų klausimas turėtų atsidurti rubrikoje ,,Tiesiu pagalbos ranką''. Vis gi, rekomenduoju rašyti į el.paštą, kadangi rašant klausimą į ask.fm, simbolių skaičius yra ribotas. Dar kartą kartoju - anonimiškumas garantuotas, todėl būkit ramios.

Nepaprastai laukiu jūsų laiškų. Bėda tikrai bus lengvesnė ir ne tokia baisi, jei ja pasidalinsite su kitais. Išbandyta!

Vilija
DALINTIS:

1 komentaras:

Dovilė rašė...

Aš manau, kad ši rubrika tikrai pravers. ;)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google