Kaip pasiruošti vakarėliui gamtoje?


Kad ir koks oras būtų vasarą, vis vien nesinori sėdėti namuose. Šiuo metų laiku rūpi linksmybės, nuotykiai ir gerai praleistas laikas. Taip pat vasara vakarėlių gamtoje metas! Jei dar tokiame nedalyvavai, manau pats laikas jį surengti pačiai. Tai visai nesunku! Tereikia pasirūpinti keliais paprastais dalykais.

Vieta
Kaip jau minėjau, vasarą nesinori sėdėti uždaroje patalpoje, todėl vakarėlis turėtų vykti gamtoje. Vakarėlis gali vykti ir tavo kieme, jei gyveni nuosavame name. Tačiau jei nenori, jį gali surengti prie upės ar ežero, parke. Geriausia rinktis tą vietą, kurioje yra pavėsinė ar tiesiog stalas su suolais, taip pat laužavietė. Jei tokios ten nėra, reikėtų ja pasirūpinti.Laikas ir data
Vakarėlio laikas bei data yra tokie pat svarbūs kaip ir vieta. Juk nenorėtum, kad į vakarėlį nesusirinktų visi draugai. Kad taip nenutiktų, pasiklausk draugų, kokia data, laikas jiems geriausi. Žinoma, atsižvelkite ir į orų prognozes. Būtų nesmagu, jei vakarėlio dieną pliauptų lietus ar šėltų audra.Kvietimai
Jokių prašmatnių kvietimų nereikia. Susidaryk draugų sąrašą, kuriuos nori matyti vakarėlyje, griebk telefoną į rankas ir paskambink jiems. Na, o jei nenori skambinėti, tuomet gali draugams išsiųsti žinute šmaikščias sms, kuriose pamini būsimą vakarėlį.
Maistas ir gėrimai
Gamtoje vykstančiame vakarėlyje nereikia daugybės patiekalų. Visų pirma, nuspręsk ką kepsite ant laužo. Jei nenori ilgai stovėti prie laužavietės, tai dešrelės tiks labiausiai. Taip pat pasirūpink daržovėmis bei vaisiais. Neužmiršk užkandžių! Tai gali būti bulvių traškučiai, sumuštiniai, sūrio lazdelės ir pan.
 Venkite gazuotų gėrimų bei alkoholio! Geriau rinkitės sultis. Taip pat nepamirškite vandens! Jo prireiks ne tik norint atsigerti, bet ir rankų nusiplovimui ir pan. 


Veikla
Kodėl gi neprisiminus vaikystės žaidimų? Puikiai tiks slėpynės bei gaudynės. Taip pat gali pasiimti kamuolį. Galėsite pažaisti tinklinį. Jei turi, būtinai pasiimk žaidimą ,,Twister''. Žaisdami šį žaidimą ne tik prasimankštinsite, bet ir daug prisijuoksite! Jei nebijote nešvaros, galite spalvotus rutuliukus ištepti atitinkančios spalvos dažais.Taip pat nepamiršk:
* Popierinių rankšluosčių
* Paprasto virtuvinio rankšluosčio 
* Purškalo bei tepalo nuo uodų įkandimų
* Vienkartinių indų
* Degtukų
* Muzikos grotuvo bei diskų
* Geros nuotaikos!
Paverskite savo vasarą ypatinga bei neužmirštama! Džiaukitės saule bei draugais, keliaukite, eksperimentuokite!

5 Komentarai

 1. Sveika. Straipsnis išties labai naudingas. Patiko dar dėl to, kad informacija glausta, tačiau labai aiški. Išdėstymas taip pat geras. Tiesiog viskas tobula ;) sėkmės ir toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pyk - nepyk, bet man šis straipsnis pasirodė šiek tiek banalus. Bet visai neblogai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nieko naujo, bet gražiai viską sudėliojai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O dabar labai norėtusi straipsnio apie užkandžius :3 Receptų ir apskritai pirktinio maisto kuris tiktų vakarėliui ^^

  AtsakytiPanaikinti