Nauja rašytoja!


   Su "Teenage Dreams" skaitytojais sveikinuosi jau nebe pirmą kartą, rašiau maždaug metus nuo tinklaraščio sukūrimo datos, todėl mane prisimins tik senbuviai skaitytojai. O kitiems - prisistatau iš naujo.
    Esu 16-metė Akvilė iš gražaus Dzūkijos kurorto - Druskininkų. Tai vieta kur niekas neskuba - beveik svajonių miestas ramios ir meniškos sielos žmonėms. Tačiau dažnai girdžiu bendraamžius skundžiantis, kad Druskininkai - diedukų ir grybautojų rojus, o jaunimui čia nėra ką veikti - trūksta šurmulio, naujų įdomių žmonių, visi vieni kitus pažįsta... Manau daugelis gyenančių mažuose miesteliuose sako tą patį: "taip, čia gyventi gera, bet... nuobodu." ir aš linkusi jiems pritarti.
    Būtent dėl šios priežasties (ir ne tik dėl to) labai mėgstu keliauti. Tiek po Lietuvą, tiek po užsienį. Esu aplankiusi 8 šalis, bet manau kad tai tik pradžia, nes kelionių alkis - nenumalšinamas,o kartą paragavęs, negali sustoti... Dievinu rašymą, todėl daugelis žmonių keliaudami fotografuoja, o aš savo potyrius detaliai aprašinėju. Nes kelionės įspūdžiai išblėsta, o užrašyti prisiminimai atgyja vėl perskaičius. Dienoraščio rašymas - dalykas kurį rekomenduočiau visiems.
    Mano zodiako ženklas - Avinas- stipriai įtakoja mano šiaip jau ramų charakterį. Dažnai net pati nusigąstu, kokia užsispyrusi ir impulsyvi begėdė galiu būti. Darau tai kas patinka man, o ne tai, ko iš manęs tikisi kiti, todėl man nesvetimas noras pirmauti ir siekti savo tikslų. Nors daugeliui avinų toks charakteris sukelia problemų bendravime, stengiuosi "išsisukti nuo kulkų"- esu taiki, konfliktų vengiu kaip ugnies (nors ir su ja kartais smagu pažaisti ;)) ir stengiuosi energiją panaudoti prasmingesniems dalykams.
  Man patinka tai, kas patraukia akį ir malonu ausiai. Neturiu mėgstamiausio atlikėjo, nes man svarbiausia muzika, o ne kas ją atlieka. Labai mėgstu įvairius filmus ir knygas - romantines, istorines, autobiografines. Lankau dailės mokyklą. Džiaugiuosi, kad joje išmokau ne tik piešti ir lipdyti, bet ir suvokti grožį bei jį vertinti. Manau kad šis įgūdis svarbus kiekvienam. Žaviuosi talentingais, turinčiais gerą skonį ir sėkmingai žmonėmis. Stengiuosi tobulėti ir įkvėpimo semiuosi iš savo autoritetų. Mano dėmesį visada patraukia besišypsantys ir linksmi žmonės, su tokiais maloniausia bendrauti, nes ir pati esu optimistė, žmonėse ieškanti tik gėrio. Taip pat labai branginu savo šeimą ir draugus, nes be artimų žmonių gyvenime visada būna sunkiau.
   Apie ką rašysiu TD? Apie viską, kas sudomins mane ir jus. Jeigu turėsite kokių nors prašymų ar patarimų, visada kreipkitės, vertinu kritiką :)


Tikiuosi susidarei bent kokį įspūdį apie mane, o jei nori pabendrauti daugiau, rašyk!
Mano facebook
Nuoširdžiai, Akvilė.

7 Komentarai

 1. Sveika. Labai patiko tavo komentaras ir sudominai. Atrodai labai miela ir įdomus žmogus. Laukiu straipsnių ir sėkmės! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tavo nuoširdumas tikrai nustebino, pasirodei labai nuoširdi mergina. Sekmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ups, tik dabar pamačiau, kad vietoj prisistatymas parašiau komentaras. Atsiprašau labai. Visai apie kita galvojau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveika sugrįžusi! Atrodai įdomi asmenybė ir mintis dėstai sklandžiai, todėl laaabai lauksiu tavo straipsnių:> be to, aš taip pat dievinu keliauti ir aprašinėti įspūdžius, high5!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nu ką, nekantriai lauksim straipsnio. :)))

  AtsakytiPanaikinti