Hola, merginos!
                                        Sveikos, merginos! Štai pagaliau sulaukėme tikros vasaros. Sunku patikėti, jog oras šitaip pasikeitė vos per vieną dieną. Štai dabar kramsnoju ledus ir rašau šitą straipsniuką. Šį kartą jis bus.. apie mane! Ne, aš nesu nei dainininkė, nei įžymi aktorė, bet tiesiog sumaniau prisistatyti, kadangi esu nauja šio blogo „šeimynėlės“  narė. Tikiuosi, jog jums patiksiu tokia kokia esu ir jūs nekantriai lauksite mano straipsnių! :)

Šiek tiek  sausų faktų.

Taigi kaip matote, mano vardas yra Karolina, o mane galite rasti nedideliame Mažeikių miestelyje. Skaičiuoju jau 15-us savo gyvenimo metus ir nekantriai laukiu savo 16-ojo gimtadienio. Esu didžiulė patriotė ir nekenčiu kai kas nors peikia mūsų valstybę.. Tai lyg spjovimas į savo daržą! Taip, gyvenimas čia nėra pasaka, bet mūsų valstybė yra jauna, kadangi daugelį metų mus buvo okupavusi Rusija (tuometinė SSRS), tad mums reikia dar daug ko išmokti! Bet užteks kalbėti apie Lietuvą, grįžkime prie temos, nuo kurios pradėjome.

Charakterio bruožai:

Nekantri. Žiaaauriai nemėgstu laukti! Noriu visko ir dabar, tad stengiuosi vengti žmonių, kurie delsia atlikti savo pareigas.

Užsispyrusi. Jeigu ką nors pasakau ir man paprieštaraujama, niekada nepripažįstu jų žodžių kaip tiesos ir užsispyrusi laikausi savo.

*Nepastovi. Vieną akimirką aš galiu būti laiminga ir nusiteikusi linksmintis, o po pusvalandžio niurgzti ir ieškoti priežasčių bet kokiam konfliktui.

*Plepi. Labai mėgstu plepėti! Ypač jei mano ir kito žmogaus interesai sutampa – tada galiu „čiauškėti“ be sustojimo.

*Smalsi. Prisipažinsiu, kartais jaučiuosi tikrai „turgaus bobutė“, nes man labai knieti sužinoti kas,kur ir kaip nutiko. Ir visomis savo pastangomis stengiuosi tai padaryti.

Man patinka..
✌ Man beprotiškai patinka skaityti. Galite mane vadinti „knygų graužike“ – aš nė kiek neįsižeisiu. Skaityti man yra vienas malonumas, tad knygą galiu „sugraužti“ ir per dieną.
✌ Taip pat man patinka niekam nematant ir negirdint.. dainuoti. Jei kas nors mane išgirstų „traukiant“ kokią nors dainą – mirčiau iš gėdos, nes nemanau, jog mano balsas yra gražus.
✌ Esu pakvaišusi dėl serialų. Taip, dėl to galite sakyti jog neturiu gyvenimo, bet be serialų: „Jaunosios melagės,“ „Vampyro dienoraščiai“, „Grynakraujai“, „Liežuvautoja“ ir „Univeras“ – tiesiog neišgyvenčiau ir mirčiau iš nuobodulio.
✌ Taip pat labai mėgstu klausytis muzikos. Kiekviename mano gyvenimo žingsnyje turi skambėti muzika. Ypač mėgstu hip-hopo stiliaus muziką. Be abejo, retkarčiais pasiklausau ir pop‘o, R&B ar Country muzikos.
✌ Mylimiausi muzikos atlikėjai – IGGY AZALEA (pati geriausia visų laikų reperė, kurios muzikos galiu ir mėgstu klausytis). BEYONCE (trumpai ir aiškiai – „QUEEN B!). JENNIFER LOPEZ (nežinau kodėl, bet mane jos dainos įkvepia ir „užveda!). G.R.L. (naujai atrasta grupė, kurios dainos visada pakelia man nuotaiką).
✌ Filmai,dėl kurių esu pametusi galvą – „Transformeriai“ (pasakykite, kad ne aš viena šį filmą esu  peržiūrėjusi bent 6 kartus), „Saugus prieglobstis“, „Bado žaidynės“ (BE IŠIMTIES VISOS DALYS), „Titanikas“ (taip, jis man niekada neatsibodo ir neatsibos) ir „Karibų piratai“ (taip pat be išimties visos dalys).

Manau, jog susidarėte šiokią tokią nuomonę apie mane, bet „trumpai drūtai“ – esu keisčiausia asmenybė kokią jūs tik galite pažinoti. Labai labai tikiuosi, jog išsakysite savo nuomonę apie kiekvieną mano straipsnį ir padėsite „augti“. Ketinu parašyti begalę straipsnių apie įvairias įžymybes, kurias galbūt pamilsite ir seksite jų pavyzdžiu. Taip pat rašysiu apie maistą, nes valgymas man yra šventas dalykas bei nepamiršiu paliesti ir gyvenimiškų, gana aktualių temų.
Didžiausi linkėjimai ir iki pasimatymo!


4 Komentarai

 1. Nemanau, kad esi pati keisčiausia asmenybė, kurią pažinau. Pažįstu dar vieną tokią-save! Gali nebijot, tu ne viena, mes turime stebėtinai daug bendro! Skaitydama tavo prisistatymą atrodė, kad skaitau aprašymą apie save! Manau, būsi puiki rašytoja ir nekantraudama laukiu tavo straipsnių!!!!!!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Koks tu nuostabus žmogus! Pati atradau tarp mūsų tikrai nemažai bendro, o nustebino, kad esi iš Mažeikių, nes pati kiekvieną savaitę ten važinėju. Sekmytės tau kuo didžiausios, manau pasirodysi savo straipsniuose tikrai šauniai :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip mums fainiai,kad mes esam tokios panašios! Labai malonu žinoti, kad ne aš viena tokia crazy. :3 bučkis juums!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Smagu turėti antrininkę, kuri taip dievina filmus ir mėgsta skaityti knygas kaip aš :) Džiugu, kad esi naujoji blogo adminė

  AtsakytiPanaikinti