ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rašytoja! ;)))Sveiki visi! Iš kart noriu padėkoti administratorėms priėmusioms mane, ir aišku - visiems skaitytojams, dėl kurių šis blog'as ir gyvuoja ! :) Žinia, kad patekau į Teenage Dreams mane labai nudžiugino, ir leido suvokti, kad pagaliau ir aš galėsiu prisidėti prie šio blog'o!  Štai šiek tiek apie mane:

Esu Viltė, man 13 metų. Nuo rudens eisiu į aštuntą klasę. Turiu sesę, ir vieną iš didžiausių gyvenimo meilių - labradoro retriverį! <3 Nuo pat gimimo gyvenu Kaune. Mano nuomone Kaunas - vienas iš gražiausių Lietuvos miestų! Jau net 8 metus lankau šokius, ir manau, kad mano gyvenimas be šokių būtų labai nuobodus,  nes šokant, aš galiu išsireikšti, atsiskleisti. Laisvalaikiu mėgstu piešti, sportuoti, važinėtis dviračiu ir fotografuoti. Fotografija viena iš mano gyvenimo aistrų, fotografuoju dar neilgai, bet man tai labai patinka.
ykai be kurių kažin ar galėčiau gyventi ;) :


● Internetas
● Baltas šokoladas
● Ledai
● Picaaaaaa
● Apsipirkinėjimas
● Mickey Mouse
● Eos (lūpų balzamai) <3
● Kelionės
● Baseinai
● Drugeliai
● Fotografija (jau minėjau)
● Draugai
● Šeima! :)

Tikiuosi Jums patikau, ir manau, kad sutarsime! 

Iki kito pasimatymo!
Su meile - Viltė :)*
DALINTIS:

6 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Pasirodei labai mielas zmogutis tik bent jau man truputi truko aprasymo,galejai prideti apie ka megsti rasyti ir pan ir kaikur buva rasybos klaidu,bet man patiko ;-)

Anonimiškas rašė...

Pasirodei labai mielas zmogutis tik bent jau man truputi truko aprasymo,galejai prideti apie ka megsti rasyti ir pan ir kaikur buva rasybos klaidu,bet man patiko ;-)

Estera Pran rašė...

Atrodai visai miela, tik galėjai parašyti ilgesnį prisistatymą, bet nieko. Sekmės :)

Blogas FYoung rašė...

Išdėstymas keistas... Ir klaidų yra :) Bet šaunu - blogas bus dar geresnis :D

Skaitytoja rašė...

Mergaitės, rašančios šiame dienoraštyje su šitiek klaidelių, dar neteko matyti. Dėmesį blaško ne vietoje padėti kableliai, sakinių prasmę lengvai iškreipia kelios stiliaus klaidos. Bet jei su tokiomis skyrybos taisyklėmis dar nesusipažinusi esi, tai mažai gali pakeisti. Dėl rašybos galiu tau padėti - žodis IŠKART rašomas kartu (iš+kart) arba IŠ KARTO (skyrium). Atkreipk dėmesį.

Viltė rašė...

Sėkmės, bendravarde, rašyme!
Lauksiu tavo pirmojo straipsnio :3

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google