Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

Orai pradėjo gerėti, visi traukia prie jūros, ežerų ir upių. Visos merginos lekia į parduotuves pirkti maudymosi kostiumėlio,tačiau kai nusiperki atrodo visai ne taip kaip buvo ant manekeno. Kartais maudymosi kostiumėlis išryškina visai netai ko jums reikia, o paslepia gražiausius privalumus. To pasekmė nežinojimas kas labiau tinka Jūsų figūrai.

FIGŪROS TIPAI:

Obuolys- klubai siauresnis, o pečiai platūs
Kriaušė- siaurūs pečiai, platūs sėdmenys, ilgas liemuo.
Stačiakampis(pieštukas)- pečių, krūtinės ir sėdmenų proporcijos lygios.
Smėlio laikrodis- pečiai ir sėdmenys platūs, o liemuo siauras.
Trikampis- priešingai negu kriaušė. Pečiai platūs, o sėdmenys mažesni.


VISKAS APIE OBUOLIO TIPO FIGŪRĄ 

Žmonės, kurie turi tokio tipo figūras dažniausiai būna apkūnesni. Tačiau tai nereiškia, kad reikia laikytis griežtos dietos ir nieko nevalgyti. Ne, tiesiog apkūnumas gali būti paveldimas, ligos pasekmė, per mažas aktyvus ir dar daug priežaščių. 

Perkant tokio tipo figūrai maudymosi kostiumėlį tikslas yra sumažinti pečių dydį. Tam puikiai tinka su gilia iškirptia maudymosi kostiumėliai. Taip pat gražiau atrodys jei viršutinė kostiumėlio dalis bus vienspalvė, o apatinė labiau marga. Labiau patartina rinktis vientisa maudymuką, nes jis užmaskuotų pilvuko sritį.VISKAS APIE KRIAUŠĖS TIPO FIGŪRĄ

Žmonės turintys tokio tipo figūras dažnai panikuoja dėl per mažos krūtinės ir didelių sėdmenų. Tačiau nereikia panikuoti, užtenka tik pasirinkti tinkamą maudymosi kostiumėlį, kuris optimaliai paslepia, tai ko nenorite matyti. Maža krūtinė paveldima iš mamos arba dėl kokios ligos, o sėdmenys gali būti per daug dideli dėl per mažo judrumo ir dažno sėdėjimo. 

Tokiai figūrai tinka vienspalvės, tamsių spalvų kelnaitės, tai pailgina kojas ir sumažina šlaunų sritį. Viršutinė maudymuko dalis gali būti marga, pagrąžinta įvairiais raukiniais, sagomis ar kaspinėliais. Taip pat tinka per kaklą surišama ar susegama liemenėlė, tai vizualiai padidina pečius. VISKAS APIE STAČIAKAMPIO TIPO FIGŪRĄ

Žmonės, kurie turi stačiakampio tipo figūrą dažnai kremtasi dėl to, kad pas juos viskas lygu ir niekas neišryškėja. Tačiau tai nėra pasaulio pabaiga ir viską galima išspręsti. Pagrindinis tikslas sukurti kreivių iliuziją, kuri panaikins lygumus ir suteiks gražų įvaizdį.

Tinka dėvėti krūtinę padidinančią liemenėlę su plačiomis juostomis, kurios išplės pečių juostą ir sumažins liemenį. Kelnaites geriausia dėvėti aptemtas su raišteliais ir kitomis detalėmis, kurios paryškins klubus.


VISKAS APIE SMĖLIO LAIKRODŽIO TIPO FIGŪRĄ

Žmonėms, kurie turi tokio tipo figūras galima pavydėti. Pas šių žmonių viskas yra proporcinga ir gražu. Vienintelis tikslas, tai pasirinkti tokį maudymosi kostiumėlį, kuris pabrėžtų visus moteriškus privalumus.
Tokio tipo figūroms tinka bet kokie maudymosi kostiumėliai. Iškirptes galite rinktis kokias tik Jūs norite. Derinkite spalvas, papuošimus, detalias ir atrodysite pritrenkiančiai. 


VISKAS APIE TRIKAMPIO TIPO FIGŪRĄ

Žmonėms, kurie turi tokio tipo figūrą didžiausia problema yra platūs pečiai, neryškus liemuo, plokščias pilvas ir siauri klubai. Labiausiai panikuojama, kad šlaunys žymiai siauresni už pečius. Turint tokio tipo figūrą pagrindinis tikslas maudymosi kostiumėlio pagalba padidinti šlaunis ir klubus.

Turint tokio tipo figūrą patartina vengti per kaklą surišamų liemenėlių, labiau tinka su siauromis petnešėlėmis ar didele iškirpte. Apatinę dalį geriau rinktis su papuošimais, tai būtų dirželiais, raukinukais, sagtimis ir karoliukais. Tos, kurios nori sukurti smėlio laikrodžio tipą patarčiau rinktis vientisus maudymosi kostiumėlius. 
PATARIMAS:  pirkdamos maudymosi kostiumėlius būtinai atkreipkite ar jie Jums patogūs. Būdamos matavimosi kabinoje pabandykite iškelti rankas, pritūpti, tiesiog pažiūrėti ar nekyla jokių problemų jį dėvint.


Taigi, laukiu nuomonių apie straipsnį. Ar patiko? Nieko netrūko? Gal galėčiau ką pakeisti ar pan. ?

Iki kito straipsnio, Viktorija!

11 Komentarai

 1. Buvo tokie jau keli straipsniai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. nieko naujo. jau kelis kartus apie tai rasyta...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Daugybė klaidų. Ir manau, kad ši tema čia buvo jau seniai gvildenta. Nieko gero.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dekui, manau visoms reiktu zinoti kas joms tinka ir yra grazu, o kas ne. Taip pat siulau nepamirsti madu ir zinoti kokie yra madingiausi maudymosi kostiumeliai 2015!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Puikūs patarimai, galvoju kaip gali būti pritaikyti renkantis chalatą ,vis nepataikau išsirinkti man tinkančio vasarinio varianto..

  AtsakytiPanaikinti
 6. O kokį maudymosi kostiumėlį rekomenduotumėte
  į vandens parką ar aptogiau uždarą ar atvirą pirkti? einan ir į pirtis ir į džekuzi bei nuo kokio linksmo kalniuko vandens nusileidžiant ?:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Raima, viskas priklauso nuo tavo komforto - ar būsi su uždaru, ar atviru, neturi reikšmės. :) Jeigu nori tikrai gerai atsipalaiduoti ir negalvoti apie krentančias maudymuko dalis, ko gero patogiau rinktis vientisą maudymuką. Tik aš iš asmenines patirties rekomenduočiau nesidėti pačio gražiausio, nes bent jau Vichy parke čiaužant nuo kalnelių labai greitai ant maudymuko apatinės dalies atsiranda skylės :D Sėkmės ir gero laiko!

  AtsakytiPanaikinti