Nauja rašytoja! ;)))Sveiki visi! Iš kart noriu padėkoti administratorėms priėmusioms mane, ir aišku - visiems skaitytojams, dėl kurių šis blog'as ir gyvuoja ! :) Žinia, kad patekau į Teenage Dreams mane labai nudžiugino, ir leido suvokti, kad pagaliau ir aš galėsiu prisidėti prie šio blog'o!  Štai šiek tiek apie mane:

Esu Viltė, man 13 metų. Nuo rudens eisiu į aštuntą klasę. Turiu sesę, ir vieną iš didžiausių gyvenimo meilių - labradoro retriverį! <3 Nuo pat gimimo gyvenu Kaune. Mano nuomone Kaunas - vienas iš gražiausių Lietuvos miestų! Jau net 8 metus lankau šokius, ir manau, kad mano gyvenimas be šokių būtų labai nuobodus,  nes šokant, aš galiu išsireikšti, atsiskleisti. Laisvalaikiu mėgstu piešti, sportuoti, važinėtis dviračiu ir fotografuoti. Fotografija viena iš mano gyvenimo aistrų, fotografuoju dar neilgai, bet man tai labai patinka.
ykai be kurių kažin ar galėčiau gyventi ;) :


● Internetas
● Baltas šokoladas
● Ledai
● Picaaaaaa
● Apsipirkinėjimas
● Mickey Mouse
● Eos (lūpų balzamai) <3
● Kelionės
● Baseinai
● Drugeliai
● Fotografija (jau minėjau)
● Draugai
● Šeima! :)

Tikiuosi Jums patikau, ir manau, kad sutarsime! 

Iki kito pasimatymo!
Su meile - Viltė :)*

6 Komentarai

 1. Pasirodei labai mielas zmogutis tik bent jau man truputi truko aprasymo,galejai prideti apie ka megsti rasyti ir pan ir kaikur buva rasybos klaidu,bet man patiko ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pasirodei labai mielas zmogutis tik bent jau man truputi truko aprasymo,galejai prideti apie ka megsti rasyti ir pan ir kaikur buva rasybos klaidu,bet man patiko ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Atrodai visai miela, tik galėjai parašyti ilgesnį prisistatymą, bet nieko. Sekmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Išdėstymas keistas... Ir klaidų yra :) Bet šaunu - blogas bus dar geresnis :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Mergaitės, rašančios šiame dienoraštyje su šitiek klaidelių, dar neteko matyti. Dėmesį blaško ne vietoje padėti kableliai, sakinių prasmę lengvai iškreipia kelios stiliaus klaidos. Bet jei su tokiomis skyrybos taisyklėmis dar nesusipažinusi esi, tai mažai gali pakeisti. Dėl rašybos galiu tau padėti - žodis IŠKART rašomas kartu (iš+kart) arba IŠ KARTO (skyrium). Atkreipk dėmesį.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sėkmės, bendravarde, rašyme!
  Lauksiu tavo pirmojo straipsnio :3

  AtsakytiPanaikinti